Reklama

Čekají nás nové pandemie, povinné náhubky, vakcinace, lockdown?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jak a kde to bude cca od poloviny září?

Na sociálních sítích kolují různé ,,dezinformace“, že v USA, Mexiku prý lepra. V Kanadě nové mutace… Slováci informují, že údajně se bude celosvětově opakovat situace jako v r. 2020. U nás již naznačil jeden z party vakcinologů, že by mohlo a možná bude…

Vše by mělo být pod taktovkou WHO, WEF, CDC, OSN. (Smlouva WHO je již platná – Informace na webových stránkách WHO, CDC.)

Pokud se scénář naplní, co z toho plyne pro lidi? Vyvolají paniku pseudo-nemocí a donutí lidi násilím k injekci? Spustí hladomor? Podílet se na tom budou opět média, která nám ukázala a ukazují, jak silnou jsou zbraní proti lidem? Národy jsou zhypnotizované propagandou, spousty lidí má místo hlavy bednu a další si užívají života bez zájmu o dění ve světě i ve svých státech, dělají mrtvé brouky.

Vypadá to, že ti co tvrdili, že byznys bude pokračovat, měli pravdu. Tentokrát žádné kompromisy, falešné papíry, obcházení jejich nařízení nebude možné. Při koroně si otestovali…, chybky vychytali, ví jak na to! Navíc tvrdí ,,konspirátoři“, že spustí na plno 5G sítě a začne rodeo.

Je dobré si položit jednoduchou otázku. Ty obrovské biliony co investovali (údajně 500-700 osob, ne-lidí) ,,pro záchranu lidstva“, formou zdravotnictví, digitalizace, Green dealu, nebo podporou ,,napadené země, ochranou demokracie“, atd., nechají jen tak a ukončí útok na celou planetu, jen tak ukončí plán, na kterém pracují min. od II. světové války? Vážně si to myslíte?

Každopádně bude na každém státě, jak se bude, nebude bránit a kolik jsou lidé ochotni obětovat pro svoji záchranu, pro záchranu své země. To platí i pro nás v ČR. Naivně spoléhat, že nás kdosi, cosi zachrání je velmi primitivní a dětinské.

Nestačí jen mluvit, ale také to udělat.

Nestačí se balit do praporů a třískat do kastrolu na náměstích ani točit video.

Důstojný život bez války, v bezpečí s kvalitním školstvím, vzděláním, zdravotnictvím, spravedlností, nespočívá v cizích rukou, ale výhradně v našich.

Jitka Uhrová, poslanec Občanského parlamentu

 13,734 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,727 zobrazení celkem,  1,005 zobrazení dnes

Číst více »