Reklama

Několik vět za občanské hnutí Referendum ČSR k hysterii kolem Babiše a jeho vydání

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak jsem si přečetl manipulační výblitky z havloidního Svobodného Fóra /Forum24 (příloha viz níže). Za normálních okolností a v normálním světě by bylo zcela zřejmé, že vydání jakéhokoliv politika, veřejného činitele při trestné činnosti by mělo být automatické a bez diskusí.

To je jedna z věcí, které občanské hnutí Referendum ČSR prosazuje ve svém programu, plnou trestní i hmotnou odpovědnost každého za porušení Ústavy a zákonů. Jenom, že by nesmělo být v případu vydání Babiše tolik obrovských „Ale“!

1)  Nežijeme v normálním světě, normální společnosti a za normálních okolností. Česká republika není ani z daleka spořádanou ani demokratickou společností s právem a spravedlností na svém místě.

2) Babiš asi zcela bezpečně není v pořádku a bude mít na svědomí mnohé věci. Jenom, že celý spolek Parlamentních kolaborantů, korytářů, prospěchářů a slouhů politických mafií, který v dnešní době postupuje proti Babišovi je úplně stejný kalibr.

3) Mnozí by řekli, že je dobře, že se vlci perou mezi sebou, jenže to je velmi krátkozraké. Vlci se sice možná poperou mezi sebou, ale co to přinese běžným občanům? Ve své podstatě vůbec nic, jen kousek škodolibé radosti a vlak politických mafií jede a vládne dál. Další fakt, kdy je třeba říci STOP úplně všem politickým mafiím.

4) Babiš je idiot, když si myslel a myslí, že např. zavedením srágorovin typu kontrolních hlášení nebo EET ve skutečnosti něco dlouhodobě získá. Ve finále jeho protivníci z řad části politické mafie otáčejí všechny jeho kroky proti němu a získávají prolhaným populismem obyčejné lidi na svou stranu neustálým připomínáním EET občanům.

5) Kdo to ale populisticky využívá a najednou vykřikuje? Politické mafie, ale ty samé populistické mafie, které Babišovi ty zákony a nesmysly vlastně schválily a podpořily zavedení těch nesmyslných zákonů. Takže zase platí, jeden politickej hajzl za 18 a druhej politickej hajzl za 20 bez dvou. Takže proč jsou lidi takové debilní ovce, že to těm politickejm šmejdům stále žerou, když správně je „pryč se všemi politickými mafiemi“?

6) Je normální, aby zloděj chytal zloděje, podvodník podvodníka, mafián mafiána? Asi je, ve společnosti prolezlé tajnými službami, cizími zájmy, kompromitujícími materiály jeden na druhého, druhý na prvního a třetí na oba dva před ním.

7) Tak jen lidičky, volte, volte, který z mafiánů bude mít pár bodů navíc a jen volte a dejte těm politickým mafiím zákonodárnou moc na další 4 roky, je jedno které mafii. Ona ale ta mafie zůstane stále. Na základě čeho? Na základě populistických prolhaností, na které skáčete jako na špeky. A je úplně jedno, jestli je to stará, staronová nebo připravená inovovaná mafie prý rádoby alternativní.

příloha: Svobodné forum 24

Jindra Tichý st. |šéfredaktor| předseda občanského hnutí Referenda ČSR| 10.9.2017 | free public |

 2,876 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,715 zobrazení celkem,  993 zobrazení dnes

Číst více »