Reklama

Podpořit policisty v přímé službě proti nepřizpůsobivým pouličním agresorům je nezbytné.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Je to v zásadě jednoduché. Ať se nám to líbí nebo ne, bez ohledu na individuální případy, koncepčně je třeba policisty podpořit. Důsledky úplného zneschopnění policie politickou mafií by byly fatální. O tom není pochyb.

Již dlouhou dobu,, ale zejména poslední léta je možné pozorovat, jak se postupným a plíživým způsobem působí na zneschopnění Policie jako celku a zejména práce policistů v přímém výkonu služby.

Jedním z hlavních viníků je politický vliv a doktrína implementovaná rovným dílem z multikulturního Německa a Bruselu a rovným dílem americkou indoktrinací, s tím, že sami doma mají rozsáhlá ghetta, do kterých už policista nevkročí jinak než s nabitou zbraní. A asi by tenhle bordel chtěli zavést i u nás. Pomalu, postupně a plíživě.

Politická ochrana zločinců je primární, ochrana funkčního státu, bezpečí občanů je na posledním místě a mnohdy jen imaginární. Chráněni jsou nejen političtí zločinci a kmotři, ale i pouliční agresoři.

Tahle země a jeho občané nemohou za to, že (statisticky řečeno) pachateli tohoto pouličního násilí jsou převážně cikáni. Pravda, pomalu je dohánějí i multikulturní feťáci a anarchisti. Tak to prostě je a politická mafie by si nejraději přála, aby se o tom zakázalo mluvit.

Bezpečně platí, že je určitě spousta cikánů, kteří s násilím nesouhlasí. Je ale nutné, aby si konečně ti slušní cikánští spoluobčané začali dělat pořádek nejprve mezi sebou. Nikde nevidím cikánské organizace křičet a vypisovat, jak odsuzují své vlastní lidi z rasistického útoku naruby. Pokud toto nebude, řadí se do stejného balíku.

Politická manipulace postupně zatlačuje respekt k policii a její schopnost fungovat čím dál tím více. Nic dobrého z toho nevzejde a vyostřuje to celospolečenskou situaci na hranici, ze které už nebude návratu.

Je třeba podpořit policisty v přímém výkonu služby v jejich práci, protože mají proto sobě nejen pouliční gangy ale i své vlastní zpolitizované vedení. Padne-li účinnost policie, promítne se to dříve nebo později na každém občanovi, na každém z nás a v naší zemi se bude lavinovitě šířit podhoubí pouliční etnické agrese nepřizpůsobivých agresorů, protože to do ní velmi rychle přeroste. Velitelé policejních útvarů, už se konečně vzpamatujte k jasným a razantním zákrokům proti pouličním agresorům, tak jak vám předepisuje zákon a ne politický indoktrinace.

Motivovaný útok v Krupce na policisty byl navíc etnicky a rasově motivovaný, neboť podle našich zpráv byl doprovázen nadávkami o gadžích a bílých kurvách. A „gadžo“ je cikánská nadávka pro bílé, určené k okradení a napadení. To justiční experti neví? Z novinové zprávy o policejní zprávě se však o rasově motivovaném útoku na bílé policisty nic nepíše. Proč? Protože se to politickým šmejdům nehodí do krámu nebo proto, že policejní mluvčí to má zakázané? Nebo se bojí nazvat věci pravým jménem?

http://jvpress.cz/domains/jvpress.cz/2018/04/11/drama-v-krupce-napadla-skupina-utocniku-ktera-chranila-opilce-za-volantem-hlidku-policistu-zena-v-uniforme-skoncila-po-brutalnim-utoku-v-nemocnici/

 

Jindřich Tichý  | šéfredaktor| předseda Referenda ČSR| 11.4.2018| free public|

 3,871 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat