Reklama

Solidarita? S kým a za kolik?

AUTOR PŘÍSPĚVKU


Zajímavý článek o řeckých brancích, kteří odmítají službu a proč! Podstatné na tom celém je to, že stát je vysílá do zahraničí do první linie bez patřičného výcviku, respektive na výcvik v zájmu ochrany zájmů zahraničních firem.
Komise solidarity odvedenců
Síť svobodných vojáků Spartakos
Centrum odvedenců Lamie: Velká vlna odmítání ΕΛΔΥΚ od prvního dne!
Jedna ošklivá zpráva čeká Ministerstvo obrany a jeho krajně pravicové vedení od prvního dne uplatnění nového způsobu zařazování branců.
Od prvního dne je zaznamenána velká obtíž s uplatněním nového způsobu zařazování branců, která ukazuje, že nováčci budou vysláni do první linie, aby se stali cenou zájmů ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ-ΛΑΤΣΗ-ENERGEAN-MOBIL-TOTAL-ENI-EXXON! Podle oznámení branců a jejich rodičů v Lamii existoval velký odpor přijmout rozkaz povinného převelení na Kypr. Vojáci, z velké většiny pocházející z Thesalonik, odmítli se podrobit nezákonnému příkazu a prohlásili, že přišli sloužit výhradně uvnitř řeckého území.
Kypr je jiná země a oni nesouhlasí se službou mimo území Řecka. Důstojníci a poddůstojníci jsou překvapeni hromadným odmítnutím vojáků pro zájmy petrolejářských společností a firem přepravujících loděmi tyto produkty, procházeli mezi srocenými říkajíc: Chcete, nechcete, povinně půjdete sloužit na Kypr. Opakujeme: Neexistuje žádný zákon, žádný rozkaz, který by je donutil sloužit povinně na Kypru. Vše toto co říkají nadřízení je protizákonné. Prosíme vojáky bratry, aby se přísně drželi předpisu Práva vojáka občana v uniformě, aby se nesehnuli před žádným tlakem, aby se nestali obětí propagandy. Síť Spartakos a Komise solidarity povolaných je na vaší straně. Kdykoliv je potřeba zavolejte nás.
Který rodič dovolí, aby se jeho dítě stalo obětí pro zisk petrolejářské firmy?

Převzato z https://diktiospartakos.blogspot.com.cy/2018/03/blog-post_21.html?spref=fb

Přeloženo jen podstatné, nemám mnoho času!

 1,229 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat