Reklama

Kdo ještě váhá…….

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.
Nikdy, nikdo ještě v naší historii československé, české země neprováděl tak výjimečný projekt, jako jsou OBČANSKÉ VOLBY a už vůbec ne proto, aby se myslelo na národ jako celek a na vlast jako takovou.
V tak krátkém čase, zorganizovat a provést něco, co nikdo ještě nezkusil, je natolik výjimečné, že si to zaslouží tu nejvyšší pozornost. Kdo by si pomyslel s krátkým časovým odstupem, že se dá jednoduše tvořit stát takovým způsobem, že každý svobodný člověk, který má zájem a chce ve svobodné zemi žít a vychovávat své potomky, nemusí být ani inženýrem, doktorem a s podobnými jinými tituly, aby při dobré vůli nejen pro sebe, ale i pro ostatní mohl přiložit ruce k dílu a to bez jakýchkoliv větších překážek.
Kandidovat do občanského Prozatímního parlamentu, který je primárně zřízen k tomu, aby hlídal a chránil ústavu ČR a LZPS. Nejedná se tu tedy o žádné tvoření zákonů, ty bude navrhovat Prozatímní vláda, takže každý poslanec bude střežit navrhované zákony tak, že nebude hlasovat pro přijetí takového zákona, který není v souladu s Ústavou s LZPS a který by přímo nebo nepřímo ohrožoval svobodu člověka. Proto může kandidovat každý, stačí umět číst, racionálně uvažovat a umět si vyhledat a načíst potřebné informace. Stačí mít srdce na pravém místě a zájem podílet se na opravě, změně celého systému.
Předpokládá se také, že v dnešní době umí téměř každý zapnout počítač a ovládat jednoduché programy a internet. A jak to vnímáte vy? Já už jsem se zapojil, je nejvyšší čas aby jste se zapojili také.
Všechny informace naleznete na
www.referendum-csr.cz
www.referendum-csr.cz/volby
        Nebo vám kdokoliv z našeho týmu rádi poradí a pomůže.
Člen přípravného výboru Jiří Kyndl                                                                                              25.7.2021

 713 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat