Reklama

A voda má už 89stupňů Celsia

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tu o žábě hozené do studené vody a postupně zahřívané znáte?? Nu, je to jednoduché, žába oteplování příliš nevnímá, a než stačí vyskočit, je uvařena.
Přesně to se nyní děje s českou společností. Nejprve roušky, poté testy, nato vakcinace. Nyní máme informace z min. zdravotnictví, že náhubky nesundáme ani v létě. Do zaměstnání vám stačí Covid test u zaměstnavatele, ovšem  ke kadeřníkovi – a kam ještě?? musíte mít tzv. oficiální, bratru za 1500 peněz. To se tedy ten lazebník pěkně prodraží. A, aby toho nebylo málo, musíte nahlásit osobní údaje a krajské hygienické stanice budou dle kadeřnických seznamů kontrolovat, zda je vše dle nařízení, vlády a strany v pořádku.
Loňského roku nám tato lživláda tvrdila, že žádné covid pasy nebudou, a kdo tyto lži šíří je téměř zločinec. Nyní, pokud chcete vytáhnout patyděje kamkoli, musíte mít schválenou “ bumážku“, že jste minimálně testován, jejich testy, nejlépe vakcinován, jejich rychlokvašenými vakcínami.
Do toho, pěkně potichoučku tato zločinecká vláda schválila tzv. základní dokument pro přijetí eura. Stát, který nemá vlastní měnu, není státem, ale gubernií mocnějšího pána. Česky sice hovořit ještě můžeme, ale pokuste se nastoupit v České republice do firmy se zahraničním majitelem bez znalosti angličtiny či němčiny, slovem i písmem. Dnes již tento požadavek začínají mít i supermarkety na pozici skladník. Jsme tady, v české kotlině ještě doma? Položíte si vážení čtenáři alespoň občas tuhle otázku?? Jsme opravdu ti, kterým má vláda, poslanci a úředníci sloužit, protože je platíme nebo už dávno tady platí- živ mě, klaň se mi, a kušuj!!
Paní a páni doktorky a doktoři, paní a páni učitelky a učitelé, Vy jste ti, kteří by měli být v každé společnosti garanty zdraví národa a jeho vzdělanosti. Není vám alespoň trochu stydno?? Vy přece musíte vědět, že tohle vše, co se kolem Covid fašizmu děje, je špatně! Vy přece musíte vědět, že to, co provádíte s našimi dětmi a vnoučaty je špatně. Není čas sundat pásky z očí, vyndat ucpávky z uší, a sundat ty divnobrýle a říci nahlas – Tak už dost!! Stačilo!! Nenastala konečně doba a nenastal čas postavit se těmto vlastizrádcům s rovnou páteří a hrdým čelem, a v občanských volbách je legitimní cestou odstavit, a poté postavit před soud?? Mimochodem, pokud se kdokoli domnívá, že podzimní volby, které se pokouší organizovat tihle vlastizrádci můžou cokoli z výše popsaného změnit, tak je buď skutečně velký naiva nebo hodlá hrát jejich hru, nejlépe na kandidátce některé ze současných partají. Já chci jen připomenout takovou malou velkou drobnost. KDYBY TY JEJICH VOLBY MOHLY COKOLI ZMĚNIT, DÁVNO BY JE ZRUŠILI!

 947 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,518 zobrazení celkem,  1,706 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,519 zobrazení celkem,  1,707 zobrazení dnes

Číst více »