Reklama

Tak teď už může Rusko i za pravdu. Russian Today například, podle Američanů sice nelže, ale pravdou poškozuje USA

AUTOR PŘÍSPĚVKU

USA obvinily ruská média, zejména Russia Today (RT) z toho, že mluví pravdu. Bývalá náměstkyně šéfa amerického Ministerstva vnitřní bezpečnosti Susanne Spaulding obvinila ruská média, že říkají pravdu ne, aby udělala Američany lepšími, ale aby je oslabila.

Připomněla v té souvislosti seriál, který běží na RT jednou týdně „Americký právník“ (Americas Lawyer), kde se jako červená nit táhne pořadem skutečnost, že je americký právní systém rozložený a zkorumpovaný.
Oni těmito pořady potvrzují pravdivost tohoto prohlášení. Já netvrdím, že je tam něco lež. Ale je to neodůvodněně jednostranné mínění,“ prohlásila mj. Spaulding. Nic jiného ani říct nemohla. V pořadu totiž vystupují experti a uznávaní američtí odborníci .
Pomineme-li skutečnost, že úkolem ruských médií nejspíš není dělat Američany lepšími, měli by se autoři rusofobní americké propagandy zamyslet nad tím, že jejich lži už jim nepolyká nejen český Pepa z Buráčkova, ale nejspíš už ani Johny z oslí farmy. Obvinění, která jsou Rusku předkládaná, jsou buď z oblasti pohádek, při kterých by blednul závistí i H. Ch. Andersen, nebo z oblasti highly likely, což ale vychází nastejno.
A přiznávat, že se bojí pravdy? Tak to už je opravdu poslední stupeň před totálním debaklem, protože dál už není kam v obviněních vůči komukoli gradovat. 
Zdroj informace: RIA

 2,170 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat