Reklama

Otroctví nebo svoboda?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Věřím, že většina normálních slušných občanů této země již dávno pochopila, že v roce 1989 jsme se téměř všichni nevědomky účastnili frašky, která byla pečlivě naplánována dopředu a kterou si STBáci ve spolupráci s dalšími tajnými službami připravili prostor pro zaprodání, zdevastování a rozkradení této republiky. Hráli nám, obyčejným lidem v čele s Havlem divadlo a slibovali, jak bude lépe, jak brzy doženeme nebo dokonce předeženeme „západ“ a přitom nás pomalu připravovali o svobodu, rozkradli co se dalo a samozřejmě si ihned schválili takové zákony, které jim zaručovali naprostou beztrestnost a vůbec žádnou odpovědnost tak, aby vše bylo v souladu s právem a aby si byli skutečně naprosto jistí svou beztrestností, obsadili svými lidmi, povětšinou strukturami a kádry z STB prokuraturu, policii i soudnictví.

Všeobecně je známo, že tehdejší ministr financí Klaus rozkradl v rámci pochybné privatizace důchodový fond vytvářený po celá desetiletí a nikdy z něj zpět státu, potažmo občanům, kteří do něj přispívali nevrátil ani korunu, z našich peněz se rozprodaly za směšné ceny pozemky, skvěle fungující a celosvětově známé tuzemské firmy se záměrně nechaly zkrachovat, zničilo se téměř soběstačné zemědělství i hospodářství a udělala se z nás zcela záměrně kolonie závislá na EU. Z důchodců jsou nyní jen žebráci. Není už léta tajemstvím, že potraviny, které se sem vozí jsou odpadem, který se v západních zemích neprodá nebo je speciálně vyráběn/ošizen přímo pro bývalý východní blok, přesto se o ně dík nízkým platům a důchodům lidé při akcích v obchodních řetězcích pomalu rvou.

Dík euforii z počátku devadesátých let a falešného pocitu svobody jsme bohužel brali málo na zřetel varovná slova Karla Kryla, který vždy tvrdil, že politici se nikdy nesmí přestat kontrolovat, aby demokracie nepřerostla v demokratůru, kterou za našimi zády začali úspěšně zavádět dle plánů EU nikým nevolení  úředníci a byrokraté. Po zcela účelovém rozdělení republiky se sem pod různými záminkami natáhli zahraniční investoři, kterým byly vytvořeny takové podmínky, aby další naše firmy a podnikatele zlikvidovaly.


Banky se prodali do zahraničí, čímž se znehodnotila česká koruna a tím se celý národ dostal do područí banksterů, přičemž poslední kapkou má být přijetí eura a posléze přechod výhradně na digitální měnu zrušením hotovosti. A myslím, že je zcela evidentní, že ovládání ČNB není již dávno v rukách České republiky.

Zdravotnictví se záměrně omezilo na minimum, spousta poliklinik i nemocnic se uzavřelo a rozprodalo úplně zbytečně, lidé musí ohledně zdravotní peče jezdit i mnoho kilometrů.

Stejně tak školství, na které jsme mohli být před lety právem hrdí, počínaje tím základním, kterému je už po léta záměrně přesto nyní nevolenými politickými neziskovkami bráněno ve vzdělávání na úkor genderových sraček apod. nesmyslností. Z vysokých škol vychází stále více lidí bez jakéhokoliv uplatnění.

Politici, poslanci – byli varováni, přesto konají stále stejně v zajmu cizích mocí a tajných služeb, neumí řídit tento stát, jsou jen loutková vláda v područí západních velmocí jednajících podle notiček z Bruselu, USA a kdo ví ještě odkud.

Tohle divadlo už musí jednou provždy skončit, křivdy po léta páchané na občanech České republiky musí být nekompromisně potrestány! Ukradli budoucnost našim dětem, ze kterých budou nakonec jen otroci ve vlastní zemi a jsou už přes 30 let přímo zodpovědní za genocidu vlastního národa.

A co TY – OBČANE, necháš se dál zneužívat tímto systémem? Chceš dál v podvodných státních volbách podporovat lobisty a zkorumpované politické mafie a pracovat za almužnu pro globalisty, chceš být otrokem ve vlastní zemi nebo svobodným občanem ve skutečně suverénním a právním státě a rozhodovat o jeho i svém dalším osudu a směrování?

My – občané jsme již vytvořili na základě stále platné Ústavy náš Občanský parlament a schválili proti všem zaprodancům a jejich vlastizrádnému jednání zákony, které budou brzy do posledního písmenka důsledně naplněny! Budeme je včetně jejich přisluhovačů soudit, jako zločince, jako vlastizrádce, kteří se zaslíbili svou úplatností a nenažraností vidině moci, bohatství, vlastnímu prospěchu a korytům.

Co tedy říci závěrem? Mnoho času jim už nezbývá a vězte, že každý den bez politických vlastizrádných mafií bude požehnáním pro novou republiku a skutečnou svobodu každého z nás!

OTROCTVÍ nebo SVOBODA – rozhodnutí je jen na tobě občane! Stačí se jen přidat a stát se také poslancem Občanského parlamentu RČSR! www.lidove-volby.cz

20.2.2022

Libor Velek, poslanec Občanského parlamentu a asistent krajské koordinátorky pro Jihomoravský kraj Občanské jednoty RČSR

 171,951 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat