Reklama

Občanské-Referendum A Dost! Republiku zpátky občanům – Co to znamená dát někomu někomu legitimitu ve Volbách?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Co to znamená dát někomu někomu legitimitu ve Volbách?

  • Myslíte, že podle zákonů ČR jsou volby demokratické?
  • Myslíte, že je všechno tak, jak se zdá nebo je to všechno trochu jinak?
  • Myslíte, že tak, jak je to u nás nastaveno, že takovéto Volby jsou vrchol vesmíru a že to nejde i jinak?
  • Co je to vlastně dát někomu legitimitu?

 

→ Předem je třeba si říci, že hraje-li se nějaká hra a tu hru ovládají kmotři politické a globální mafie, že je to v pořádku? Podle zákona ano, pokud budete tu jejich podvodnou hru hrát.

→ Myslíte si, že jsou u nás volby demokratické? Tak to asi ne. Ústava sice „jako“ zaručuje všeobecné právo volit a být volen. Ale upraví to zákon. A zákon to upravuje tak, že narazíte na tisíce překážek a obstrukcí, že běžný smrtelník nemá šanci. Pokud by i ustál všechny ty překážky, čekají vás další a další a hlavně vám toho k jakékoliv šanci hodně chybí.

→ Volby totiž ovládají peníze a věčně přítomná přímá i nepřímá korupce. Za volby a výsledky totiž tahají systémy mafiánských kmotrů světových globalizačních mafií. Pokud je nemáte, nemáte v podstatě žádnou šanci. Nemáte propagaci, nemáte media, nemáte potřebné týmy lidí a pokud máte pár lidí, většinou pracují a nemají čas soupeřit s mediálními a marketingovými mafiemi, které jednak pracují za peníze a za druhé pro vládnoucí mafie. Takže se nehodíte.

→ Pokud peníze máte, stejně vám chybí televize, noviny, reklama, billboardy, časopisy, prostě mediální mafie. Tyto mediální mafie, pokud se nehodíte do krámu politickým mafiím vás stejně nepustí do rovné demokratické soutěže. Takže zase překážky a nikdy nejste vpuštěni na stejný taneční parket a se stejnou účinností jako vyvolení a schválení kandidáti.

→ I kdybyste nakrásně toto vše prolomili, nikdy nemáte šanci prosadit cokoliv, co vám kmotři těchto mafií nedovolí, neschválí a nepropustí do praxe. Celá zákonodárná moc, Parlament a poslanci jsou tím prošpikovaní a taháni jako loutky na špagátě. Dokonce to ani sami nemusí tušit, což při jejich aroganci je zcela běžné. Zato, ale rozumí velmi dobře lukrativnímu zabezpečení celých svých rodin. Systém lobbyistů, stran a vlivových osob hraje domino a kdo ho nehraje, bývá odstraněn. Že nemám pravdu? Stačí vzpomenout, kolik postavených nejvyšších pohlavárů už skončilo v žumpě, protože se loutkařům znelíbili, protože si dělali co chtěli?

→ Za další, Volby samotné. Zdá se to tak nebo je to vše jinak? Můžete snad volit opravdu koho chcete? Můžete nad volit Ano, toho chci, Ne, toho nechci? Nikoliv. Můžete volit jen ANO z těch, co jsou vám předloženi, tedy schváleni nebo neškodní.

→ Pokud byste chtěli volit NE, nechci toho Kalouska, Klause, Zemana, Šláfenberka, Fialu, Sobotku, Valentu, Štětinu, Okamuru, Filipa, myslíte, že můžete? Nemůžete. Prostě slovo ne, nechci, se někam vypařilo. Takže buď jdete volit někoho, koho dovolili, nebo nejdete volit a váš hlas stejně ukradnou a ještě si za něj rozdělí peníze. Takže, kde je ta demokracie, ANO, chci, Ne, nechci? Někde v Brusele, že?

→ Jenže, kdo se účastní Voleb, podle jejich pravidel, souběžně legitimizuje celý volební systém jako, že ho uznává se vším všudy. Tím, že ho uzná, uzná i jeho výsledky, i když volí třeba někoho neúspěšně. Prostě legitimizuje systém, podvodné zákony i výsledky voleb. A šup, další politická mafie je legitimizována na další období. A na to období je legitimizována i zákonodárná moc v rukou mafie a proto zde máme takové zákony, jaké máme, lidi, jaké máme a celý kolotoč šaškárny a podvodu jménem volby ČR se opakuje dokola 28 let.

→ Odporovat je třeba od základu a od principu. Něco je špatně v této zemi. Co to je? Zmanipulované a zdeformované zákony včetně těch volebních. Takže otázka i odpověď je naprosto jednoduchá. Dám legitimitu politickým mafiím, podvodům a nebo nedám jim legitimitu. Není podstatné, jak si to zmanipulují. Pokud jim legitimitu nedám, výsledná kvalifikace je, že lze stavět na tézi: Vládne nám politická mafie, co ukradla zemi i moc a já jsem jim legitimitu nedal a odporuji politické mafii i politické diktatuře. Jdu li ale volit nebo volit pole jejich pravidel, legitimitu jim dávám a potom si odpovědnost za svou neznalost nesu sám.

→ Na otázku „a co tedy, když ne Volby“?

→ Odpověď je, a kdo vám nakukal, že zmanipulované volby jsou středem vesmíru? Že neexistuje jiné řešení, než jít jako ovce účastnit se volebního podvodu a jít na další 4 roky na porážku? Něco je špatně, je třeba to opravit.

→ Volit podle dnešních nastavených podvodných pravidel je jako dobrovolně podepsat úpis otrokáři “ Jsem tvůj nevolník a dávám ti právo dělat si se mnou co chceš“. A výsledek vidíme všichni.

→ Jediná cesta je „Stop parlamentní zastupitelské pseudo-demokracii v rukou, ve výsledku, zločinných politických mafií, bez ohledu na to, která to je.

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor| pověřený předseda Referenda ČSR| free public|8.10.2017

 

 1,882 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat