Reklama

Na všechny otázky existují dvě jednoduché a plně vyčerpávající odpovědi – ANO a nebo NE!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Na všechny otázky existují dvě jednoduché a plně vyčerpávající odpovědi – ANO a nebo NE!

Jen taková myšlenka na okraj: K referendu o vstupu do EU jsme byli kompetentní všichni, pokud si dobře pamatuji.

Teď pro referendum o setrvání v EU už kompetentní nejsme, tedy podle prohlášení některých jedinců.

Z toho pragmaticky plyne, že buď jsme za 28 let v EU zhloupli a z toho následně plyne, že bychom ji měli opustit, neboť nás ohlupuje a začít se vzdělávat na úroveň před 28 lety a to rychle a nebo jsme natolik kvalifikovaní a kompetentní jako předtím.

Existuje však ještě jedna nevyslovená myšlenka, že jsme nebyli kompetentní a ani kvalifikovaní ani k referendu o vstupu ( o čemž se samozřejmě z pragmatických důvodů nikdo nezmiňuje ) a proto by výsledek tohoto referenda měl být anulován. Chápu to dobře a nebo mám chybu?

  • Tak tedy zaprvé referendum o vstupu o nás elity usoudili, že jsme kvalifikovaní a kompetentní – ANO – důkaz, referendum bylo uskutečněno.
  • Zadruhé referendum o setrvání usuzují elity, že nejsme ani kvylifikovaní ani kompetentní – NE – důkaz zásadní bránění referendu.
  • Z toho plyne zatřetí zhloupli jsme – ANO – důkaz, několik, nechali jsme to zajít příliš daleko, nejsme schopni se sjednotit, ve většině nejsme už schopni věcně argumentovat a další.
  • Z tohoto však plyne i začtvrté – ANO – důkaz, skrytý v bodu zatřetí, je třeba se vzdělávat a to nám není umožněno vinou systému.
  • Zapáté – ANO – důkaz, domnívám se, že pokud ještě někteří z nás dokáží analyzovattuto změť faktů jsme i kvylifikovaní i kompetentní. Zašesté si už podle návodu doplní každý sám!

To, že referendum pro vstup bylo zmanipulované ve většině víme. Nakonec ten zákon byl vytvořen tak, aby nebyla možná zpětná kontrola. Záměrně! Vinou naší euforie a porevolučního nadšení jsme byli zaslepeni a zneužiti. Přichází hodina PRAVDY! Nikoliv té Havlovské pravdy a lásky, ale té skutečné!

 2,395 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,095 zobrazení celkem,  623 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,096 zobrazení celkem,  624 zobrazení dnes

Číst více »