Reklama

VIRUS JE TAKOVÁ MRCHA …..

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vyloveno z Netu
V jeden den vás ohrožuje virus, protože je zákeřný a vraždí všechny a všechno po celém světě.
Například si podřežete žíly na ruce a virus vás okamžitě zabije. Prostě je to taková mrcha.
No a pak se necháte naočkovat a už vás neohrožuje virus, ale neočkovaní.
Což je tak trochu sranda, protože virus prokazuje značnou dávku inteligence a zatímco jeden den vás zabije protože jste neočkovaní a kupodivu patříte do nejohroženější skupiny, tak těsně po očkování patříte do druhé skupiny kdy vás stále ohrožuje tentýž virus, ovšem jen tehdy pokud se na vás vrhne z neočkovaného člověka.
NEBO NE, POČKAT …
Napřed vás ohrožuje virus, protože jste neočkovaní a potom vás ohrožuje protože jste očkovaní a k tomu vás ještě ohrožují neočkovaní u kterých hrozí, že když se nenechají očkovat, tak je zabije virus, který je podle oficiálních zdrojů zabije a proto se mají nechat očkovat, přesto že je zabije i po očkování i když by je očkování mělo zbavit hrozby nakažení a proto když se setkají s neočkovanými, tak je něco zabije, asi virus, který ví, že ho v sobě má neočkovaný, který se má nechat naočkovat, aby ho nezabil virus, který ho stejně zabije.
Protože je to virus. (K čemu platíte svým dětem vzdělání ? Víte to?)
PROSÍM VÁS JAK SE TOHLE MŮŽE STÁT …???
Jedete na motorce, před kolo vám skočí jelen a při srážce s ním vás zabije virus, což přirozeně znamená, že vás, protože jste očkovaní, zabil neočkovaný člověk. Uff …
Doplnění – ono to ještě není všechno …
Protože jak víte, tak existuje alfa, beta, delta, psí, ksí, fí, pí mutace, proti kterým zatím očkovaní neexistuje. Jenže dokud nejste očkovaní, nemůžete žádnou z těchto mutací dostat, protože ten vir ví, jestli jste nebo nejste očkovaní. A teprve po očkování vás začne ohrožovat dalších x mutací, protože se dozvěděli, že už jste očkovaní. To nám opravdu tvrdí oficiální zdroje a páni doktoři mlčí a hrabou jako o život. Jsou součástí jedné agendy, která si z lidí dělá dojnou krávu.
TAK UŽ ZA TÍM POJĎME UDĚLAT TEČKU …!!!
Jana Braunová – okresní koordinátor
Referendum ČSR Mělník

 649 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat