Reklama

SPOLU TO ZVLÁDNEME!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.

Kde jsou ty tygři a lvi řvoucí na fb?!!! Proč se předhání o tom, kdo bude víc řvát a bude víc vidět ať na fb nebo na demonstracích a označuje se za rádoby vlastence, ale když přijde opravdová možnost, jak něco změnit, stáhne ocas a začne se vymlouvat nebo řekne, že to nejde nebo řekne, že je to hloupost?

Odpověď je jednoduchá. Mají strach. A těch strachů je v dnešní době nepřeberné množství. Nejvíce do popředí se dere strach o vlastní život a strach ze změny. Je třeba si ale uvědomit, že změna tady bude na 100%. A je jen na nás, zda ta změna bude doživotní otroctví s testy, rouškami a injekcemi 2x ročně nebo tou změnou bude plná a přímá demokracie, kde si o svém životě bude každý rozhodovat sám, kde si lidé budou rovni a budou svobodní. Stávající systém toto neumožňuje.

Víte, kdo je vlastenec? Vlastenec je člověk, co bude bránit zemi a její blaho i za cenu nasazení vlastního života. Ruku na srdce, kolik z těch fb známých křiklounů by to bylo schopno udělat? Já nevěřím ani jednomu. Přestaňte věřit někomu, kdo má sice líbivé řeči, ale to je vše. Kdo Vám dokáže sice udělat díru do hlavy a křičíte Jo má pravdu!…. ale ve skutečnosti má jen líbivé řeči a žádný opravdový návrh řešení. Proč věřit takovému člověku? Jen protože má pravdu? Pravdu bude mít i prodavačka v supermarketu, když Vás upozorní na to, že jste si do sáčku vložili shnilé jablko, kterého jste si nevšimli. Budete jí kvůli tomu věřit? Za člověka nevypovídají jeho slova, ale jeho činy. A pokud jsem si všimla, řvaním na demonstracích a různých jízd a pochodů jsme vůbec ničeho nedosáhli. Dosáhli jsme pouze toho, že jsme se spojili a poznali spoustu lidí se stejnými názory a stejnými pocity. Tak pojďme toho spojenectví využít, v občanských volbách. Pojďme složit alespoň 100 lidí na kandidaturu.

Ani žádný politik s krásnými řečmi nám svobodu nevybojuje. Lze věřit člověku, co něco hlásá a na druhou stranu to podporuje? Kdyby to byl pravý vlastenec, dávno by řekl, jak to ve skutečnosti s virusem je a neprosazoval by lék sloužící primárně pro zvířata na odčervení na virus, který většina lidí vyléčí v posteli s paralenem. Další věc je, s kým spolupracuje a na koho jsou ti lidé napojení. A co takzvaní vlastenci, co nejvíce ryčeli a nejdnou se začínají přidávat k nové vzniklým stranám? Myslíte, že tyto strany něco změní? Vždyť budou mít u voleb 3 – 10%. I kdyby byly jejich úmysly sebe čistější, nemůžou nic změnit. Nejvíce hlasů pořád budou mít ty nejznámější strany, protože ty hlasy mají zaplacené a vše je zkorumpované. S tím určitě bude každý souhlasit. Tento stávající systém je odspoda až nahoru prohnilý. Kdyby jsme měli všechno opravovat, nestačí to ani na několik funkčních období. Proto je potřeba ho nahradit zcela novým systémem, vytvořeným od lidí, pro lidi. A proto je potřeba zrušit všechny politické strany a dát moc do rukou obyčejného lidu. Ať si o všem rozhodují lidé sami, jsou to jejich životy. Proč o tom má rozhodovat malé procento lidí, kteří jsou uplacení cizí mocí a evidentně nejednají v zájmu obyčejného občana?

Vy vlastenci z demonstrací, pochodů a jízd, jste jen pseudo – vlastenci nebo si konečně uvědomíte, že ježděním někam ničeho nedosáhnete, sednete k počítači, vytisknete si přihlášku na kandidaturu do prozatímního občanského parlamentu, uděláte životopis, vyfotíte fotku a pošlete 2700 na volební náklady? Volba je na každém z nás, ale je třeba si uvědomit, že co si neuděláme sami, to mít nebudeme.
https://referendum-csr.cz/volby/

A že neumíte mluvit před lidmi a nemáte na to? No a? Také neumím mluvit před lidmi a nemám na to a přesto jsem v pátek poslala přihlášku na kandidaturu. Jsem totiž pravý vlastenec. Pro svoje děti, pro jejich budoucnost a svobodu jsem schopná obětovat naprosto všechno. Máte to také tak? Tak nečekejte, až někdo udělá něco za Vás! Věřte sami sobě. Spolu to zvládneme!

18.7.2021

Okresní koordinátorka Kladno Pavlína Fořtová

 797 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,738 zobrazení celkem,  1,016 zobrazení dnes

Číst více »