Reklama

Sorosův seriál na díly – 1.krok (Parlamentní krize), 2.krok (Vládní krize), 3. krok (Ústavní krize) a máme tady návrh žaloby na hlavu státu.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Kdo chce odstranit Zemana? Aneb ze scénáře globalistických sil, Sorosovic dílny prováděné neziskovkami, kolaboranty politických stran, pod taktovkou CIA a Německé tajné služby? Není dnes již žádným tajemstvím, že právě tyto síly na pozadí manipulují s celou politikou národních států, zejména Visegrádské 4. Ovlivňují a manipulují volbami, medii, zákony, policií, soudy i státními zástupci a hlavně rádoby politiky, které si 28 let chovají snad na semeno?.

Kdo? Zájmy globalistických skupin!
Proč? Je třeba zlikvidovat odpor národních států při vytváření euro superstátu!
Jak? Rozložit národní státy Visegrádské 4 (V4). prostřednictvím politických kolaborantů.
Čím? Destabilizací, aby se nemohly bránit letní vlně migrantů, které vyšlou banditi do střední Evropy!
Co k tomu potřebují? Destabilizaci a hordu barbarů.

Způsob je přece jednoduchý, že? ……

  1. Vyvolají parlamentní krizi. V Parlamentu to vře a není schopen se vzpamatovat ani pořádně usnášet. I stalo se, naši eurohujeři z TOP09, ODS, KDU-ČSL a Pirátů se o to postarali.
  2. Vyvolají vládní krizi. I stalo se. Vláda chvíli je a chvíli není a dělá na pozadí jednu špínu za druhou a při krizi, zdá se, funkční v náš prospěch bezpečně nebude.
  3. Vyvolají ústavní krizi. A snaží se. Útok na hlavu státu už je na světě. Kolaborační fosilie Němcová a spol. by chtěli ústavní žalobu na prezidenta, kromě útoku na jeho zdravotní stav?

Jak vidno, klid nebude, političtí kolaboranti se snaží jako nikdy. Soudruzi z USA, Německa a Bruselu se snaží, aby se naši čeští kolaboranti snažili, co to jde.

Teď už zbývá snad jen vlna barbarů, vyhnaná neziskovkami za prachy ze západu do střední Evropy, která se převalí jako kobylky, splní svůj účel a rozloží národní státy na prach?

Proč? Protože díky našim kolaborantům nemáme jako stát sílu samostatně ustát ani imigrantskou fotbalovou jedenáctku, natož několik tisíc migrantských „turistů“ Evropou?

Člověk by ani uvěřit nechtěl, že je to vůbec možné. Je to možná asi tak, jako je možné, že v Evropě je několik milionů migrantů, kteří nám nesou kulturní obohacení?

Ještě si někdo myslí, že ti neustálí protestanti proti Zemanovi, což se rovná útoku na hlavu státu a stát nebo „dilina“ Němcová to dělají jen tak, z nudy? Je to čistá vlastizrada ve jménu probruselského zaprodanectví? Inu z české historie to už známe mnohokrát!!

Zeman může být jaký chce. V tento okamžik nejde banditům vůbec o něj, ale o to, aby tento stát nefungoval. A bez funkčního Parlamentu, bez funkční Vlády a bez funkčního Prezidenta skutečně poněkud fungovat nebude. A co Ústavní pojistka, Senát, zlomí nám vaz, nejpříhodněji zvacím dopisem do Bruselu?

Mimo jiné, já se ptám? Proč se na našem území pohybuje několik stovek specialistů americké armády v civilu a utajení? Jak to spolu souvisí?

převzatá příloha:

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/219194-zeman-zradil-cesko-mezi-politiky-to-vre-uz-se-chysta-ustavni-zaloba-ovcacek-jim-poslal-durazny-vzkaz/

Jindra Tichý st.  | šéfredaktor| předseda Referendum ČSR| free publik|28.3.2018|

 1,850 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat