Reklama

Občanské volby

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.

Co se týká státních voleb mám jasno…nesmí být ani spuštěny, protože by žádná změna k lepšímu nepřišla. My v Referendu ČSR jsme spustili naše lidové volby. Občan občanovi a občana, žádná vlastizrádná politika!
Jen my „obyčejní “ lidé se musíme zodpovědně postavit na obranu naší země. Vymanit jí z pařátů mocichtivých žroutů, kteří pro moc a peníze jsou schopni jít i přes mrtvoly. Toto už není svobodná země, kde se neuprednostňují lidská práva a svoboda a jedná se s lidmi jako s pokusným dobytkem. Omlouvám se za použití dost tvrdých slov ale realitu je potřeba nazývat pravým názvem a bez omáčky.
Zdraví lidé jsou diskriminovány v každém směru před „hlupáky“ bez vlastního uvažování,kteří si neváží vlastního života a zdraví a nechali se vmanipulovat do psychologické hry našich politiků, kterým ve skutečnosti nejde vůbec o zdraví lidu ale o moc a peníze!
Chci z toho ven, takovou budoucnost pro příští generace nechci zanechat!
Naším úkolem je zachránit, co se ještě zachránit dá a pokud možno bez války a další zbytečnou ztrátou nevinných životů.
Naši politici zklamali na plné čáře a my lidé jim nesmíme a nedovolíme pokračovat v těch zrůdnostech, které mají pěkně podle plánu připravené na další tři roky!!!
Občanské volby jsou prvním krokem na dlouhé cestě k nápravě. Každý může kandidovat, každý kdo už se odmítá podílet na zkáze naší země a podporovat mocenskou chamtivou politickou hru!

 

Krajská koordinátorka Praha

Pongráczová Lenka

 580 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,779 zobrazení celkem,  1,057 zobrazení dnes

Číst více »