Reklama

Nebát se a nekrást

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Zdá se vám , že tato dvě slova, tyto dvě zásady jsou přežitek?? Pak patříte do skupiny lidí, která už dál ve čtení nemusí pokračovat. A to z jednoho prostého důvodu. To, o čem budu psát, stejně nepochopíte.
Nebát se. Jak prosté. Začíná to v dětství. Neboj se bouřky, žáby, čerta. Pokračuje – neboj se hlupáků, namachrovaných spolužáků, zkoušky z čehokoli. Tam obvykle rodičovská snaha končí a dál musíme každý sám a za sebe.
V dospělosti už bychom měli umět rozlišit, co je pro nás dobré, co nikoli, kdo s námi hraje „betla“ , kdo je opravdu přítel. Ne každému se to daří. Jsou tací, kteří nerozliší a neoddělí pravdu od lži nikdy.
Tahle doba, ve které se všichni nacházíme. klade opravdu obří nároky na každého z nás. A to ve smyslu – poznej, hledej, ptej se, oponuj, nenech se zmanipulovat hezkými sliby. A co kolem sebe vidíme?? Dav, který se nechá vézt bez reptání na okraj propasti, a pak do té propasti s úsměvem za slib, že bude líp, skočí. Mě takto mí rodiče nevychovali. Myslím, že málokoho z nás. Tak z jakého důvodu, co je tou příčinou, že se mnoho z nás chová, jakoby neměla nikdy vlastní rozum?? Je to o osobní odvaze. O ničem jiném. Mnoho z nás nemá ani kousek osobní odvahy. POZOR!! Neplést si odvahu s přerostlým egem. Takových jedinců jsou davy. Říkám jim soukromě ijáčci. Já, já , já, jenom já. Nechám se testovat protože—-, nechám se očkovat protože—, budu nosit náhubek protože—. Protože si myslím, že z uposlechnutí nařízení budu mít profit. Rozuměj – nebudu mít žádný problém. Opak je pravdou. Všechno to, čemu se podřídím, abych mohl tzv. normálně žít, jen dokazuje, že normálně nežiju. Žiju v kleci. V kleci, ve které jsem závislý na tom, kdy dostanu najíst, kdy můžu jít a kam za zábavou, kdy – za své peníze, můžu jít kamkoli. Dokonce i do práce. Nejsi testovaný?? NIC!! Nejsi očkovaný?? Nikam z klece!!
Ptát se, proč tato skutečnost spoustě lidí nedochází je stejně tak marné, jako to druhé. NEKRÁST!! A co mám na mysli tou krádeží?? Je to přece prosté. Nechali jsme si ukrást všechno to, co patří ke svobodnému, normálnímu a spokojenému žití. Nechali jsme několika pseudoodborníkům prostor k tomu, aby nám všem naprosto a od základů převrátili naše životy. Nechali jsme si namluvit, a některé se podařilo i naprosto vyděsit, že nám hrozí smrtelné nebezpečí, pokud nebudeme respektovat jejich nařízení. Oni to přece s námi myslí dobře!! Vždy jsem se měla na pozoru a byla velmi ostražitá, pokud mi kdokoli řekl, že to se mnou myslí dobře. Výjimku měla pouze moje máma a babička. Jinak to se mnou ten, kdo to tvrdil, nikdy dobře nemyslel a sledoval jen svůj vlastní prospěch. Na můj úkor, pochopitelně. A stejně tak se chová i tahle doba covidí. Nikdo z normálních občanů nemá prospěch z milionů prodaných roušek a respirátorů. Nikdo z normálních občanů nemá prospěch a plnící se bankovní konta z prodeje testů. A nakonec. Nikdo z nás , normálních jedinců nemá prospěch z prodeje vakcín. Dokonce ani ti, co podlehli- protože si mysleli, že—, a nechali se tím jedem otrávit. Dokonce jdou tak daleko, že tím nechají projít i vlastní děti. Jakoby ztratili jakýkoli pud, který je vlastní každému živému tvoru na planetě Zemi. A to je pud sebezáchovy. Co s takovouto situací?,
Jediné možné východisko vidím v OBČANSKÝCH VOLBÁCH. Jediné možné východisku z této šílené, covidfašistické doby vidím v REFERENDU! Jediná cesta , jak z klece, lži a zločinu páchaného na společnosti, je cesta , kterou si v REFERENDU a OBČANSKÝCH VOLBÁCH zvolí svobodní lidé. Svobodní lidé, kteří neztratili odvahu, kteří si váží života, kteří chtějí svobodnou, normální budoucnost bez covidpasů a náhubků. A hlavně!! Bez všech těch, co to s námi myslí dobře!!

Mirka Franková

 1,153 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat