Reklama

LIDSKÁ SPOLEČNOST JE NEMOCNÁ

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.

Říkám si, kam jste to jako lidi došli? Jsou vůbec ještě lidi normální a dokážou racionálně a logicky uvažovat? Já o tom dost pochybuji. Stojíme nad propastí a nevidíme to.

Žijeme v době, kdy cena lidského života není důležitá. Kdy je nám konzum podstrkován horem dolem. Co na tom, že nejsi zdravý, když do tebe můžeme nacpat hafo léků, za tvoje peníze, i když ty léky neléčí, ale jen potlačí tvojí nemoc – proto, aby si byl závislý a musel si koupit další, aby na tobě vyrejžovali co nejvíce těch papírků. Co na tom, že nejsi zdravý, když si můžeš koupit ten naprosto bombový přístroj, který ukazovali v televizi a je na něj dokonce sleva! Který použiješ jednou, dvakrát a pak to zahodíš do kouta. Co na tom, že jsou obchody zavřené, když si všechno můžeš koupit přes eShop. Leckdy si boty objednáváš na víckrát, protože boty se musí vyzkoušet a podle fotky nejde zjistit, jak jsou široké a pohodlné.

Lidská populace je nemocná. Je zdegenerovaná a hloupá. Podřídí se kdejaké blbosti, hlavně, aby nemuseli vyjít z té komfortní zóny, hlavně aby mohli konzumovat co to dá, hlavně, aby mohli žít normálně. Nad tímhle mi rozum zůstává stát. Opravdu je normální několikrát týdně chodit na testy, nucení do očkování a dušení se respirátorem? Ne! Normální je svobodně se o svém zdraví a těle rozhodovat sám. Normální je vyjádřit svobodně svůj názor a každý by ho měl respektovat. Lidskou společnost je potřeba léčit a a hlavně vyléčit.

Pojďte žít důstojný a svobodný život. Pojďme spolu vybudovat krásnou budoucnost pro naše generace. Zařiďme, aby na nás mohli být naše děti hrdé. Aby jsme se nedožili doby totálního otroctví, kdy se nás naše dospělé děti budou ptát se slzami v očích: Proč jsi to dopustil, proč jsi proti tomu nebojoval?! Ještě je čas, ještě to můžeme napravit. SPOLU a to už jedinou možnou cestou – občanskými volbami.

https://referendum-csr.cz/volby/

22.7.2021

Okresní koordinátorka Kladno Pavlína Fořtová

 1,056 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,684 zobrazení celkem,  962 zobrazení dnes

Číst více »