Reklama

Svět naruby

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak se mi doneslo, že jsem v nějaké sektě, jsem moc radikální a straším lidi. Pravda je dnes vskutku velmi strašidelná, ale nikdo ji nechce slyšet. Pouštím do světa jen střípky skutečností, ale i ty stačí spoustě lidem pokazit jejich pštrosí životy. Vždyť, když se o nic nezajímám, tak se vlastně nic neděje, že jo? Udělal jsem něco, co je v dnešní době naprosto nemorální.

Zamyslel jsem se! Stal jsem se tak radikálním.

Nad tím, že naše vláda zve zástupce USA k projednání pobytu zahraničních vojsk na našem území a Andor Šándor, veliký odborník, součastně prodává bunkry, se nikdo nepozastaví, ale to, že to dám dohromady je velice radikální. Když v ODS prohlásí, že lidé jsou póvl, socky, které neumí šetřit a měli by si najít druhou práci, je vše v pořádku.

Když řeknu, že lidé mají krátkou paměť, nepoužívají vlastní rozum, neumí a nechtějí si dávat věci do souvislostí a jsou neochotní a líní udělat něco pro svůj život a život budoucích generací, jsem neomalený a opět příliš radikální.

Radikální je ovšem i můj názor na soudruhy Zeman, Klaus st., Okamura, Volný, Rajchl a mnoho dalších.

Samozřejmě, největší radikální počin z mé strany, byl vstup do Občanského parlamentu, který někteří nazývají sektou. Zajímavé.

Vždy jsem si říkal „kdo nic nedělá, nic nezkazí.“ Dnes je svět vážně naruby. Ten, kdo evidentně jedná proti nám a ještě si ho za to platíme, jedná dle mínění některých v našem zájmu a ten, kdo na své vlastní náklady dělá pro všechny co může, je radikální sektář.

Spousta lidí volá po změně, ale když řeknu „jdeme tu změnu vytvořit „, nikdo nemá čas. Opět musím neomaleně prohlásit „ach, ta neochota a lenost!“ A závěrem? Musím přiznat, že když jsem napsal před pár lety článek o hladu, bídě a válce, byl jsem konspirátor. Dnes už jen „radikálním způsobem straším lidi.“

Václav Roy Michna, poslanec Občanského parlamentu

www.obcansky-parlament.info

www.obcanske-referendum.cz

 7,318 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat