Reklama

Za ‚čapí hnízdo‘ směl Babiš doplatit miliony na dani, trafikant dostal mastnou pokutu za 22 korun

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Podnikatel – trafikant Roman Slavík, kterému při osmé! kontrole našli, že mu chybí 22 KORUN, zaplatil pokutu 25 tisíc!!! Při tom Čapí hnízdo Andreje Babiše při milionových nedostatcích dostalo možnost to napravit. Tento pan trafikant nikoli. Rozum odpočívá. Jak dlouho ještě bude český národ snášet podobné svinstvo?

Úředníky, kteří takto rozhodují, je třeba začít okamžitě vyhazovat z práce, eventuálně trestně stíhat za šikanu. A zcela určitě by měla být stanovena částka, řekněme do 1500 korun, která by se ročně úřady tolerovala.

Ať jdou ty úřednické krysy kontrolovat mobilní providery nebo jiné velké nadnárodní firmy. Ale do toho se jim nechce, tak buzerují malé podnikatele o to víc. Babišovi dovolí napravit milionové schodky, tak to pak samozřejmě musí kompenzovat na obyčejném českém podnikateli.

Je to náhoda, nebo další záměr, jak znemožnit podnikání Čechům, aby tu i v tomto ohledu vládla jen cizí chamraď, která je těmto úřednickým šmejdům  ochotna platit desátky? Jsou to jen prohnilí úředníci, nebo evropský systém, který je k tomu nutí? Ale i kdyby to byl evropský systém. Každý slušný český občan, tedy i úředník, by se měl vzbouřit. To ovšem nemůžeme chtít po těchto úřednických vlastizrádných prodejných parazitech. Pro ty platí jediný recept – vyházet, bez možnosti působit nadále ve státní či veřejné správě.

 

 1,158 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 797 zobrazení celkem,  325 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 798 zobrazení celkem,  326 zobrazení dnes

Číst více »