Reklama

Chystá si národ oprátku?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tento článek jsem se rozhodla napsat z jednoho důvodu. Jednoduše – všechno vám vadí a pořád se jen divíte?!

Jako národ prožíváme velmi špatné období, které neskončí, dokud národ mlčí a podporuje statečně otrokáře. Tím je zmíněná i divadelní scéna alternativ. Jak podvodným covidem19, tak předchozím marasmem, který trvá 34 let.

Pomalu lidé začínají přicházet na to, co jistý PAN JINDŘICH TICHÝ řekl před třemi roky na jedné akci v Ostrově a napsal ve své knize, ale co především velmi dobře analyzoval, co podle vývoje i historického nastane. Jenže tenkrát (konspirátor)? A tak přesně nastalo, co vám vadí, ale nic s tím neděláte.

Proto jsem si udělala výpisy, co jste všechno dávali na fb a co vám vadí a jste velmi udivení nad tím, co se vlastně stalo a co na nás mafie chystá. Bude to napsáno heslovitě, abyste si dali práci si to vyhledat. Můj zlatý podnos neustálého a zbytečného vysvětlování je u konce. Za tři roky jsem zjistila, že je nutné hledat řešení, jak zachránit naší Českou republiku a aby lidé sami hledali možnosti, každý sám za sebe, která tu je v podobě Občanského parlamentu. Jenže ten národ na to musí přijít sám, že je to jediná cesta.

Na začátku jste měli všichni plnou hubu, že schvalovat zákony si mají lidé‼️ Proto nechápu, proč nikdo z vás vlastenců nejste v Občanském parlamentu? Který má program připraven?

Je nutné připomenou, že fejzbůk se stal největší pavlačí – žumpou. Přesto vyjmenuji heslovitě, co vám vadí a myslíte si, že když to sem napíšete, že se něco změní!
Nezmění!
Tak teď to vaše udivení, co se děje několik let a vy jste na to přišli až teď?

Tak co nás čeká?
A vám vadí?

! Jeden zákaz za druhým
! Jedna vakcína za druhou
! Velké vyvlastnění vašich nemovitostí
! Polovina Čechů je na pokraji bídy.
! Vadí vám Pandemický zákon.
! Istanbulská Úmluva
! Jedovaté potraviny
! Vadí vám, že lékaři jsou na bodu mrazu etiky
! Vadí vám maso z 3D tiskárny
! Monetární otroctví (znelíbíte se nám → vypneme vám účet!?)
! EZ karta (totál kontrol!)
! IBE vnitro chystá zásadní omezení lidských práv.
! Divíte se, že 12leté děti mají mrtvice, aj….
! teď nově zase podvod černý kašel, hygiena se nechala slyšet a nakázala, kde se ve třídě objeví černý kašel, opět děti bude čekat nechutný stres bachař – fašista učitel a chudáci děti nebudou moci ani zakašlat? A opět bez očkování je do školy nepustí?
! A v neposlední řadě, je zde náš slavný CO2.

Samozřejmě, že toho je mnoho, moje výpisky vyšly na sedm stran. Tohle je jen v kostce, co píšete a velmi se tomu divíte a velmi vám to vadí.

Bohužel musím konstatovat, že našemu národu byl odebrán mozek a bude nahrazen chytrými hodinkami, mobilem a hlídat vám budou každý prd a každé hovno.

Neposlušný národ musí i z historického hlediska dostat přes hubu? Ano tak začněte studovat místo konzumu a vaší vysněné dovolené zákony zabalené do růžové krabice, aby až to všechno spustí, abyste se zase nedivili!!!!!!!!!!

Z lítosti musím říci, že národ nejenom u nás je shnilý, pokrytecký a závistivý. Z lítosti musím říci, že si ten fašismus, nejhorší v historii, musíme prožít až do konce se vším všudy. Musíme si prožít naše umírající děti, příbuzné, a nakonec tak skončíme sami. Dotkne se vás to tehdy, až ty vaše děti budete držet za ruku na smrtelné posteli, pokud bude nějaká k dispozici. Musíme si doslova a do písmene vyžrat ten nejhorší dopad, co to bude mít.

Na fb se objevila otázka: Kam až to národ nechá dojít? A co si ještě necháme líbit? Zhodnoťte sami, co jsme si nechali líbit dodnes a co si ještě líbit necháme?

Teď to beru z nadsázkou, co kdyby? Ale bohužel národy si nechají líbit úplně všechno, protože nás naučili neprotestovat. K tomu dopomohl i náhubky – drž hubu a tvrdá propaganda.

Vy budete dělat poslušně úplně vše, co vám řeknou, klidně zopakujte stanné právo, nácvik na další pandémie a alou páníčkovi lízat boty od hnoje.

Poslouchat vaše chytré telefony, hodinky, TV sračky a vůbec vám to nedojde. Bohužel děti budou velkou obětí nejen rodičů, učitelů ale i z celkové situace v České republice. Jak krásně nám to dávají po kousíčkách, aby vaše mozky náhodou nezbystřily, že?

Život vám bude řídit bachař – úřednice.
Vaše peníze, vysněné kredity, vám bude řídit bankster-fašista.
No a z těch všech nemocí a vaší poslušnosti nad vaším zdravím budou držet ochranou ruku s nehoráznými jedy do těla vymyšlených pandemií bude řídit fašist-hygiena. A z vás lékaři (mengelovci) vycucají, co se dá vycucat ze sytému.
Nejhorší dopad to bude mít samozřejmě opět na naše děti.

 Babiš se prý chystá k 
       Moci?        

Nemusím snad připomínat, že je to stejný fašista, pro některé samozřejmě hodný strýček FIDO.

Víte Fialova vláda stihla všechny fašistické zákony schválit. Tak se jimi budeme muset i za strýčka Fida, pokud se dostane k moci, řídit. Protože strýček FIDO nám je rozhodně nezruší, ale sofistikovaně, jak jsem psala, to převezmou úředníci.

A strýček FIDO bude zase vaše fašistické zlatíčko. Jak tomu říkáte? Menší zlo!? A protože nás FIDO všechno krásně naučil, tak stačí lusknout a národ bude v pozoru. (mobily do kapsy, hodinky na ruku a jedeme…..)

Jediný úkol, který bude mít, z mého hlediska, nás vysvobodit do Trojmoří, což je jasný protektorát. A tak dojde k zániku České republiky a k digitálnímu koncentráku s co2 neutrální.

ČAU LIDI!

Propaganda nedělá z lidí idioty,
propaganda je cílená na idioty!!!

Poslanec Občanského parlamentu
Simona Peterová

 26,953 zobrazení celkem,  88 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 938 zobrazení celkem,  466 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 939 zobrazení celkem,  467 zobrazení dnes

Číst více »