Reklama

Dejte svému hlasu váhu!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dnes se děje spousta věcí, které velkou část občanů děsí. Nesouhlasí s děním v zemi a mají vážné obavy o svůj život i majetek!

Dejte váhu Vašemu názoru. Váš hlas se počítá! V Občanském parlamentu…

Referendum ČSR – Občanská jednota, sdružení občanů,se rozhodlo říct DOST! politickým mafiím a vzít si naši republiku zpět!

V souladu se zákonem zorganizovalo, v létě 2021, 1.kolo Nezávislých občanských voleb, ze kterých vznikl prozatímní OBČANSKÝ PARLAMENT, který získal mandát od občanů, tzn. má za úkol zastavit covid-fašismus a postupující fašismus mnoha podob (bankovní, technologický,…), přivést zemi k řádným volbám bez politických mafií-stran a předat vládu odborníkům.

V současnosti probíhá druhé, časově neomezené, kolo těchto voleb – PRŮBĚŽNÉ VOLBY do prozatímního OBČANSKÉHO PARLAMENTU!

Každý občan s pro-národním smýšlením má právo volit a být volen do tohoto Občanského parlamentu přímým způsobem. Počet poslanců není omezen!

Tento nový systém stojí na principech přímého referenda.

Občanský parlament od 13. 9. 2021 pracuje na tvorbě nového systému – legislativy, zákonů a reforem tak, aby se tato země dokázala vyhnout občanským nepokojům a chaosu, ke kterému je záměrně vedena.

Poslanci Občanského parlamentu pracují z domu, v režimu Home Office, pomocí webové platformy: www.obcansky-parlament.info

Zde je možné se také dočíst další informace a podmínky pro kandidáty na poslance.

Pro práci poslance je potřeba ovládat práci na PC a znát Ústavu České republiky.

Pro kandidaturu je nutné seznámit se s pravidly voleb a Jednacím řádem a toto akceptovat.

Tento systém dokáže pojmout několik milionů členů – poslanců, kteří se tak mohou podílet na tvorbě naší společné budoucnosti!

PŘIDEJTE SE K NÁM! Co si neuděláme sami, to mít nebudeme!

www.obcansky-parlament.info

poslanec Občanského parlamentu

Mariana Velčovská

19.4.2022

 6,547 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat