Reklama

TENKÝ LED

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Lidé ČESKÉ REPUBLIKY, byli nahnáni na obrovské jezero pokryté tenkým ledem. Zavřete oči a představte si ledovou pláň po které vás donutili pod různými hrozbami, vydíráním, jít. Jít musí každý, ba co víc vede za ruku svoje děti a podpírá při chůzi staré, hodně staré rodiče. Kolem jezera, jehož břehy jsou v nedohlednu, jsou rozestaveni ti, co poručili pochodovat po tenkém ledě.

Donuceni byli jak chudí, tak bohatí, vzdělaní i nevzdělaní…!

Co myslíte jak dlouho vydrží tenký led? Kdo se propadne první, desátý, tisící…?

Propadne se dříve ten co nemá nic a je již systémem vyhublý na kost, nebo ten co pochoduje v teplém kožichu a nese plný batoh na zádech, velký kufr, těžký, řekněme se svým majetkem? Zavřete oči a představte si jak se propadají lidé jeden po druhém pod led do studené vody. V dáli začíná svítit slunce, led se ztenčuje.

Kolik % dojde na břeh?

Komu se podaří dojít na břeh, bude odchycen, bez ohledu kdo je a jestli má nebo, nemá kufr… Jaký život čeká hrstku, které se podařilo přejít tenký led a nemá již svoji vlast, ani domov…, bude odkázaný na zrůdy, které nahnali všechny lidi na pochod po tenkém ledě. Co bude s dětmi, které si zrůda hodlá ponechat, protože rodiče donutil na pochod a ti se propadli…, nejsou, není nikdo, kdo by se jich zastal!

Je čas po 100 letech na změnu. Čas je čas a ten nelze zastavit. Teď je šance zastavit zrůdu, odstranit kovid fašismus, nehnat naše děti a vnuky do války, nastavit si život v ČESKÉ REPUBLICE, hlavně nastavit, tak, aby se potomci měli dobře a v budoucnu si nedovolila žádná zrůda hnát je na jezero s tenkým ledem.

Pojďme uchopit nástroj OBČANSKÝ PARLAMENT. Vrhněme se společně do práce a vyžeňme zrůdu! Nespoléhejme, že nám někdo podá pomocnou ruku.

POSLANCEM se může stát každý kdo nechce pochodovat po tenkém ledě a CHCE si zachránit republiku!

4.2.2022

Jitka Uhrová, koordinátor RČSR, poslanec OP

 10,325 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat