Reklama

OBČANSKÝ PARLAMENT má řešení ilegální migrace…

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Multikulturní migrace probíhající v Evropě se dá rozdělit na dvě zásadní kategorie osídlování Evropy osobami zejména islámského původu:

(1) dlouhodobé – desítky let, kteří se zabydleli a narůstají v Evropě již 2-3 generace
(2) bezprostřední – osidlující Evropu aktuálně dnes v masovém měřítku.

Obojí je s evropskou civilizací neslučitelné jak z okamžitého, tak z dlouhodobého hlediska.

Celá migrace afrického a arabského původu je dlouhodobý plán na desítky let dopředu z dílny socialistických, globalistických a banksterských elit, se snahou změnit tvář Evropy asimilací původního evropského obyvatelstva a tradiční kultury smísením ras, etnik a náboženství.


Každý z nás by se měl zamyslet, do čeho rostou naše děti a vnoučata a jaká je jim politickými mafiemi připravována budoucnost.

Je nezbytné tento asimilační plán jednoznačně odmítnout i se všemi politickými mafiemi, které na tomto zločinu kolaborují s bankstery, Evropskou Unií a neo-marxisty.

Rešení ilegálních migrantů je v současné době velmi silný problém. Nicméně je řešitelný tou nejjednodušší cestou. Zakotvením pravidla do námi navrhované nové Ústavy, nejvyššího zákona jednou větou:


„Ilegální imigrant, při zachování základního sociálního zabezpečení, je do 7 dnů nekompromisně vyhoštěn do země odkud přišel nebo do země původu“.

„Legální migrant je povinen nekompromisně dodržovat právní řád České republiky. V případě porušení mu bude povolení k pobytu zrušeno a bude neprodleně vyhoštěn do 7 dnů do země odkud přišel nebo do země původu“.

A následně samozřejmě zajistit naplňování této Ústavy, s čímž souvisí další reformy (reforma práva a spravedlnosti, ekonomická reforma, reforma armády, atd.), které Občanský parlament připravuje.

Je jen otázkou času, kdy bude pod taktovkou EU nekompromisně zavedena ona tolik diskutovaná povinná solidarita přerozdělování migrantů.

Máme možnost společně, pod hlavičkou OBČANSKÉHO PARLAMENTU, řešit tento problém i spoustu dalších, se kterými se naše republika potýká.

CO SI NEUDĚLÁME SAMI, MÍT NEBUDEME!

Pro více informací k tomuto tématu Vás zvu k poslechu středečního vysílání Občanského rádia pravidelného pořadu ,,60 minut s Občanským parlamentem“ od 20.hodin; 8.6.2022 na téma:

,,Ilegální migranty v žádném případě“ na tomto odkazu:

www.referendum-csr.cz/radio

Mariana Velčovská, poslanec Občanského parlamentu

7.6.2022

 15,031 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat