Reklama

MALÝ PRINC A VELKÝ KAČER – GONG!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

USA jsou připraveny přezkoumat otázku odvolání sankcí proti Rusku, bude-li ochotno spolupracovat v kauzách Sýrie a Ukrajiny. Oznámil to Velký kačer Donald tiskové agentuře Reuters. A co na to Malý princ Vladimír?

I když mu do hlavy není vidět, lze vcelku logicky předpokládat, že se Malému princi Vladimírovi maska důstojníka KGB jen lehce zachvěla v náznaku úsměvu. «Sýrie, říkáš,… Ukrajina? No tak jen sankcuj, sankcuj, vykrúcaj…»

Velký kačer Donald tvrdí, že je ochoten s Malým princem a jeho planetou spolupracovat, i když Malý princ Vladimír během jejich finského setkání sankce vůbec nezmiňoval. Prý je jako vládce hvězdopruhatého rybníku ochoten zvážit možnost odvolání sankcí v případě, že «oni (na té planetě) budou ochotni udělat něco prospěšného pro nás» (v rybníce). «Bez toho tuto záležitost nebudu vůbec zvažovat», prohlásil Velký kačer, hrdě potřásaje žlutou čupřinou.

Není třeba dalekosáhlých úvah, aby bylo i politickému amatérovi jasné o jakou «spolupráci» asi tak může jít. Malý princ uzná vítězství Velkého kačera v Sýrii a jako «odměnu» si může vyzvednout kachními vzorky zaneřáděný dvorek zvaný Ukrajina i s jeho dluhy a vychrtlou drůbeží. Inu, lákavá to nabídka.

A tak sankce sice odstartovaly v úterý 22. srpna, ale Malý princ si stále v klidu a láskyplně prohlíží červenou růži, která už brzy ozdobí cestu modrého vzácného hada – Nord Stream-2.

 1,143 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,726 zobrazení celkem,  1,004 zobrazení dnes

Číst více »