Reklama

Občanské volby – Ladislav Olšiak

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Ladislav Olšiak

Narodil jsem se 1959 v Piešťanech.

  • Školní vzdělání – po ZŠ a gymnáziu 2 roky obor VTZI (programátor).
  • Po 2-leté základní vojenské službě 2 roky práce jako programátor, poté 4 roky dělník, potom opět výpočetní středisko.
  • 1989-1990 celkově 20 měsíců emigrant (z toho 13 měsíců mě živily dva největší životní koníčky).

Po návratu do vlasti občasné pobyty ve Francii u přátel (už tehdy poodkryty stinné stránky „západní demokracie“).

Od 1992 podnikání – nejprve 5-leté nahlédnutí do světa „velkých financí“ (ztráta iluzí o tomto sektoru a dobrých úmyslech v něm),

1996 vstup do oboru síťového marketingu a brzké rozpoznání jeho potenciálu jako obrovsky ozdravného (a dodnes většinovou společností nepochopeného) segmentu hospodářství. Zde působím dodnes a v skrytu duše doufám v prosazení tohoto modelu nejen v obchodním světě !

Nebyl jsem dosud v žádné politické straně. Za skutečnou politiku považuji naše každodenní rozhodování.   Tedy podpořím-li něco (obecně) prospěšného, či naopak – destruktivního !

Referendum ČSR, a jeho program, vnímám jako jediné reálné řešení velkého problému  našeho státu.  Je do detailu propracovaným projektem k přeměně nevyhovujícího systému správy naší nádherné země v systém lepší – skutečně státotvorný !    Jsem vděčný, že jsem tento projekt i s lidmi v něm mohl poznat  !

Chci přispět k co největšímu pochopení myšlenek a cílů našeho hnutí a tím podpořit i aktivní zapojení co nejvíce spoluobčanů do procesu přebírání odpovědnosti za život v naší vlasti !

Nikdy jsem neuvažoval o skutečném odchodu do důchodu – dokud mi práce působí radost a dává mi smysl, bylo by to, myslím, nemoudré…   Věřím ve vzestup poptávky po smysluplné práci na obnově našeho drancovaného a hodně poškozeného národního hospodářství !

Jsem ženatý a mám dva syny. Mými koníčky jsou mimoškolní vzdělávání, aktivní sportování i vedení druhých k pochopení role sportu v životě člověka. A také trochu kreslení.

 699 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat