Reklama

Tisková zpráva – porada Republikového štábu 23.10.2021

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dne 23.10.2021 proběhla další z pravidelných sobotních porad Republikového štábu, které jsou ale otevřené i členům, hostům či příznivcům.

Hlavním bodem programu byla podpora hnutí prostřednictvím Spolku občanské podpory, který kromě pořádání besed, seminářů, sportovních aktivit, prodeje knih a mincí podpory nabízí i možnost reklamy v Občanském týdeníku a na Občanském rádiu. Byla podrobně rozebírána jeho aktuální činnost i možnosti do budoucna, jako i technické náležitosti nezbytné pro chod spolku: bankovní účet, web, e-shop.

Více info: https://www.obcanska-podpora.cz/registr/index.php

Podrobně se řešilo zabezpečení financování činnosti hnutí a Občanského parlamentu. Projednávalo se připojení platební brány při registraci do Občanského parlamentu pro výběr plateb a příspěvků.

Na pořadu bylo personální obsazení kanceláře Občanského parlamentu, konkrétně Propagační manažerka a náplň její činnosti, asistentka podatelny a asistentky na dálku. Zároveň proběhlo školení asistentky podatelny.

Byly zhodnoceny výsledky petičních stánků a prodeje knih či mincí podpory za uplynulý týden a úkolů z předchozích porad Republikového štábu.

Stále probíhá druhé kolo, již časově neomezených, Průběžných voleb. Volit a kandidovat do Občanského parlamentu může každý pronárodně smýšlející občan.

Více info zde v sekci Volby: https://www.lidove-volby.cz

Mariana Velčovská, Tisková mluvčí

25.10.2021

 603 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat