Reklama

TROCHU ČERNÉHO HOMORU…..

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Zprávy roku 2025…..
,,WHO varuje! Po světě se v posledních několika měsících v nevídaném měřítku rozmnožila rakovina varlat. Jde o masivní nárůst, kdy nejpostiženější věkovou skupinou jsou muži od 1 roku do 100 let. Podle nejnovějších laboratorních vyšetření je nemoc dokonce přenosná vzduchem.
Vládní činitelé a odborníci z řad politických komentátorů navrhují dobrovolně povinnou kastraci celé mužské populace. Ochota obyvatelstva se setkává zatím s velkým zájmem o odběry z řad prvních statečných a zodpovědných pacientů. Neboť je to přeci dobrovolně povinné a navíc dobrovolníci dostávají ke každému odřezanému varleti jednu krabičku prezervativů.
Za ohnisko nákazy se považuje homosexuální bar v Belgii v Evropské unii. Maďarsko, které ostře zaútočilo na Evropskou komisi se slovy ,,Tady máte to Vaše LGBT“ čelí náporu spravedlivé agrese na sociálních sítích, s heslem ,,Gay live matter“…
Evropská unie označuje státy bojkotující dobrovolně povinnou kastraci jako xenofobní a zaostalé. Naopak státům a jejich vládním představitelům, kteří disciplinovaně a statečně připravují národ k povinnému, tedy dobrovolnému, odřezání varlat, zaslibují příspěvek ve výši jednoho milionu euro za jednoho kastrovaného. Vlády jsou v tomto nelehkém boji navíc velmi statečně podporováni neobvykle silným mediálním tlakem s lehkou cenzurou. I jim je zaslibována veliká finanční odměna.
Díky tomu všemu už nyní, týden po vydání dobrovolného nařízení, se odběrová místa plní takovým způsobem, že pro zástupy před odběrovými místy kolabuje i místní doprava.
A to dokonce i přesto, že mnohá neobjektivní a lživá média plní internet hoaxy o několika případech, kdy došlo po kastraci k pooperačnímu vykrvácení, vzrůstu mužských sebevražd a v deseti případech, k odřezání přímo celého genitálu.“
Pro CNN Prima news Kateřina Vykleštěná
TAK CO…? STÁLE NIC…?

 587 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat