Reklama

JEDINĚ TEČKA JE NÁVRAT DO NORMÁLU?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

…… slýchávám velmi často. Ptám se, proč si to myslíte? Proč si myslíte, že když se necháte opíchat něčím, o čem nic nevíte, tak bude svět zase růžový? Spadli jste zrovna z Marsu, že nevidíte, že i očkovaní musí nosit náhubky, i očkovaní virus přenáší? Spadli jste zrovna z Marsu, že vám nedochází, že už se chystá 4,5,10,50 posilující TEČKA? Víte, kdy budete žít normálně? Až začnou být konečně dodržována základní lidská práva a svobody…..

…..víte o tom, že nikdo vám nesmí nařizovat, co máte nosit na obličeji? Že nikdo vám nesmí nařizovat, co máte dělat se svým zdravím a co si máte vpravovat do těla? Český národ má nárok na sebeurčení, což znamená, že každý člověk si o svém osudu rozhoduje sám. Opravdu nikdo vám jako svobodné lidské bytosti nesmí nic nařizovat a nic vám ubírat, jakkoliv vás diskriminovat. A pokud to někdo dělá, braňte se! Vy nejste povinni dodržovat něco, co jde proti základním lidským právům! Naopak, vy se máte proti takovému zacházení postavit a dotyčné osobě naplivat do obličeje. Co si to dovolujete vám zasahovat do vašich Bohem daných práv, jak se říká a něco vám přikazovat?!!!!……

….. jistě, určitá pravidla ve společnosti musí být nastavena. Že se chodí na zelenou, stojí se na červené, že se máme rozhlížet, než vejdeme na přechod, že se chodí a jezdí vpravo. Že se nekrade, za zboží se platí, chováme se k sobě slušně, za zločin se jde do vězení atd. Prostě pravidla, co opravdu dávají smysl, aby nevznikl chaos. Ale pravidla, co omezují moje soukromí a můj život nebo zdraví, ty fakt dodržovat nemusím a nebudu! A hlavně ty nikdo nemá právo zavádět!…

….jistě, kdyby tady byl opravdu nějaký  smrtící a infekční virus a vakcína byla opravdu jediná cesta, tak se tady nemáme o čem bavit. Ale těch důkazů, že tady žádný virus není nebo že je uměle vyrobený a že vakcína zabíjí a mrzačí je tolik, že bych se s nimi s klidem mohla udusit. Tak proč to nevidíte?! No jasně, protože přemýšlet je bolestivé, namáhavé a protože v televizi řekli, že to jsou dezinformace. Proč si zrovna myslíte  že v televizi a MSM médiích vám říkají pravdu?….

…. a co teprve Green Deal a současné zdražování energií o 500% a více? To je teprve šmakuláda. Prý přechodně, aby zákazník měl jistotu, že bude mít dostatečné množství energií a společnost asi měla jistotu, že půjde o výhodného klienta, který platí. Můžete mi prosím vás někdo říct, kde stará babička, s důchodem 15 000 vezme měsíčně na plyn za 12 000?!!! Kde vezme průměrná rodina na plyn za 20 a více tisíc měsíčně, i kdyby na přechodnou dobu?! Proč máme vůbec platit za energie a za vodu, když veškeré majetky těchto společností jsou již splaceny?! Proč by to nemohlo být v určitém rozsahu zdarma, jak navrhuje v jednom ze svých programových bodů Referendum ČSR? Neměl by se náhodou o občany starat stát, když mu občan platí daně? Kam ty daně tedy jdou, když ne na naprosto základní potřeby občana jako jsou energie, bydlení a voda? Nedělá si z nás takhle náhodou někdo dojnou krávu, aby se pak mohl za naše těžce vydřené prachy chechtat a my neměli ani na slanou vodu? Ne, to není konspirace, to je holý fakt, který snad už musí s prominutím vidět každý trouba…..

….. a až se tady začne realizovat projekt Green Deal, čili obnovitelné zdroje přírody, tak nám napálí vyší daně, ještě dražší energie, aby jsme si to my otroci zaplatili ze svého. A zase, neměl by se o tohle finančně postarat stát?! Stát má mít dostatek finančních prostředků, aby mohl za tyto peníze realizovat tyto projekty a to tak, aby nezadlužoval generace dětí, které ještě nejsou na světě a aby nestahoval z kůže už takto holé občany…..

T.G.Masaryk řekl: Stát je společná obec, kterou si občané zřizují proto, aby jim sloužila.

…. dokud si toto neuvědomí většina obyvatel, budeme otroky a budeme na tom finančně tak špatně, že doušek vody za den a spaní pod mostem ve stanu bude luxus!

Podpořit OP a informovat se o něm  můžete zde: https://www.lidove-volby.cz/

Program Referenda ČSR zde: https://referendum-csr.cz/dok-2/program/

Poslankyně OP a okresní koordinátorka RČSR Kladno Pavlína Fořtová


 802 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat