Reklama

Konečně dobrá zpráva

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Máme za sebou hektický pátek a sobotu, jejímž výsledek je takový, jaký všichni známe. Miloš Zeman se stal opět prezidentem a akademik Drahoš převrací základní podstatu čísel. Nevyhráli jsme, ale ani neprohráli. Věru zajímavé, já to spíš vidím, že je to jako fotbalový debakl a prostě prohrál 0:3. Ale budiž, vystřízlivění bude rychlé a za pár týdnů pan akademik pochopí, že po něm neštěkne ani pes a že byl tak akorát loutkou ve snaze odstranit Zemana.

To se Zemanem a jeho partou je prča hned od začátku. Hned na první tiskovce pozuráží kdekoho, z redaktora Keblůžka udělá eunucha, nějakej starej bolševik z jeho pozvaných podporovatelů se zleje na káru a zaskočí mu chlebíček v krku a novinářská žumpa v čele s nějakým elévem dostane pro jistotu hned ještě v hotelu přes dršku!

Ale budiž, volil jsem Miloše Zemana také.

Víkend to byl opravdu hektický. Myslel jsem, že mne už zase dlouho nic tak nepobaví jako pohled na Horáčka, kterému brzo došlo, že prachy jsou včudu a byla to evidentně investice, která se nikdy nevrátí. Úsměv zajisté stejně ztvrdnul i ostatním podporovatelům. Ale to pravé ořechové a opravdu TOP TEN dobrá zpráva přišla až dne s v pondělí 29.1.2018

Česká cikánská rodina dostala na Novém Zélandu azyl kvůli výhrůžkám od neonacistů

Před imigračním soudem Češka, která se podle serveru Radio NZ v roce 2013 rozešla se svým romským partnerem, vypověděla, že ve vlasti rodina dostávala výhrůžky smrtí od neonacistů a na jejich dům kdosi házel dělobuchy. Její nejstarší syn údajně ve škole čelil segregaci, ale i útokům a nadávkám, aniž proti tomu jeho učitelé cokoliv podnikli. Druhý syn, kterého dotyčná Češka adoptovala z dětského domova, podle novozélandského serveru měl jít v Česku do školy pro děti se speciálními potřebami jen proto, „že byl Rom a černý”.

Právě druhý z chlapců, prostřední ze tří dětí, obdržel azyl na Novém Zélandu již loni po první žádosti, zbytek rodiny až po odvolání.

Imigrační soud rozhodl, že celá rodina se stala obětí obtěžování „v rámci eskalující kampaně zločinů z nenávisti”. V Česku je údajně nazývali ve škole, v parcích, obchodech i na ulicích „špinavými cikány”.

Soud: Rasismus je v Česku normální

Obtěžování se začalo podle spisu stupňovat v roce 2015, kdy rodina dostala dopis, ve kterém údajně stálo, že se brzy objeví někdo lepší než Hitler, který je odklidí. V dalším dopise údajně stálo: „Plyn voní dobře, ne?” Česká policie podle ženy, která dostala na Novém Zélandu azyl, údajně její stížnosti ani nezaevidovala.

V roce 2016 se museli členové rodiny podle ženiny výpovědi celou noc skrývat v koupelně, neboť slyšeli, jak na jejich byt někdo hází dělobuchy, přičemž se prý obávali, že by to mohly být Molotovovy koktejly. Následně rodina prchla na Nový Zéland. „Matka podnikla okamžité kroky vedoucí k útěku, aby zabránila další eskalaci,” stojí v soudním spisu.

Podle serveru Radio NZ novozélandský soud rovněž konstatoval, že v Česku začaly protiromské nepokoje, pochody a demonstrace v roce 2013 a rasismus a zločiny z nenávisti se ve středoevropské zemi stávají „čím dál více normální”. Češce i jejím třem synům tak podle soudu ve vlasti hrozila perzekuce, proto dostali azyl.

A je to tady, na tohle precedentní rozhodnutí  Imigračního soudu Nového Zélandu dlouhá léta čekala velká část našeho národa!

Jsem opravdu přející člověk a doufám, že se celé cikánské rodině na Novém Zélandu žije skvěle, mají tam čerstvý vzduch, nádhernou přírodu a hlavně štědré sociální dávky. Doufám, že tamní úřady nenapadne je také diskriminovat a chtít po nich nedej bože, aby šli pracovat!!!

Doufám, že imigrační úřady na Novém Zélandu v nejbližší době zaplaví vlna žádostí o politický azyl našich místních cikánů, jelikož na Silvestra se to dělobuchy jen hemžilo a předpokládám, že se všichni doma schovali do koupelny, jelikož se domnívali, že to jsou Molotovovy koktejly. Bujará silvestrovská noc tedy byla zcela jasným projevem naprostého rasismu českého národa!!! Doporučoval bych našim lidskoprávním neziskovkám uvolnit ze svých kasiček nějaký ten mrzký peníz, jelikož nemusejí všechno od státu rozdat na svých výplatách a měli by podpořit cestu místních cikánů za vytouženou politickou svobodu na Nový Zéland třeba příspěvkem na letenku.

Lepší zpráva dnes opravdu z Nového Zélandu nemohla přijít!!!

 

 1,405 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,794 zobrazení celkem,  1,982 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,795 zobrazení celkem,  1,983 zobrazení dnes

Číst více »