Reklama

Neoprávněné a cílené blokace Facebookem.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Snad polovina úživatelů Facebooku už zažila různé typy blokací ze strany Facebooku. Samozřejmě s údajnou možností odvolání proti jejich zásahu. Pravdou je, že blokovaný sice může vyplnit jakési pole s protestem, nicméně vtipně nejde na Facebook odeslat. Tedy vám vyloženě s výsměchem napíší, že můžete podat protest nebo odvolání, ale i to Vám zakáží.

Nyní, proč se to děje – přímo Facebook:

 1. Protože jejich systémové admin služby mají zadáno blokovat příslušné informace a bránit jejich publicitě. Cokoliv, co se nehodí do doktríny Facebooku, je blokováno přímo.
 2. Souběžně, pokud by omezení a blokace byly v mnohých případech příliš okaté, pro změnu Facebook takzvaně omezuje viditelnost, což znamená, že ho sice vidí autor a jeho nejbližší kontakty (v lepším případě), ale už to nevidí nikdo jiný.
 3. K tomu používá Facebook další prvek omezování viditelnosti a jistý software algoritmus a to je, že příspěvek se zobrazí někde jinde, nebo zařazený mnoho příspěvků pod a mezi neaktuálními příspěvky, ačkoliv podle času jsou nejčerstvější.

Nyní, proč se to děje – Facebook prostřednictvím svých tajných administrátorů, kterých je nespočet:

 1. Spolupracovníci Facebooku jsou jak placení, tak neplacení a mají přidělena vyšší práva, než běžný uživatel nebo správce skupiny. Ti velmi často zneužívají toto postavení a zasahují anonymně jednak do nastavení skupin nebo uživatelských práv.
 2. Mnohdy se tváří i jako infiltrovaní členové skupin nebo komunit, tváří se jako příznivci, při tom vykonávají dozor na těmito skupinami, nebo je dokonce vedou a blokují jiné účastníky, jakmile uveřejňují cokoliv, co se nehodí do krámu Facebooku nebo těm skupinám.
 3. Poznáte je podle toho, že naopak blokováni ve skutečnosti nejsou a jejich příspěvky najdete všude, bez ohledu na to, že vykřikují, že jsou také blokovaní, nicméně všechny jejich příspěvky jsou plně viditelné. Takoví jsou nepřímo podporováni systémem Facebooku.
 4. Vzhledem k tomu, že infiltrace typických konfidentů je téměř všude, velmi často se objevují záminky udání proto, aby jste v zápětí na to mohli být blokováni nebo omezeni na viditelnosti.

Blokace osob, celých skupin nebo hnutí a inciativ je téměř dokonalá. Systém udavačů jim funguje úspěšně:

Dnes je blokace a omezení Facebookem natolik sofistikovaná, že dokáže plnit manipulace s veřejným míněním přesně tak, jak potřebuje.

 1. Nejen oficiální medializace, ale i alternativní nastrčené proudy, skupiny jsou regulovány, omezovány nebo naopak podporovány, jak se mainstreamu hodí.
 2. Blokovány nebo naopak podporovány nejsou pouze jedinci (nastrčení konfidenti), ale i celé skupiny nebo dokonce IT noviny nebo organizace.
 3. Cokoliv nežádoucího je udržováno v bublině neviditelnosti, cokoliv, co se jim hodí do krámu je nenápadně podporováno, mnohdy až tak nenápadně okatě, že myslícímu člověku to dojde okamžitě.

Systém udavačů je využíván v hojné míře s využitím psychologické znalosti mentalit českého človíčka.

 • Český človíček v honbě za svými zájmy a egem je schopen čehokoliv. Ať už si jako idiot hraje na génia a snaží se o zviditelnění nebo to má přímo za úkol.
 • Jednou z těchto vztahů jsou i celé kampaně dehonestující druhé a český človíček, aniž by mu vadilo, co za zmetka mu vypisuje, podléhá davové psychóze. Tím vytváří lavinu, která často převrací podstatu, pravdu za lež, skutečnosti za pomluvy a těží z toho právě ti udavači, kteří povětšinou jednají nejen na základě svého špinavého charkteru a ega, ale ve prospěch nějakého dalšího zájmu v pozadí.

Kdysi se na takovou špinavou činnost zaměřovala 3. a 13. správa STB. Jejich metodiku dnes úspěšně rozvíjejí její pohrobci a jejich návaznost na oficiální struktury. Skutečně se nenechte zmást, praktiky STB jsou využívány dodnes. A nejenom tyto. Mnozí z alternativních skupin jsou bývalí příslušníci právě 3.správy STB, o bývalých z 13.správy se v podstatě moc nedozvíte, jsou povětšinou utajeni dvojnásobně. Například madam Vítová z ANS, JUDr. Karel Hais z ANS, pplk. Kratochvíl z Československých vojáků za mír, soudružka Řezníčková, bývalá agent Mona, 1., 3.správa STB, financující z peněz komunistických kont ve Švýcarsku kdejakou nastrčenou alternativu, nebo osoby financované z tohoto zdroje, Zděnek Ponert, Jiří Černohorský, Tarabová, Volfová a Bobošíková, Sounáležitost s panem Vorlem, Kulatý stůl, Aliance Kulatého stolu, infiltrovaná izraelskými zájmy, alternativy blízké Klasovi staršímu a v neposlední řadě jejich nastrčené osoby a osůbky, pracující v jejich zájmu, nenápadně sledující vývoj v různých alternativách jako spící straky (krtci), vynášející informace a v případě potřeby používané na pokusy o vnitřní rozvraty. A tito lidé jsou napojeni i na systém kontroly mediálního prostoru jménem Facebook a vesele páchají rozvratnou činnost, mnohdy, aniž by jim docházely souvislosti.

Jediné, co lze konstatovat je, že společenský posun, poznání není zastavitelný už ze své přirozenosti a všechny osoby přiživující se svým špinavým charekterem na současném systému vývoje událostí skončí a budou chodit kanály, protože společenský vývoj se zastavit nedá a i na ně dojde. Stejně tak není zastavitelný proces Referenda ČSR ani proces Občanského parlamentu.

Přeji příjemné počtení některým a v neposlední řadě Pavel Janský, Dagmar Gwozdová a Markéta Schwicker, Radek Pech, Monika Waksmundská, Volný blok a mnoho dalších. Věřím, že pro ně bude přínosem a obohacením znalostí o společenských jevech, které tu s námi jsou, existují a určitě „společně s námi“ odsuzují hnus udavačů, screenování a přeposování zpráv, který dnes v naší společnosti přímo bují, motivován politickými spekulacemi a zájmy.

Všechny politické mafie, političní kariéristé a fanatici, k čertu s vámi.

PS: tento článek byl při pokusu označen za nežádoucí, protože ostatní jej prý označili jako urážlivý. Aha, ještě před tím, než byl vůbec poprvé publikován, respektive při první publikaci? Ty woe, ten facebook je asi kouzelník.

 1,440 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,418 zobrazení celkem,  1,277 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Vlastenčení…

Na úvod se s vámi podělím o jeden citát, který

 17,307 zobrazení celkem,  702 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,419 zobrazení celkem,  1,278 zobrazení dnes

Číst více »