Reklama

Jak šel čas.. až do Občanského parlamentu

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Když jsem začala psát tento článek, netušila jsem, jak bude dlouhý, proto tedy očekávejte pokračování!

Píše se rok 2020, někdy únor/březen, už si přesně nevybavuji, „vlítl na nás virus“. Těžko říct, jaká je realita, každý ji vnímá jinak. To, že naše zdraví ovlivňuje především náš životní styl je asi všem jasné, ale to bych zašla jinam. Samozřejmě jsem byla vyděšená, protože vláda a média měli úkol jasný – vystrašit, co největší množství lidí a to se jim povedlo, tehdy i u mne. No uběhlo asi 14 dní a já se začala cítit, jako někdo, kdo už nechce jít ani ven, protože to není bezpečné. Ale mozek mi fungoval dobře natolik, abych si zcela logicky, zdůvodňovala konání další a nebyla jsem ochotna smířit se se životem ve strachu z nemoci. Začala jsem tedy pracovat se svými všemi možnými strachy (a to zdaleka nejsem u konce, za ten život si jich člověk nastřádá neuvěřitelnou hromadu a pak jej nevědomky ovlivňují), zjišťovat si informace všeho druhu. Hodně jsem v té době trávila po nocích na internetu a četla a četla.

V létě začaly první demonstrace, byla jsem pouze na jedné, jednoho ukřičeného pána v Brně, několik proslovů vyslechla z jiných, které byly prezentovány a čířeny po síti. No a co měli společného? Jen to, jaký je to podvod, kdo na tom aktuálně nejvíce rejžuje, jak je potřeba vyměnit vládu, protože ta za to celé může, zkrátka a dobře jen vyměnit lidi za jiné.. Tak jsem se začala ptát.. to je vše? To stačí?

Naštěstí jsem někde v diskuzi narazila na organizaci REFERENDUM ČSR, která nejen že měla jasno s tím, jaký je covid nejen podvod, ale co víc, další nástroj pro ovládání lidí.. (a řekněme si naprosto jasně, jako společnost jsme naprosto selhali), ale hlavně měla plán, jak z toho ven! To mi málem vypadly oči z důlku, když jsem četla tak pro-národní program, ještě navíc s tím záměrem, že jedinou možností, jak být jako občané v klidu, je naprosté zrušení mafiánských voleb. Navíc jsou to úplně vyhozené peníze za PR a po volbách, jako by období a sliby před volbami neexistovali, občané byli úplný póvl, hlavně že je koryto plné a teče do mé peněženky. Ono totiž úplně stačí nastavit rovný systém, kdy poslanecká funkce bude funkcí čestnou a bude mít okamžitou plnou přímou i hmotnou odpovědnost! A to si pak každý vykuk rozmyslí, jestli chce práci dělat čestnou, pro občany nebo zda je prodejný pro zájmy jiné.

Od září 2020 do dubna 2021 jsem spíše sledovala, stala se členkou REFERENDA ČSR a od dubna již byla přítomna poradám v Brně, kde jsme řešili každotýdenní postup. Před létem padlo rozhodnutí a v létě 2021 jsme zajišťovali po celé ČR První svobodné volby do OBČANSKÉHO PARLAMENTU. Fyzicky jsme rozváželi volení noviny po každé obci v ČR, samozřejmě s plnou organizovaností a pomocí spousty lidí, informace proběhly i v celonárodním tisku. Nejdříve jsem si říkala, super, to naskáče opravdu velké množství lidí, kteří myslí nejen na sebe, ale i na celý stát a občany v něm. Jeli jsme dvě kolečka – nejdříve informace o konání Svobodných voleb a poté možnost kandidovat s veškerými informacemi ke kandidatuře. Co vám budu povídat, bylo smutné vidět na vlastní oči, že lidi už to ani nezajímá, jak jsou frustrovaní z celé volební masírky, z nic neříkajících slibů, či snad i s povzdechem další rádoby alternativy. Opravdu se není čemu divit. Z vlastní zkušenosti vím, že mi byla celá politický scéna naprosto ukradená a nevědomě či vědomě jsem ji zkrátka a dobře ignorovala. Takže pro mne další uvědomění – začíná to u každého jednoho, proto jsem se i rozhodla kandidovat, naprosto nevědomá toho, co vše je ještě před námi.

A co bylo dál? O tom zase příště..

Velké cesty začínají malými krůčky

Ivona Kopáčová, poslanec Občanského parlamentu

 355 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat