Reklama

NEVĚŘTE VŠEMU

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Volně k šíření

Několik let zpátky by mě nenapadlo takto přemýšlet a hledat tyto informace. Bohužel spousta lidí nepřemýšlí a nehledá informace ani teď a nestane se to ani do budoucna. Podíváme se na čísla a statistiky, která se dají najít na internetu, popřípadě přihodím pár věcí z vlastní zkušenosti. Nechci popírat, že lidé jsou nemocní, jen chci přivést čtenáře k zamyšlení, jestli opravdu ty nemoci vznikají tak, jak je nám celý život předkládáno, nebo je to všechno úplně jinak?

Spalničky jsou vysoce infekční onemocnění, které v roce 2020 chytli 4 lidé v České republice. Světe div se, o rok déle, v roce 2021 neměl spalničky nikdo, prostě 0. Na konci článku je psáno, že se příští rok spalničky opět vrátí. V jiném článku se píše, že nárůst spalniček v roce 2022 byl o 79%. Takže 0x79 je kolik? Tak mě zajímá jak se mohly spalničky vrátit, když byly v roce 2021 vymíceny? Odkud se vzaly? Jo a ti 4 lidé v roce 2020 to chytli jak, to se někde potkali?

Spála je onemocnění způsobené údajně streptokokem. V únoru 2022 ji chytlo 28 lidí v celé zemi. Opět se někde potkali? Neříkám, že hlavně ty děti nejsou nemocný, teploty a vyrážky mají, ale na dospělý ten streptokok prý nejde, to je tak chytrý a ví kam má skočit, nebo je to jen maskování, aby se rodiče nedivili, že to nechytli? U nás ve škole teď měli spálu 4 děti. Prý to od sebe musely chytit. Dobře, od koho to chytlo to první dítě a jak to, že to dalších 50 dětí nechytlo?  Na učitelky, uklízečky a školníka to neskáče tak, jako na rodiče, co sourozenci, kamarádi, nikdo nic? Takže to asi bude z něčeho jiného a ne z přeskakování z člověka na člověka. Jdeme dál.

AIDS: Za celou dobu sledování HIV bylo v České republice potvrzeno celkem 4366 případů nákazy HIV, 3086 u českých občanů a 1280 u cizinců. U 824 lidí se z nákazy HIV rozvinula nemoc AIDS a 567 nemocných této chorobě podlehlo. Tak já myslel, že je to smrtelná nemoc a nikdo nepřežije. Nakonec jen 20% HIV pozitivních dostane AIDS a jen 10% těch chudáku, co se začalo léčit, zemře. Opět je těch čísel málo na to, aby se něco šířilo z člověka na člověka a tady ti lidé opravdu v kontaktu jsou. Jak víme symptomy vyvolá až následná léčba.

Chřipka je onemocnění, které zná každý z nás a světe div se v zimě 2020/2021 úplně vymizela. Hlášeno je 0 případů. No my víme, že se přejmenovala. Ptají se ti, co věří, že bylo 0 případů, kde se zase ta chřipka v následujících letech vzala? V článku z 2.1.2023 se dozvíme, že máme v republice 1770 případů na 100 000 obyvatel, což je 177 000 nemocných? Odkud to chytli? Dva roky zpátky přece chřipka zmizela ze světa. Prostě je to jinak, nic se chytit nedá. Chřipka je přirozený proces detoxikace těla v reakci na nadměrnou toxicitu v buňkách. “Viry“ jsou zbytky umírajících buněk. Na chřipku nikdy nebyl vynalezen lék. Chřipka je ten lék.

Vzteklina: Poslední případ vztekliny byl zjištěn u lišky 19.4.2002 v okrese Trutnov. Od roku 2004 je Česká republika brána jako vztekliny prostá země. Tak mě teda zajímá, proč se každoročně bodá do těch chudáků psů neznámá látka proti údajné vzteklině, když je tato nemoc v naší zemi 20 let vymícena? Důkaz o tom, že by si vzteklinu předávaly lišky mezi sebou, neexistuje.

Tuberkulóza je údajně bakteriální onemocnění. Šíří se prý hlavně kašlem a kapénkami z něj. U nás máme kolem 350 případů za rok a podle článku z 16.3.2023 se šíří hlavně mezi bezdomovci, alkoholiky, Ukrajinci a Romy. Člověk si řekne jak to že jenom tam? Vysvětlení je logické, jak je vysvětleno v jedné knize. Tuberkulóza vzniká z podvýživy, což čistě náhodou zapadá na vyjmenované skupiny lidí. Dále se dá na Wikipedii dočíst, že je touto bakterií infikována třetina populace a v asijských a afrických zemích je nakaženo 80% obyvatel a v USA 10% obyvatel. Nemoc se může rozvinout u 5% těchto lidí. Takže ti lidé jsou bezpříznakový a ta bakterie jim nic nedělá? Takže v každé rodině je nejpíš někdo s touto bakterií. Zase tady není důkaz, že by ty bakterie způsobily nemoc, ikdyž je tam vždy najdeme. Podobný je to jako u hasičů. Vždy je najdeme u požáru a jak všichni víme, jsou tam proto, aby požár uhasili. Nález bakterií u člověka tedy neznamená, že bakterie způsobily nemoc, protože tam klidně mohou být, aby nemoc zastavily.

Plané neštovice údajně prodělá každé dítě, ty naše ještě takové štěstí neměly, a to jsme několik let zpátky i schválně navštívili nemocného s touto nemocí. Opět vysoce infekční onemocnění, které skáče z dítěte na dítě ve školce a škole tak, že je nemocné jedno maximálně dvě děti najednou. Prý se to znovu nechytne, když má někdo v dospělosti podobné příznaky, už se tomu říká pásový opar. Přece by bylo divný, kdyby se to dalo chytit znovu a rodiče starající se o dítě to nechytnou.  

Tetanus je prý bakteriální onemocnění způsobené údajně tou bakterií a ten hřebík vražený v noze za to nemůže. Takže ta bakterie na tom hřebíku čeká, až si jí někdo vpraví do nohy a následně začne požírat tělo. Kde se ta bakterie na tom hřebíku vezme? Vždyť tam není žádný živý organismus k pojídání. Ono to spíš bude tak, že hřebík plný nečistot vražený do nohy způsobí zánět, který následně začnou požírat bakterie. V ČR byly v roce 2022 hlášeny dva hřebíky plné bakterií, víc lidí na hřebík asi nešláplo. Nutno podotknout, že v Německu je očkování dobrovolné, kdoví jestli je zabodaných 30% lidí a žádná hřebíková epidemie se nekoná.

Angína je opět bakteriální onemocnění a prý vysoce infekční. Zajímavé je, že když už to u nás doma někdo měl, tak to nikdo jiný nechytil.  To, že tam ty bakterie jsou, neznamená, že způsobily nemoc. Když se zeptáte lidí, na co jsou antibiotika, ono se to dočtete i na mainstreamu, tak prý likvidují a zastavují růst bakterií. Zřejmě to ty chudáci (bakterie) nepřežijí také, ale hlavně je to na zánět, který ATB zlikviduje a právě na tom zánětu ty bakterie hodují. Kde není zánět je údajně virová infekce, neboli tělo stihne toxiny odbourat dřív než se stihne zánět udělat a máme jen tzv. chřipku. Záněty vznikají v těle běžně, holt je to všechno způsobeno stravou a toxiny, co se všude možně do nás dostávají.

Žloutenka se dělí na tři typy A, B, C. Typ A je nemoc špinavých rukou, typ B chytají pacienti převážně v nemocnicích a typ C se šíří mezi feťáky. Všechny typy napadají játra. Typ A u nás chytne zhruba 200 lidí ročně. Prý nejčastější přenos je ve volné přírodě, kde člověk nemá dostatečnou hygienu. Nojo, ale zase tam skoro nikdo není oproti metru, kde je narvaný celý vagón lidmi, hlava na hlavě a osahaný tyče na držení a člověk si umyje ruce až doma a někdo ani to ne. Navíc těch 200 lidí se taky musí potkat navzájem. Typ B mají pacienti jen v nemocnicích. Jak to že jenom tam? To to žádná návštěva neodnese ven ještě před zjištěním nemoci u pacienta? Typ C jsou většinou feťáci. To se ten virus drží jen na jehlách feťáků? Kde se tam vzal, jak to že nikde jinde není a jak to že mají tuto žloutenku i feťáci, co si nepíchají a jen šňupají? Co když je to jinak? Třeba mezi žloutenkami není žádný rozdíl, všechny napadají játra a musí se zjistit testem. Když to budou hledat u bezdomovce, jaký typ žloutenky budou hledat? Pacientovi v nemocnici budou hledat výlučně jakou žloutenku? Co když se jim nebude zdát nemocný narkoman, budou dělat test na vzteklinu? Co když typ A není virového původu, ale je to nějaký toxin v játrech? Co když typ B mají pacienti v nemocnicích z hromady toxických léků? Co když typ C mají feťáci z toho fetu a ne z té jehly? Tím pádem všechny typy jsou toxického původu a nebude v nich zas takový rozdíl? Můj táta ležel koncem 80. let v nemocnici a prý žloutenku dostal. Vypadá to na typ B. Sranda byla, že po dvaceti letech mu doktor řekl, že má podle testu ještě v játrech zbytek viru. Jako vážně? Přitom mu nic nebylo a začal se léčit nějakými drahými injekcemi, které si denně píchal. V příbalovém letáku bylo napsáno, že se tekutina nesmí dostat na kůži, jinak se hned musí umýt ruce. Opravdu to vadí z venku těla a zevnitř ne? Po nějaký době léčení byl vyléčený a virus zmizel. Tak jak to bylo? Virus tam asi nebyl jinak by asi spal, co? Takže játra poškozená toxiny? Nebo vůbec nic, jen kšeft doktora a farma-mafie? Byl vůbec vyléčený nebo žádná změna? Nebo ta toxická látka, která se nesmí dostat na ruce, vyhnala z jater jiný usazený toxin?

Paradentóza je zánětlivé onemocnění dásní. Sám s tím mám zkušenosti, přišel jsem o všechny osmičky a další dva zuby, člověk plive doslova krev. Moje bývalá zubařka stará škola říkala, že se s tím nedá nic dělat, že do padesáti přijdu o všechny zuby, to mi bylo něco kolem čtyřiceti. Přešel jsem k jiné zubařce, která mimochodem dva roky zpátky řekla, že kdyby tady něco bylo, už bysme to dávno všichni chytli, kór ona, která uprostřed největší pandemie chodila po ordinaci jen tak, bez ničeho. Hned první den mi nasadila antibiotika a za 14 dní zánět zmizel, jeden načatý zub to ještě za dva měsíce odnesl, ale to bylo celé. Od té doby zuby drží ani kapka krve, paradentóza je pryč. Takže když vám někdo řekne, že se paradentóza nedá léčit, pošlete ho do patřičných míst a když vám to řekne zubař, okamžitě ho vyměňte. V blábolech na mainstreamu se píše, že se dá paradentóza přenášet z člověka na člověka i kuchyňským nádobím, je zajímavý, že to ode mě moje žena nechytla. Ještě vám budou doporučovat antibakteriální pasty a o nasazení ATB ani slovo, a proč? Byly zadarmo, i když je to taky svinstvo, ale vydělávat je potřeba na speciálních pastách a na nových zubech. Tímto paní zubařce děkuji.

To jen tak na závěr vlastní zkušenost. Nenechat se zblbnout doktorem a idiotama ve vašem okolí, každý jich máme kolem sebe hodně.

https://obcansky-parlament.info/

Robert Bárta, Poslanec Občanského parlamentu

 12,364 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat