Reklama

BROUCI, KANIBALISMUS A CO DÁL…??? DÁME TO JAKO DOSUD, NEBO JSME PŘEKROČILI RUBIKON…???

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Musím se přiznat, že jsem velmi dlouho zvažovala, zda informace obsažené v tomto článku, tak jak ke mě přišly, posunou dál ke čtenářům, nebo ne.

Čtení to není vůbec hezké, ale v rámci přenosu informací jsem si řekla, že mnozí z vás jsou se situací již obeznámeni, tak proč ne.

Jen ty obrázky a videa jsem z pochopitelných důvodů nezapracovala.

Slabší povahy prosím, v zájmu klidného spánku, raději nečíst.

WEF (Světové ekonomické forum), již několik let propaguje myšlenku, že bychom si měli zvyknout jíst brouky a pít regenerované odpadní vody. Kromě toho se v poslední době objevují články obhajující kanibalismus. Jak daleko to může zajít?

Dr. Mercola celou tuto úchylárnu popisuje velmi trefně.

STRUČNÝ PŘEHLED PŘÍBĚHU

  • Světové ekonomické fórum (WEF) si představuje potravinový systém, který nebude zahrnovat živočišné potraviny a nebude vyžadovat velkou plochu půdy.
  • WEF již několik let propaguje myšlenku, že bychom si měli zvyknout jíst brouky a pít regenerované odpadní vody. Obojí se nyní zavádí.
  • Deník The New York Times ve svém článku z července 2022 posunul dystopické prognózy WEF na zcela novou úroveň a oznámil, že nastal čas uvažovat o kanibalismu.
  • Výklad: Chtějí, abyste věděli, že až ten čas přijde, můžete sníst svého souseda.
  • WEF a jeho spojenci vyrábějí nedostatek potravin, který v některých oblastech může přejít ve skutečný hladomor.
  • Kromě toho, že se v poslední době objevují knihy a televizní pořady, které oslavují kanibalismus, existuje „umění“ pěstování lidských steaků v laboratoři a veganské maso, které má chutnat jako lidské maso.
  • V roce 2019 také jeden švédský profesor obhajoval kanibalismus jako udržitelnější alternativu k pojídání brouků.
  • Velkou část údajné „inspirace“ pro propagaci nepřirozené stravy prý tvoří snaha zachránit planetu.
  • To je sice obdivuhodné, ale je důležité si uvědomit, že „zelená“ agenda (Green deal) – tak, jak je v současnosti propagována – není ničím jiným, než podvodem a zastrašovací taktikou, která má lidi přimět k tomu, aby přijali životní podmínky, které by jinak byly nepřijatelné, jako je například konzumace stravy z brouků, pití regenerované odpadní vody a dokonce zřejmě i kanibalismus.

Světové ekonomické fórum a jeho globální spolupracovníci opakovaně „předpovídají“ budoucnost s ohromující přesností, někdy i několik let dopředu, a když se předpovědi vyplní, tváří se, jako by s tím neměli nic společného.

Stojí za to připomenout, že zakladatel WEF, Klaus Schwab, na setkání v Davosu v květnu 2022 jasně prohlásil, že budoucnost se jen tak nestane, ale že ji „postavíme my“, čímž měl na mysli sebe a ostatní účastníky setkání. Nenechte se tedy mýlit, oni skutečně věří, že mají právo rozhodovat o osudu světa a že vy ani já do toho nemáme co mluvit.

Tento osud byl v červnu 2020 oficiálně oznámen pod heslem „Velký reset“ samotným Schwabem. Tento plán „budování lepšího“ zahrnuje kompletní reorganizaci a restrukturalizaci všech částí společnosti, včetně financí, průmyslu, vzdělávání, „sociálních smluv“, energetického sektoru a potravinového systému.

Pokud jde o potravinový systém, WEF si představuje potravinový systém, který nebude zahrnovat živočišné potraviny a nebude vyžadovat velkou plochu půdy. Ve skutečnosti WEF již několik let propaguje myšlenku, že bychom si měli zvyknout jíst brouky a pít regenerované odpadní vody. Jako jeden z příkladů uveďme, že v polovině října 2018 WEF napsal na Twitteru: „Dobré jídlo: proč možná budeme brzy jíst hmyz.“

BROUCI, SPLAŠKY A KANIBALISMUS – PLÁNY GLOBALISTŮ PRO VÁS…

Mnohé předpovědi WEF se nyní rychle mění ve skutečnost a jeho agendy jsou samozřejmě jeho mediálními spojenci oslavovány jako skvělé a nezbytné. Například v únoru 2021 časopis Time trval na tom, že bychom opravdu měli jíst více brouků, abychom zachránili planetu, a v květnu 2021 agentura Bloomberg oznámila, že „budoucnost vody je v recyklovaných odpadních vodách a všichni je budeme pít“.

Kalifornie již zahájila přechod od záchodů k vodovodním kohoutkům. 23. července 2022, The New York Times pak posunul dystopické prognózy WEF na zcela novou úroveň a oznámil, že nastal čas uvažovat o kanibalismu:

„Chelsea G. Summersové se naskytl obraz: přítel, kterého omylem srazí auto, rychlá práce s vývrtkou a jeho játra servírovaná po toskánsku na toastu. Tento výplod její zvrácené představivosti přiměl paní Summersovou k napsání románu „Jistý hlad“ o kritičce restaurací s chutí na (mužské) lidské maso.

Ukázalo se, že kanibalismus má svůj čas a místo. Paní Summersová a další na stránkách některých knih, z nichž se v poslední době zvedá žaludek, a na televizních a filmových obrazovkách naznačují, že tato doba je nyní … Zvládnete to?“

Alex Beggs, autor NYT, který píše také pro časopis o jídle Bon Appétit, dále uvádí několik nedávných televizních pořadů a filmů, v nichž se kanibalismus objevuje v romantizujícím světle. Jak jinak vymýt lidem mozky – zejména mladým lidem – aby přijali nepřijatelné, když ne tím, že to budou opěvovat prostřednictvím kouzelné televize? A funguje to. Diskusní fórum na Redditu věnované seriálu Yellowjackets stanice Showtime má 51 000 členů.

„Napětí seriálu spočívá v tom, že víte, že kanibalismus přijde, ale kdy? A proč?“ Beggs píše. Seriál bezpochyby odráží napětí, které elitáři tohoto světa chtějí, aby se skutečně objevilo v reálném životě.

„O čem to proboha mluvíte?“ ptáte se možná. Řeknu to na rovinu a nebudu chodit kolem horké kaše: WEF a jeho spojenci vyrábějí nedostatek potravin, který v některých oblastech může přerůst ve skutečný hladomor, a chtějí, abyste věděli, že až ten čas přijde, můžete sníst svého souseda.

Zachráníte tak planetu i sebe. Kanibalismus je pro svět „výhra“, tak nebuďte hákliví. Sakra, možná si to dokonce užijete a nemusíte se trápit zbytečnými výčitkami svědomí. Stále jste dobrý člověk.

To je podprahové poselství vysílané prostřednictvím článků, knih a televizních pořadů, které normalizují kanibalismus, a není to náhoda. Musím vám připomínat, že zástupkyně šéfredaktora NYT Rebecca Blumensteinová je členkou WEF? Ona ví, co se chystá.

A pak jsou tu samozřejmě kontroloři faktů, kteří trvají na tom, že NYT „nezveřejnil článek, který normalizuje kanibalismus“, což je v podstatě důkaz, že to tak bylo. Ti z nás, kteří jej četli, pochopili jeho nevyřčený účel. New York Times také napsaly oslavné ódy na Marinu Abramovičovou, jejíž „umění“ zahrnuje grafické odkazy na kanibalismus.

LABORATORNĚ PĚSTOVANÝ LIDSKÝ STEAK…

Kromě knih a televizních pořadů, které oslavují kanibalismus, existuje i laboratorně pěstovaný lidský steak a veganské maso, které má chutnat jako lidské. Začněme tím prvním, v prosinci 2020, steak vypěstovaný z lidských buněk byl představen jako „umění“ v Muzeu designu v Londýně.

Tvůrce „steaku Ouroboros“ – odkazu na starověký alchymistický symbol hada, který pozře svůj ocas a znovu se z něj zrodí – tvrdí, že instalace je kritikou masného průmyslu a vznikla po roce stráveném „představováním si, jak by změna klimatu mohla ovlivnit budoucnost spotřeby potravin“.

Rozčílilo ho prý, že se „pozornost rychle soustředila na obvinění, že propagujeme kanibalismus“. Deník The New York Times tehdy napsal:

„Ouroboros Steak“ zkoumá, ale nepropaguje autokanibalismus, jako satirický pohled na rostoucí poptávku po masných výrobcích na celém světě, která, jak vědci varují, pravděpodobně přispěje k emisím uhlíku a snížení biologické rozmanitosti.

Tvůrci doufali, že šokování diváků tímto návrhem vyvolá zkoumání odpovědnosti za životní prostředí a průmyslu čistého masa, který se propaguje jako výrobce potravin „bez zabíjení“, ačkoli většina společností se ve velké míře spoléhá na fetální hovězí sérum získané během porážky březích krav pro kultivaci buněk.“

I když měli tvůrci možná čisté úmysly, konečný výsledek je stále něčím, co prospívá zvráceným záměrům globální elity. Za zmínku také stojí, že hospodářská zvířata chovaná regenerativním způsobem, nikoliv v koncentrovaných provozech pro výkrm zvířat (CAFO), mají ve skutečnosti velmi pozitivní dopad na klima.

SNAŽÍ SE NORMALIZOVAT KANIBALISMUS? ROZHODNĚ ANO !!!

Společnost BiteLabs, která jde v myšlence lidského steaku ještě dál, tvrdí, že prodává řemeslný salám vyrobený z laboratorně vypěstovaných celebrit. Podle svých internetových stránek hodlá odebírat bioptické vzorky od celebrit, izolovat svalové buňky a poté pěstovat maso celebrit pomocí patentovaného bioreaktoru.

Laboratorně vypěstované maso se pak suší, dozrává a koření podle italské tradice. Není jasné, zda se k výrobě salámu přihlásily nějaké celebrity, ale společnost se zdá být skutečná. Newyorský server Grub Street o tomto startupu napsal článek v roce 2014. V lednu 2022 na něj navázal server IFL Science, který poznamenal, že „je naprosto možné“ vytvořit salám z masa klonovaných celebrit.

Mezi další příklady pokračující snahy o normalizaci kanibalismu patří článek z roku 2018, který pojednává o prospěšnosti krevní plazmy dospívajících, prý má omlazující účinky (co je to Adrenochrom a že není z dospívajících, víme všichni, nebo aspoň většina…). 

Objednávka 2,5 litru prý v té době stála asi 8 000 dolarů. Trochu předvídavě byl do roku 2022 zasazen film „Soylent Green“, v němž si hlavní hrdina uvědomí, že vládou rozdávané jídlo je vyrobeno z lidí.

V červnu 2022 získal veganský hamburger, který prý „chutná jako lidské maso“, stříbrnou cenu na každoročním festivalu kreativity Cannes Lions. Burger z lidského masa, vyrobený (údajně) ze sóji, hub, pšeničných bílkovin, rostlinných tuků a tajné směsi koření, debutoval v roce 2021 během halloweenského festivalu ve švédském Stockholmu.

V reklamě na tuto událost se uvádí, že „při vývoji tohoto výrobku nebyli zraněni žádní lidé“, je samozřejmě zajímavé, jak vůbec přišli na chuť lidského masa.

Možná si ho vymysleli a ve skutečnosti nechutná jako lidské maso. Kdo by to dokázal rozlišit? Ať tak či onak, je to další příklad, kdy je myšlenka kanibalismu přijímána a vychvalována.

„KANIBALOVÉ PROTI ZMĚNĚ KLIMATU“

Shodou okolností se v roce 2019 dostal na titulní stránky novin jiný Švéd, profesor Magnus Soderlund, který navrhl, že „lidé by se měli stát kanibaly, aby se ubránili změně klimatu, protože pojídání lidského masa je „udržitelnější“ než masný průmysl“. Dokonce trval na tom, že kanibalismus je udržitelnější variantou než strava z hmyzu. I když se jeho koncept hned tak neujal, zdá se, že někdo někde jeho šílené nápady vzal na vědomí.

Kanibalismus se sice v historii lidstva občas vyskytoval, ale obvykle – i když s několika významnými výjimkami – byl až krajním řešením. Lidé jedli členy rodiny a sousedy, aby přežili hladomor.

Navrhovat, aby se nejvyspělejší lidská civilizace v historii začala požírat navzájem, „aby zachránila životní prostředí“, je krajně nerozumné. Máme regenerativní metody zemědělství, které by nám ulehčily většinu ekologických problémů.

Není žádný důvod přecházet od průmyslového zemědělství až ke kanibalismu.

ZELENÁ AGENDA USILUJE O NORMALIZACI SNÍŽENÉ ŽIVOTNÍ ÚROVNĚ

Velkou část údajné „inspirace“ pro propagaci nepřirozené stravy prý tvoří snaha zachránit planetu. To je sice obdivuhodné, ale je důležité si uvědomit, že celá „zelená“ agenda – tak jak je v současnosti propagována – není ničím jiným než lstí, zastrašovací taktikou, která má lidi přimět k tomu, aby přijali životní podmínky, které by jinak byly nepřijatelné, jako je například konzumace stravy z brouků, pití regenerované odpadní vody a zřejmě i kanibalismus.

Zelená agenda je založena na třešničkách, jako je myšlenka, že dusíkatá hnojiva jsou znečišťující látkou, kterou je třeba omezit eliminací zemědělství. Co budeme jíst bez zemědělců? Odpověď technokratické, transhumanisty milující kliky: Plevel, brouky a možná i sebe navzájem.

Zní to divoce a bláznivě, ale oni se skutečně chtějí zbavit co největšího počtu lidí a žádná strategie není eticky vyloučena, ať už jde o podporu potratů, likvidaci fosilních paliv bez funkční náhrady, zavedení experimentálního přenosu genů, hmyzí stravu, regeneraci odpadních vod nebo kanibalismus.

Mimochodem, řada amerických států také přijala alkalickou hydrolýzu jako alternativu ke kremaci, kdy se mrtvá těla rozpouštějí a voda z tohoto procesu se odvádí do kanalizace. Co by se mohlo pokazit kombinací vypouštění vody použité k rozpuštění lidských ostatků do kanalizace a její následné využití téže vody do pitné vody? I když je to převážně symbolické, i to je forma kanibalismu.

PROČ JSOU ,,ODPOVĚDI“ ELITÁŘŮ TAK NECHUTNÉ?

Pokud jste jako většina z nás, pravděpodobně se divíte, proč je vše, co technokratická kabala předkládá jako „odpověď“ na naše globální problémy, tak zatraceně nechutné a nelidské. Jednoduchá odpověď zní, že pro ně nejsme lidé. Jsme zboží, jako dobytek, které existuje pro jejich prospěch a vykořisťování. Oni jsou „nad“ námi ostatními. Možná nemáme kastovní systém, oficiálně, ale na tomto světě existují dvě třídy.

Než si farmáři uvědomili, že šílená kráva vznikla zkrmováním částí skotu zpět do chovu, byla tato praxe běžná. A upřímně řečeno, technokratičtí elitáři nás vidí stejně. Proč nekrmit nepotřebné požírače zpět těmi, kteří ještě mají nějakou dělnicko-včelařskou hodnotu? Pro ně je to prostě racionální.

Je to efektivní a technokracie je z velké části založena na efektivitě daného systému. Roboti jsou efektivnější než lidé, a proto jsou roboti lepší volbou. Umělá inteligence je efektivnější, než lidský intelekt, a proto s ní chtějí splynout. Co dělat s neužitečnými lidmi, to je otázka. A odpovědí je zbavit se jich, a to jakýmkoli způsobem, který bude fungovat, aniž by vzbudil hněv příliš mnoha sedláků.

CELEBRITY SE CHOPILY BROUČÍ DIETY…

Normalizace kanibalismu je zatím v plenkách. Ale skutečnost, že brouci jsou na jídelníčku – teď, dnes – je nepopiratelná. V každém úspěšném projektu sociálního inženýrství samozřejmě hrají svou roli i celebrity a zde herečka Nicole Kidmanová:

„Tři miliony lidí na světě jedí brouky a já jsem jedním z nich,“ říká a pokládá na stůl různé druhy hmyzu, některé živé, jiné smažené, aby byly křupavé. Můžete se vsadit, že ten smažený byl smažen v oleji ze semen. Můj skepticismus k její pravosti nechme stranou, ale výzkumy dospěly k závěru, že celebrity skutečně mohou „přesvědčit lidi, aby jedli hmyz“. Jak uvádí PsychReg.org:

„Použití známých osobností v reklamách na potraviny z hmyzu může zvýšit ochotu lidí zařadit hmyz do svého jídelníčku,“ uvádí nový výzkum BI Norwegian Business School (BI), Chuo University, Miyagi University a Oxford University.

Abychom mohli bojovat s celosvětovou potravinovou krizí a zabránit jí, musíme hledat alternativní zdroje bílkovin. OSN vyzvala lidi, aby zvážili konzumaci hmyzu, protože je výživný, udržitelný a snadno dostupný po celém světě.

Mnozí však s pojetím konzumace hmyzu bojují…

Výsledky ukázaly, že vnímaná důvěryhodnost celebrit, znalosti o potravinách z hmyzu a vhodnost jsou rozhodujícími faktory pro zvýšení ochoty lidí jíst hmyz.

Různá pohlaví však reagovala odlišně: U mužů byly nejúčinnější reklamy, v nichž vystupovali herci nebo sportovci, zatímco na ženy účinně působily pouze herci. Oproti tomu hudebníci se nezdáli být tak vlivní. Použití hudebníků v reklamách způsobilo, že ženy byly méně ochotné konzumovat potraviny na bázi hmyzu …

„Naše výsledky ukazují, že podpora celebrit může být velmi účinnou strategií, jak zvýšit zájem spotřebitelů o konzumaci většího množství hmyzu, pokud je správná celebrita zaměřena na správné pohlaví.““

Je zřejmé, že tento výzkum neleží ve skrytém šuplíku. Technokratičtí stoupenci Velkého resetu využívají jeho výsledky. Příkladem celebrit, které se hlásí k chutnosti a zdravosti brouků, jsou Drew Barrymore, Robert Downey Jr., slavný šéfkuchař Gordon Ramsay, Salma Hayek a Angelina Jolie, abychom jmenovali alespoň některé.

DALŠÍ DRUHY ,,KANIBALISMU“…

Zatímco kanibalismus je nyní více zkoumán, lidé požívají a přijímají jiné lidi jinými způsoby již mnoho let. Například lidské potracené plodové buňky se často používají při vývoji vakcín.

A přestože v konečném produktu nejsou přítomny lidské buňky, fragmenty DNA a buněčné proteiny mohou být stále přítomny. Krátký úryvek z článku zní takto:

„Kromě jakéhokoli morálního rozporu, který lze mít s používáním potracených plodů k výrobě vakcín, je třeba si uvědomit, že DNA z potracených plodů se ve skutečnosti dostává do vakcín jako kontaminant…

Nezávislý výzkum30 zjistil, že vakcíny vyrobené v lidských fetálních buněčných liniích obsahují „nepřijatelně vysoké množství kontaminantů z fetálních fragmentů DNA“. Tyto fragmenty jsou sice ve stopovém množství, ale po vpravení do těla jiného člověka, prostřednictvím vakcíny, jsou stále biologicky aktivní.

Vakcíny vyvolávají systémovou aktivaci imunitního systému a zánětlivou reakci, což zvyšuje pravděpodobnost přijetí cizorodé DNA do genomu hostitele. A skutečně bylo zjištěno, že DNA fetálních buněk se může spontánně integrovat do genomu očkované osoby.“

Mezi další výrobky, při jejichž vývoji se používají části potraceného plodu, patří kosmetika, léky a látky zvyšující chuť, které se nacházejí v mnoha potravinách a nápojích. Je použití buněk potraceného plodu v těchto výrobcích oprávněné?

KDYŽ ÚČEL SVĚTÍ PROSTŘEDKY, DĚJÍ SE ŠPATNÉ VĚCI…

Podle Human Life International (HLI), údajně pro-life (proti potratům), katolické organizace, je to překvapivě ospravedlnitelné, pokud je to „ve službě lidskosti“. HLI věří, že vakcíny jsou ve službě lidstvu, a proto je použití potracených fetálních buněk při vývoji vakcín přijatelné. Kosmetika však nemůže zachraňovat životy, a proto by se mělo proti „nechutné praxi“ používání plodů při tvorbě kosmetiky vystupovat.

„Máme dobrá a solidní řešení pro naše obavy o životní prostředí. Regenerativní zemědělství – které zahrnuje a vyžaduje chov hospodářských zvířat – je správnou cestou, pokud chceme skutečně vyčistit planetu, snížit spotřebu vody a normalizovat počasí.“

Zdá se mi, že je to opravdu štěpení vlasů. HLI v podstatě říká, že účel světí prostředky, i když jsou jinak považovány za odporné a potenciálně nezdravé (jako může být injekční aplikace fragmentů DNA jiné osoby). Na základě tohoto zdůvodnění by mohl být kanibalismus ospravedlněn ve jménu ochrany životního prostředí (jak někteří lidé tvrdí), a já si opravdu nemyslím, že bychom se do toho měli pouštět.

Jak již bylo zmíněno, máme dobrá a solidní řešení pro naše obavy o životní prostředí. Regenerativní zemědělství – které zahrnuje a skutečně vyžaduje chov hospodářských zvířat – je správnou cestou, pokud chceme skutečně vyčistit planetu, snížit spotřebu vody a normalizovat počasí.

PŘEDSTAVA, ŽE JEDINÝM VÝCHODISKEM JE HMYZÍ STRAVA A KANIBALISMUS, JE KRAJNĚ HLOUPÁ A ZVRÁCENÁ A JE TŘEBA SE JÍ BRÁNIT NA KAŽDÉM KROKU. TO NEJSOU ZÁKLADNÍ ŘEŠENÍ ANI V NEJMENŠÍM. JSOU TO NÁSTROJE K ZOTROČENÍ, OČERNĚNÍ A DEHUMANIZACI LIDSTVA, VYMYŠLENÉ LIDMI, KTEŘÍ POVAŽUJÍ KAŽDÝ STEAK NA VAŠEM TALÍŘI ZA NĚCO, CO JIM BYLO UKRADENO.

A co vy? Už jste ochutnali moučného červa, cvrčka nebo třeba chrousta? Prý chutnají po oříškách…

Já se musím přiznat, že mám k tomuto druhu jídelníčku určité výhrady a proto raději zachovám přízeň tradičnějším jídlům.

MIMOCHODEM, VŠIMLI JSTE SI, JAK VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM A NIC NENÍ NÁHODA…???

Jana Braunová

 13,205 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat