Reklama

KRUH

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Horor, současný stav v ČESKÉ REPUBLICE.

Den ode dne, uměle vyvolaný chaos, nabývá na síle. V bedně hlásají odporné ksichty, s výrazem vraha, zlo a straší na všech frontách.

Stalo se přesně to, před čím varovalo REFERENDUM ČSR – Občanská jednota minimálně rok. Krysy vylezly z děr a jsou nám vnucovány, jako budoucí prezidenti, předsedové vlády, ministři. ( např. Kalousek, Topolánek, Fisher, Benda a další) Lumpi z jedné tlupy, co si předávají kliku od roku 1989. Úlisně sdělují současní moci páni, svým poddaným, kteří je do této role dosadili, zvolili, jak si představují svoje impérium, jaké koryto jeden druhému přihráli, stejní, loajální cizímu páníčkovi!

Jejich přisluhovači, velmi intenzivně pomáhají tím, že slintají v TV. Jsou to komedianti. Kocáb prohlásil, že ministerstvo vnitra mají dostat Piráti, aby udrželi pořádek, prý pevnou rukou. Ringo Čech vtipně, mimo jiné, popsal část nadlidí, slovy: „Manželky senátorů se dívají kukátky do oken hradu a vybírají si pokojíčky.“ Mluvil, taky o vlcích rvoucích se o kořist. O čem to vypovídá?

Ranní zprávy na Nově, kde v podstatě představili koumáky, kteří si rozdělili ministerstva, i když prý nadále jednají a je předčasné…., pokud není sestavena vláda. LEŽ, SAMÁ LEŽ! Obratem se šklebí a oznamují, že Jurečka stojí o ministerstvo zemědělství, Pirát dostane ministerstvo zahraničí (+ digitalizaci), Rakušan (ten milý chlapík, kterého bylo před volbami, všude plno) ministerstvo vnitra, Fialka samozřejmě post premiéra…. Vzniká koaliční smlouva, panuje 100% SHODA. Jaké překvapení, že?

Politické strany, nebo také politické mafie se snaží udržovat a získávat výhody (moc), nad daleko větší skupinou občanů a společným občanským zájmem.

Sami sebe zařadili do zákonů a Ústavy, kde většině, občanům, předepsali a oznámili, že se vládne jejich prostřednictvím. Tím páchají podvod s názvem zastupitelská demokracie.

Jedině plná přímá demokracie je cesta budoucnosti.

OBČANSKÝ PARLAMENT (obcansky-parlament.info)

Jitka Uhrová, poslanec Občanského parlamentu

 1,371 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat