Reklama

AKTUÁLNÍ INFORMACE 21.9.2021

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

18.9. 2021 proběhla 2. Porada Republikového štábu v Koordinačním centru v Boršově.

Projednáván byl způsob podpory okresních  a krajských poboček, způsob doplnění chybějících koordinátorů. Znovu byl kladen důraz na dodržování systému práce, včetně těch nejmenších detailů a byly opět vyhodnocovány nedostatky. Byla navržena řešení a stanoveny termíny k odstranění nedostatků. O postupu bylo jednomyslně hlasováno.

Dále jsme zvažovali možnosti, jak postupovat při širším oslovení veřejnosti. Byl navržen a odhlasován aktuální postup pro on-line besedy (aplikace Zoom) v krajském měřítku.

Probírán postup k zapojení obchodního  a projektového manažera.

RČSR – Občanská jednota – Republikový štáb funguje jako servisní organizace pro Občanský parlament. Jedná se, kromě mnoha dalších úkonů, o vytvoření ,,pracovního prostředí“ software pro práci poslanců v režimu home office, který je stále upravován a rozvíjen. Proběhlo zhodnocení funkčnosti software a práce poslanců po prvním týdnu. Byly projednány připravované další úpravy tohoto software. Podat dotaz k Občanskému parlamentu přes podatelnu, shlédnout práci poslanců, projednávané otázky v archivu či úřední desku lze na:

https://www.lidove-volby.cz/

Řešila se také propagace a organizace 1. prezentační konference Občanského parlamentu, která proběhne 25.9.2021 v Brně:  Besední dům, Komenského náměstí 534 od 14.30 hod., kam jste srdečně zváni.

https://www.facebook.com/groups/rcsr5/permalink/3043077545948871/

Na tuto slavnostní konferenci byli pozváni nejvyšší představitelé starého systému – Vláda, Parlament, Senát, Diplomatická zastupitelství států sousedících s ČR, USA a Ruské federace, Soudy a Státní zástupci, Policie ČR, další Úřady, Média a také Veřejnost.

Při této příležitosti bude oficiálně představen Občanský parlament, složen slib poslanců, proběhnou rozhovory s některými poslanci a proběhne také tisková konference.

 

Mariana Velčovská, Tisková mluvčí Republikového štábu, 21.9. 2021

 829 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,692 zobrazení celkem,  970 zobrazení dnes

Číst více »