Reklama

Výbor Organizační – Shrnutí 2. lednového týdne

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vážení čtenáři,

předmětem tohoto článku je shrnutí zpráv od Výborů Občanského Parlamentu.

Pojďme na to. 

Zprávy z Bezpečnostního výboru

Existuje odůvodněné podezření, že neustále pokračující nepokoje v Maďarsku, Bulharsku, Kazachstánu a na Ukrajině jsou uměle vyvolávány a to z evidentního důvodu – rozklad jednotlivých států. Rusko je na situaci nuceno adekvátně reagovat a USA toto využívá k neustále se stupňujícímu nátlaku na hranice Ruska a rozpínáním NATO. Česká vláda svojí proti ruskou politikou situaci jen zhoršuje.

Zprávy v Výboru Zdravotního

Přesto, že počty hospitalizovaných v nemocnicích klesají, tlak na testování a očkování obyvatel neustále roste a nová vláda, která v předvolební kampani tvrdila, že restrikce zruší se dále dopouští vlastizrady, zločinům proti lidskosti, nátlaku a vydíraní obyvatelstva. Protizákonná opatření se stávají čím dál více absurdnější (pracovní karanténa atp.)

Zprávy z Výboru Vnitřních Věcí

Hlavním úkolem členů Referenda ČSR i poslanců Občanského Parlamentu  nadále zůstává nábor nových kandidátů a oslovování dalších občanů naší země tak, aby se myšlenka šířila co nejvíce do povědomí lidí.

Je třeba mít stále na paměti Jednací řád Parlamentu a tím se do puntíku řídit.

Nezbytně nutné je, se na sociálních sítích vyvarovat emocionálních „výlevům“ a diskuzím, které nás pouze zdržují od práce.

Zprávy z Výboru volebního

Během tohoto týdne nebyl zaregistrován žádný nový poslanec. Tři stávající poslanci rezignovali. Vždy je potřeba dodržet podmínky odstoupení z mandátu stanovené Jednacím řádem OP.

Děkuji za pozornost

Předseda Organizačního Výboru

Kateřina Kroupová 

 4,045 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat