Reklama

Orbán: Moje vláda bude vládou svobodných Maďarů!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Maďarský premiér Viktor Orbán u příležitosti svého už v pořadí čtvrtého zvolení do funkce předsedy maďarské vlády, vyhlásil ve svém projevu, že éra liberální demokracie v Maďarsku končí a jeho vláda začína budovat novou křesťanskou demokracii 21. století, která bude odolávat diktátu EU!

„Vyzýváme Evropskou unii, aby se vrátila zpět k realitě a vzdala se klamných nočních můr o Spojených státech evropských. Moje vláda bude vládou svobodných Maďarů s suverénních Maďarů! Sousední země chci přesvědčit o tom, že společně můžeme dosáhnout toho, že v Karpatském oblouku můžeme vybudovat nejbezpečnější zemi Evropy, nejrychleji se rozvíjejíci jednotný hospodářský, obchodní a dopravní region!“, řekl během svého vystoupení premiér Viktor Orbán.

Nikdy nebudeme souhlasit s migračními kvótami. Masová migrace může vést ke zničení národů. V Bruselu dnes pracují tisíce placených aktivistů, byrokratů a politiků na tom, aby klasifikovali migraci jako základní lidské právo. To je důvod, proč nám chtějí odebrat právo rozhodnout, koho přijmeme a koho ne… Voliči jasně řekli, že oni jediní by měli rozhodovat o tom, s kým chtějí společně žít. A my jsme povinni jejich rozhodnutí respektovat!“

Je opravdu smutné, že česká vláda se chová vůči svému národu jako prodejná děvka.  Je ochotna pošlapat jeho veškerá práva jen proto, aby zůstala u lizu. Přesně jako pracovnice nejstaršího řemesla, sliboval ve volbách premiér v demisi sladkou vizi budoucnosti s náznaky patriotizmu, aby vzápětí po zvolení na všechno zapomněl a začal se opět bezostyšně plazit před EU.  Hlupákům voličům, kteří mu skočili na špek a dali mu svůj hlas, bude moct celý národ „děkovat“ za to otroctví do kterého ho ANO spolu s ČSSD zahánějí.

Předčasné volby by byly nejčistším řešením, ale i Babiš i ČSSD, jsou si vědomi, že těmi také skončí. EU, která zatím kryje Babiše za to, že prodává svůj vlastní národ, by od něj dala okamžitě ruce pryč. Je třeba si uvědomit, že každý poslanec, který podpoří tuto vládu je v podstatě vlastizrádce, kterého je třeba si zapamatovat.

V čele vlády potřebuje také Česká republika patriota jako je Orbán, ne prodejného vrtichvosta, zaprodaného každému, kdo mu nasype do jeho hnízda.

 

 1,742 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,837 zobrazení celkem,  46 zobrazení dnes

Číst více »