Reklama

Občanské volby

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.

Co se týká státních voleb mám jasno…nesmí být ani spuštěny, protože by žádná změna k lepšímu nepřišla. My v Referendu ČSR jsme spustili naše lidové volby. Občan občanovi a občana, žádná vlastizrádná politika!
Jen my „obyčejní “ lidé se musíme zodpovědně postavit na obranu naší země. Vymanit jí z pařátů mocichtivých žroutů, kteří pro moc a peníze jsou schopni jít i přes mrtvoly. Toto už není svobodná země, kde se neuprednostňují lidská práva a svoboda a jedná se s lidmi jako s pokusným dobytkem. Omlouvám se za použití dost tvrdých slov ale realitu je potřeba nazývat pravým názvem a bez omáčky.
Zdraví lidé jsou diskriminovány v každém směru před „hlupáky“ bez vlastního uvažování,kteří si neváží vlastního života a zdraví a nechali se vmanipulovat do psychologické hry našich politiků, kterým ve skutečnosti nejde vůbec o zdraví lidu ale o moc a peníze!
Chci z toho ven, takovou budoucnost pro příští generace nechci zanechat!
Naším úkolem je zachránit, co se ještě zachránit dá a pokud možno bez války a další zbytečnou ztrátou nevinných životů.
Naši politici zklamali na plné čáře a my lidé jim nesmíme a nedovolíme pokračovat v těch zrůdnostech, které mají pěkně podle plánu připravené na další tři roky!!!
Občanské volby jsou prvním krokem na dlouhé cestě k nápravě. Každý může kandidovat, každý kdo už se odmítá podílet na zkáze naší země a podporovat mocenskou chamtivou politickou hru!

 

Krajská koordinátorka Praha

Pongráczová Lenka

 601 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat