Reklama

TROJMOŘÍ NEBOLI VÝCHODOEVROPSKÁ UNIE, BÝVALÉ RAKOUSKO-UHERSKO

AUTOR PŘÍSPĚVKU

TROJMOŘÍ NEBOLI VÝCHODOEVROPSKÁ UNIE, BÝVALÉ RAKOUSKO-UHERSKO
Zřejmě plno lidí slyšelo o Trojmoří, na venek to může vypadat lépe jak EU, ale je potřeba se nad tím zamyslet. Pár vět k tomu:
Přijde spasitel a všechny nás bude chtít zachránit, zruší nebo zmírní restrikce, nabídne normální lepší život, který bude v trojmoří, všechno nám hezky nastíní, tak jako kdysi každodenní reklamy, jak se budeme mít hezky v EU, samé výhody a na základě toho budou chtít předělat ústavu a víceméně zrušit celou Českou i Slovenskou republiku a budeme spadat pod jednu globální vládu, která ve finále nebude tak hodná, jako není hodná EU a ten pravý fašismus teprve začne.
Lidi zblbnutí z televize z reklam s hezkým pozlátkem pro to budou hlasovat. Potřeba si pamatovat, jak nám něco hezky nabízí, jak to bude někde dobrý, je to dobrý jen pro ně. Vstup do EU byl podvod. Tisíc reklam pro vstup, jak se tam budeme mít hezky a ani jedna reklama proti, jak to bude stát za hovno, že zaplatíme 4x tolik než nám vrátí na dotacích, že nám sem budou pouštět migranty, přejmenovávat potraviny a podobně, o tom žádná reklama nebyla. Vláda na kampaň pro vstup do EU dala zhruba 280 milionů korun a ani korunu proti vstupu. Referendum, které proběhlo, bylo ovlivněné reklamou a propagandou, lidé hlasovali tak jak jim bylo řečeno v televizi. Česká republika je svrchovaný stát, a tak to musí zůstat. Někdo upozorňoval, že tato cestovatelská mapa už Trojmoří připomíná.
Robert Bárta okresní koordinátor

 2,048 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat