Reklama

Jsme pro určitou sortu lidí jen morčata?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tento článek je opravdu k hlubokému zamyšlení. Když jsem tak v minulosti, jen tak přemýšlela, kde se vzaly tyto nemoci klíšťová encefalitida, borelióza, černý kašel, neštovice, pravé neštovice, spála, zarděnky, Covid a jeho odnože, AIDS, příušnice?

Nejsou to náhodou uměle vytvořené nemoci v laboratořích? Pro krmení farmaceutického průmyslu? Samozřejmě, mně to začalo nejvíce vrtat hlavou, když přišel ten nesmyslný covid.

Protože je to skutečně k zamyšlení, tak bych chtěla vysvětlit spoustu věcí, odkud se vzaly tyto nemoci? Třeba klíšťová encefalitida? Jak k tomu to klíště přišlo, jak bylo infikováno? Zánět mozkových blan můžete dostat i bez klíštěte. Nebyl to náhodou onen člověk, který to klíště infikoval? A následně vakcína? A nebo naopak?

A co takový strašák AIDS? Ztráta imunity? Ale no tak, nechtěl tady náhodou někdo, aby se třeba nerodilo moc dětí? Aby prodejci prezervativů měli žně? A lékaři plné oddělení? Jsou to zkrácené poznatky a mé domněnky, ale i nad tím je potřeba se zamyslet. Jak se tito lidé mohli nakazit?

Pak tu máme pověstný COVID, z médií víme, že ho dostal netopýr a přinesl ho do Wuhanu do Číny. Docela mě to pobavilo. Od koho se mohl takový netopýr infikovat? Není to podobné jako s těmi klíšťaty? Je že?

Pandemie covid je opravdu celosvětový kousek, zblbnul lidi na celém světě natolik, že zapomněli, co je vůbec taková pandemie a jak by se při té pandemii měl člověk chovat? Víte to? Nevíte.

Protože kdyby jste to věděli, tak vám nemůže nějaký trouba říkat, že vás zachrání nějaký kávový filtr. Věřte mi, že to má nějaká pravidla. Rozhodně nikoli nelogická. Jako děti 0 věku do 6 let nemusí nosit filtr a psychiatričtí pacienti. Nad tím jste se ani nepozastavili. Mě to zvedlo ze židle, když to blafal Blatný se svým psem v televizi.

Více není co dodat, vím jen jedno, vlády na celém světě spáchaly ten nejhorší zločin v historii jménem genocida, jestli nevíte co to je, tak jen ve zkratce: Je to zločin proti lidskosti. Přirovnala bych to ke vzoru nacistickému holokaustu. Kde docházelo k hromadnému vyvražďování židů, válečných zajatců….bohužel k tomuto zločinu se připojila i většina lékařů a jiných, přímo i nepřímo.

Ne-vážení vědci, lékaři a vládci, kteří nařizují lidem poslušnost, berou lidská práva, důstojnost a životy. A já se ptám, SPÍ SE VÁM DOBŘE?!

Ne-vážení a vážení občané, máte jiný názor? Budeme dále poslušní a necháme si to líbit? Nebo budeme konečně přemýšlet, jak legitimně je poslat do věčných lovišť? A nebo zůstaneme navždy v rouše toho morčete?

Simona Peterová, Poslanec Občanského parlamentu

 10,653 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,823 zobrazení celkem,  2,011 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,824 zobrazení celkem,  2,012 zobrazení dnes

Číst více »