Reklama

„A dost!“

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nejsem žádný spisovatel, ani řečník….

Mnoho řečí stejně nikdy nic nevyřešilo, je třeba konat!

Pokud se mi něco příčí a neztotožňuji se s tím, pak nestačí jen mlít pantem o tom, jak moc mi to vadí, ale zvednout se a začít řešit.

Od loňského školního roku neustále řeším přítomnost mé dcery na vzdělání. Základní školu jsme tak nějak zvládli, bez ponížení se a přistoupení na špinavou hru o naše děti, kterou rozjela naše vláda a školy jim zdatně sekundovaly.

Ani začátkem letošního školního roku se situace nezlepšila. Učitelé místo hájení práv dětí a studentů, přisluhují fašistickému režimu, který nám zde zavádí naše vláda.

Učitel, místo poskytování vzdělání, se propůjčil k vykonávání protizákonných restrikcí. O to smutnější je to, že se toho dopouští na Našich dětech. Na dětech, které mají být Naší budoucností. Na půdě škol provádí lékařská vyšetření, která přísluší jen lékařům. Však ony si to ty děti dělají samy. Prosím? To vás jako zbavuje odpovědnosti? Tak to rozhodně nikoliv vážení!

Co z takových malých lidiček vyroste? Ustrašené loutky, které budou mít strach se jakkoliv projevit, než jak káže hlavní proud? Nebo škodolibé osoby, mstící se na těch, jež se nepodvolili fašistické diktatuře? Vyroste nám z nich národ udavačů a přisluhovačů režimu, který to s nimi myslí všelijak, ale určitě ne dobře? Probíhá řízená segregace žáků a učitelé a ředitelé nic? Vlastně ano, přihlíží a nic nedělají, to je ta rádoby „lepší“ varianta, v té horší ji dokonce sami vynucují.

Učitelé, ne všichni samozřejmě, bývali pro žáky vzor, vzhlíželi jsme k nim. A jaký jim nyní dávají příklad? Sehni hlavu, nevyčuhuj z řady, podvol se….jinak budeš potrestán? Potrestán za co? Za jiný názor? Za to, že si chce rozhodovat sám o sobě?

Na to, aby si nechaly píchnout pofidérní směs vydávanou za „vakcínu“, o které nikdo neví, jaké bude mít vedlejší účinky okamžité, ani z dlouhodobého hlediska, jsou svéprávné dost. Ale hájit svá práva daná jim Ústavou České republiky a Listinou základních práv a svobod jsou nezralé? To jako myslí vážně?

A co Vy, rodičové? Vám tato situace vůbec, ale opravdu vůbec nevadí? Přistoupili jste na jejich fašistickou hru a necháte své děti terorizovat? Segregovat? Prosím Vás, už se vzbuďte! Pokud s tím nic neuděláme, bude se to jen a jen stupňovat. Z dětí Vám udělají pokřivené osoby, bez vlastního názoru, vystrašené a připravené na další a horší věci, které jim tato společnost chystá. Říkáte si, však ono to nějak dopadne? Jasně, dopadne….ale pak už bude pozdě zvednout hlavu a hájit práva svá a svých dětí.

Vezměte už svůj život a život svých dětí do vlastních rukou. Bojujte! Nikdo Vám zadarmo nic nedá!

Www.lidove-volby.cz

Referendum ČSR – Občanská Jednota (referendum-csr.cz)

 670 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 879 zobrazení celkem,  407 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 880 zobrazení celkem,  408 zobrazení dnes

Číst více »