Reklama

Žádám okamžité vyhoštění diplomatů Turecka za vyvražďování Kurdů i diplomatů Velké Británie.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Žádám okamžité vyhoštění diplomatů Turecka za vyvražďování Kurdů a každého, kdo se přímo nebo nepřímo podílí na této genocidě, teroru a vraždění.

Tato genocida dnes páchaná Tureckem odporuje všem mezinárodním úmluvám. Odporuje i přirozenému principu lidskosti a slušnosti a lze ji jednoznačně označit jako mezinárodní zločin.

Žádám okamžité odstoupení poslanců, senátorů a vlády, které se proti tomuto mezinárodnímu zločinu jasně nepostaví a neodsoudí ho. Mlčení je souhlas. Tolerance k mezinárodním zločinům, které dnes Turecko páchá je stejné jako souhlas a schvalování.

Souběžně žádám, aby byli vyhoštěni z České republiky diplomaté Velké Británie za štvavou kampaň proti Rusku vymyšleným obviněním, které má jasný podtext podněcování nepřátelství.  Britské diplomaty nekompromisně vyhostit, protože jejich politika a premiérka lživě podněcuje až k otevřenému nepřátelství s Ruskem a  válce..

Čtenáře potom žádám, aby sdíleli článek na svých profilem, ať se to dostane mezi co nejvíce lidí. To je to nejmenší, co můžete pro věc udělat. Dejte vědět světu, že český občan nepodporuje české globalistické kolaboranty u moci ani válečné štváče.

http://www.obcansky-tydenik.cz/aby-vas-nepopletly-nase-usmevy-jsme-vsechny-mrtve/

 

 

 1,977 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat