Reklama

PANDEMIE SE HROUTÍ, DÁVEJTE VELKÝ POZOR NA FALEŠNOU OPOZICI…!!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Je zcela jasné, že až bude Velký reset poražen, naše země bude muset být zcela přestavěna.

Letos jsou volby v mnoha zemích po celém světě. My všichni jsme povinni se postarat o chod České republiky v souladu s Ústavou ČR.

Varuji vás, již nikdy nevolte politické strany! Dříve souhlasily s tím, že vás zavřou do lockdownů, nasadí vám roušky a schvalují smrtící séra. Volte sami sebe! Máte právo se podílet na tvorbě nových zákonů, nové země, naší země.

Mělo by to být jasné, ale ne každý si uvědomil, že politické strany které jste volili, vám neustále bodají nůž do zad. Nezaslouží si váš hlas. Zaslouží si zmizet v propadlišti dějin. To je to, co si zaslouží!

Buďte opatrní a kontrolujte si, zda vaši oblíbenci byli vždy proti pandemickým omezením, nebo zda jen zpívají novou písničku. A hlavně sledujte tok peněz.

Dnes je více než zřejmé, že ne všechny zednářské lóže na světě souhlasí s Velkým resetem. Někteří z nich si již uvědomili, že to nevyhrají. Že se příliš odhalili, že ztrácejí kontrolu a že lidé do toho začínají vidět čím dál tím víc.

Proto si vyberte toho, kdo pracuje pro republiku, pro občany, pro děti, pro nás, pro naši budoucnost. Proč se nepřidáte k Občanskému parlamentu? Je to pro vás nekomfortní? Museli byste začít dělat něco navíc? Navíc z domova?

Referendum ČSR zpívá stále stejnou píseň. Vyhlásilo Občanské volby, ze kterých vznikl řádným hlasováním Občanský parlament a to zcela legitimní.

Ten již nyní pracuje na platné legislativě, která bude potřebná do budoucna. A co víc, poslanci pracují zdarma a ještě si vše sami dotují. Víte proč? Nikdo si je nemůže ,,KOUPIT“!!!

Jana Braunová

Krajský koordinátor Referenda ČSR – Občanské jednoty Střední Čechy

Poslanec Občanského parlamentu

www.lidove-volby.cz

www.referendum-csr.cz

 16,348 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat