Reklama

LEPŠOLIDI

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Pročítám titulky článků posledních dní a protože většina z nich je věnována aktuální situaci okolo sporné novelizace Pandemického zákona nestačím se divit mnohým reakcím. Nejnovější vláda „Lepšolidí“ spojených účelově výhradně v zájmu eurohujerů za pomoci stbáckého předsedy Ústavního soudu, který sám jednoznačně protiústavně dovolil, aby jakýsi slepenec politických karikatur, z nichž většina by se samostatně do poslanecké sněmovny zřejmě ani nedostala, je čím dál více arogantnější. Myslím, že ve větě: „ Pandemickou novelu prostě měnit nebudeme, prostě to přehlasujeme“ chybí už jen „Názor lidí, vlastně názor kohokoliv nás absolutně nezajímá“, přestože senát tuhle novelu shodil ze stolu. 

Opět jen potvrzení, že senát je jen zbytečně drahá konírna vysloužilých koní, že je absolutně k ničemu, protože pokud by měl skutečně sloužit jako pojistka demokracie, muselo by jeho rozhodnutí být respektováno a lépe pojištěno např. vyšším počtem hlasů při opětovném hlasování v parlamentu, případně jakýmkoliv jiným skutečně demokratických způsobem. Takhle to vypadá, že přesto, že většina senátorů, dokonce i mnozí patřící do stran aktuální vládní koalice, mělo proti znění a novým úpravám „pandemáku“  rozhodné výhrady, že si Fialův „eu5exkrement“ při zneužití legislativní nouze a bez ohledu na kohokoliv prosadí v zájmu cizí moci svou. Což je v prvé řadě naprostý výsměch demokracii a za druhé je už snad i slepému i hluchému evidentně jasné, že se do vedení naší země podvodem dostaly staré struktury STBáků, symboly korupce, privatizace a dotačních podvodů, předražených tendrů, které z dálky a s nakradenými penězi z daňových rájů si celý „kartelspolek splácanin“ budou pěkně vodit na vodítku výhradně dle svých soukromých zájmů. 

Spousta hloupých a naivních voličů uvěřilo planým slibům o změně a vůbec nepochopilo, že jde jen o jedinou změnu, výměna jedněch zlodějů za jiné, kteří se pár let dík jednomu Stbákovi nemohli dostat ke korytům, že jen jedna stbácká mafie opět vystřídá za potlesku a podpory EU a USA jinou. Je jim totiž úplně jedno, že budou vymýšlet jeden paskvil za druhým stejně jako předešlé vlády a prosadí ho za každou cenu bez ohledu na cokoliv a kohokoliv, především názoru občanů této země, jimž svým myšlením a činy od podzimních zmanipulovaných voleb zcela jasně dokazují, jak to s tou jejich „změnou“ je skutečně! 

Hlavně, že už mají svá koryta jistá, protože hlasování o důvěře si sami úspěšně schválili. Po osmi letech se konečně podařil jediný pro ně hlavní a důležitý plán odstranění Babiše a vše přikrýt stupidními kecy a lhaním o demokracii, aby si noví břídilové v ministerských postech mohli beztrestně prakticky dělat co budou chtít. Před volbami stačilo mezi lidi vypustit nenávist k nepohodlnému oligarchovi, povozit a ukolébat své příznivce na vlně negujícího antibabišovského populismu, dohodnout se s Rychetským, naslibovat neurčité a především nemožné a především vymyslet, jak se u těch koryt směstnat. Hlavně že měli v předešlých letech plnou hubu arogance moci, především proto, že se na ní sami nemohli podílet. Přestože ústy Rakušana tvrdí, že nechtějí být „automatem na moc“ chovají se tak, jako by jím byli! 

Takže taková je ona předvolebně slibovaná „demokracie po česku“ a vůbec nevadí, že je to legislativní zmetek plný chyb a nesmyslů, navíc jednoznačně protiústavních, je to jejich „dítě“, oni je vymysleli a navrhli a nikdo jim do toho kecat nebude, nic se měnit nebude! 

A LIDI UŽ VÚBEC NE! 

Co si to vlastně občané vůbec dovolují, my jsme přece zvolení Lepšolidi, my novodobí diktátoři na vodítku globalistů víme přece přesně co je pro vás nejlepší, takže tím, že jste nám už odevzdali ve své bláhové naivitě svůj hlas, máte teď demokratické právo držet hubu a krok. Proč? No přece proto, že příprava na totalitu, kterou na vás úspěšně testovala poslední rok a půl a zcela úspěšně připravila vláda předešlá, musí být dokonána v zadaném termínu nadnárodních korporací, farmaceutických firem a globalistů a nesmí být ničím a nikým ohrožena. A o těch pár tisícovek křiklounů venku se už jistě v pohodě postarají Hamajdova nová vodní děla….                                      

Jak evropsky západně demokratické…… 

Není už po třiceti letech lží, manipulací a podvodů nejvyšší čas se konečně zamyslet a přestat živit prolhané politické darmožrouty, kteří záměrně v zájmu cizí moci ničí základní pilíře republiky, sami se prezentující jako Lepšolidi, seznámit se s programem Občanské jednoty, stát se poslancem Občanského parlamentu a zapojit se do plánu skutečné a pronárodní obnovy České republiky?

Libor Velek, asistent krajské koordinátorky pro Jihomoravský kraj a poslanec Občanského parlamentu České republiky.

 138,092 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat