Reklama

Kdo je Kdo? Co jsou Občanské-referendum.cz a Referendum ČSR a hlavně co nejsou.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tuhle mi jeden říkal, že takhle se politika a politická kariéra nedělá. To je špatně. S lidmi musíš tak, abys je nenaštval, nemůžeš říkat pravdu do očí, naštvou se a nebudou vás volit.

Hm, sedím a přemýšlím nad tím. A myslím, že se s obsahem prvního odstavce zásadně neztotožním, protože to vidím naprosto jinak.

 • Občanské referendum jsem nestvořil jako politiku, tudíž politiku ani já ani ti, co se k nám hlásí, dělat nemůžeme a to ani špatně ani dobře.
 • Občanské referendum je v podstatě analýza, souhrn myšlenek, jak to ve skutečnosti je a jak to ve skutečnosti není. Poukazuje na chyby a na to, co je třeba opravit. A je toho potřeba opravit hodně.
 • Občanské-referendu je myšlenka. Nedá se koupit, nedá se prodat a nemůže ji nikdo ukrást. Když ji ukradne a realizuje, tak ji vlastně naplní. Dá se jen realizovat. A o to jde. Je jedno, kdo ji zrealizuje, když ji zrealizuje. Dokonce ani zloděj, který ji ukradne a chce ji ve skutečnosti jen zbrzdit, zneužít ji vlastně prosazuje. Zloděj, který ji ukradne a zpacká, stejně ji prosazuje.
 • Dříve nebo později se myšlenka občanského-referenda, je-li dobrá, sama prosadí. Nepotřebuje žádné tlampače, hlásné trouby ani hlásající idioty s tlampači na ulicích. Myšlenku je třeba pochopit. Kdo ji pochopí, dokáže ji zrealizovat, odstranit překážky a prosadit ji. I proti všem politickým mafiím.
 • Ta myšlenka nepotřebuje žádného vůdce, idol, modlu, slibující politiky a neustále slibující prolhané ideologie těch, kteří nás neustále zneužívají, napravo i nalevo. Jsou všichni stejní.
 • Je třeba, abychom my, všichni lidé věděli co chceme. A není na té myšlence nic složitého. Všichni chceme svět bez války, bez ohrožení, chceme důstojné platy, důchody, zdraví, vzdělání, důstojný život, svobodu, právo a spravedlnost.
 • Neumíme to vymyslet? Ale umíme a není to zas až tak těžké, říci si, kde je problém a jak ho vyřešit. Stačí chtít. Není třeba být nutně intelektuál s papírem na rozum, stačí jednoduše a logicky uvažovat.

Nemůžeš lidem říkat, že jsou hloupí, protože by vás nikdy nevolili, oni chtějí slyšet ty své pohádky a sliby a chtějí si vytvářet iluze. Je jedno, jak to potom, po volbách dopadne.

 • Inu pravda je jinde. Vše má své místo, věci se mají nazývat pravými jmény a nelze z žádného důvodu zaměňovat věci, názvy ani význam.
 • Pokud je někdo blbec, zůstane blbcem, bez ohledu na to, jestli mu řeknu „jasně, ty máš pravdu Ferdo“ nebo „vy jste na to kápl pane Vonásek“. Pravda je taková, že blbec nemůže kecat do všeho, zejména ne do toho, čemu nerozumí. Blbec má mlčet neb se učit. Proč? Protože i blbci dojde dříve nebo později, že se to „posere“ bez ohledu na to, jestli místo „posere“ řeknu pseudo-korektně, že se to „nepovede“.
 • Přitom pointa myšlenky Občanského referenda není, aby nás volili. Pointa je, aby lidé volili sami sebe, tím, že budou volit tu společnou myšlenku a opravdu se „vyserou“ na prolhané politiky, nejen vychcané, ale mnohdy i patřící do kategorie „vychcaný blbec, prospěchář, hajzl, spekulant, sobec, bezohledný vychcaný blbec“ i kdyby se tvářil nebo zdál sebelíp.
 • Není to náhoda, že když blbec potká něco vzdělanějšího nebo chytřejšího, že to automaticky nenávidí a snaží se to pošpinit. Není to náhoda, že když někdo vědomě lže, brání se tím, že se tomu snaží dát svatozář, ale podstata ho naprosto nezajímá. Hraje jen inscenaci pro získání důvěry a tím i moci.

Ten člověk mi říká, musíte s lidmi takticky, zlehka, využít jejich momentálních nálad a získat sympatie, aby vás volili, potom můžete teprve dělat co chcete.

 • Musíme s lidmi takticky? Ale to je předem vypočítavé podle principu „účel světí prostředky“. Ne, tudy cesta nevede. Má-li to uspět, musí se pravdivě, skutečně. Jenom to je cesty k úspěšnému dosažení skutečného cíle.
 • Už jenom ten výraz, využít momentálních nálad svědčí o tom, co to je. Využít znamená využít, tedy využít síly, prostředků, majetku, práva druhého.
 • Kdo chce využít a získat sympatie k získání moci již předem lže a manipuluje s věcí. I kdyby tvrdil, že potom bude ten pravý a správný mesiáš, spasitel, který se najednou obrátí a přestane využívat, zneužívat.
 • Opak je pravdou, takový člověk ani ideologie nikdy nepřestane využívat a zneužívat své okolí, dá tomu jen různobarevnou masku, aby mohl dělat co chce. A o tom, že nebude dělat co chcete vy může pochybovat jenom naivní hlupák a nebo ten blbec.
 • Takže Občanské-referendum říká, musíme vědět co chceme, musíme se naučit to co chceme postavit a teprve potom můžeme užívat toho, co jsme si sami vydobyli. A musíme volit sami sebe. A to znamená, volit společnou myšlenku.
 • Nechtějme tu společnou myšlenku a cíl v tlampači kariéristů z politických stran, nechtějme ji tlampači z televize nebo z ulice. Chtějme tu společnou myšlenku, společný zájem v Ústavě, zákonech, aby platilo to co chceme a kdo to bude chtít zneužít, skončí v rukou skutečného zákona.
 • A na to se musíme naučit říkat si pravdu, především sami sobě a pravými jmény, správně to chápat a musíme se naučit si to vybojovat.

Je nás 98% těch, co chtějí výše uvedený společný cíl, svět bez války, důstojný život, platy, důchody, bezpečí. Potřebujeme k takovému nastavení společnosti zákonodárnou moc.

 • Potřebujeme tedy 2/3, (67%). Který idiot řekl, že 67% je méně než 98%? Který idiot řekl, že to není možné? Jenom takový idiot, co má přesně opačné zájmy, chce nás neustále rozdělovat, občany, kteří chceme všichni jedno a totéž.
 • Ten marast je v systému politických stran a zkorumpované zastupitelské demokracie. A kdo je v tom podporuje? Jenom blbci, kteří nechápou podstatu, že je jedno, jestli nám vládne hajzl jedné politické mafiánské strany, nebo tucet hajzlů z 256 politických mafiánských stran, které se domluvily. Pořád je to mafie a pořád je to o moci v jejich rukou.

Bohužel, idiotů, kariéristů žijících vychcaností na úkor druhých a blbců tu máme, jako kdyby se jich urodilo.

Co je Referendum ČSR?

 • pouhý nástroj myšlenky Občanského referenda, zákonodárné moci v rukou občanů a ne korumpovatelných poslanců patřících politickým stranám.
 • z donucení současnými zákony, rovněž politické hnutí, protože jinak 2/3 většinu nelze dosáhnout, jinak nejde opravit zákony a zavést plnou přímou demokracii.
 • z donucení současnými zákony, rovněž politické hnutí, ale jediné, která má v programu zavést plnou přímou demokracii, zákonodárnou moc pouze v rukou občanů zrušit tím i sebe samotné. Jednou pro vždycky.
 • Referendum ČSR je zbraň občanů, porazit všechny politické mafie na jejich vlastní půdě, na jejich vlastním hřišti a podle jejich vlastních pravidel. Jednou pro vždy.
 • Referendum ČSR je vymyšleno tak, aby to byl skutečný nástroj občanů proti všem politickým mafiím a je vymyšlen tak, aby jej nikdo nemohl ukrást, znásilnit a zneužít, pokud se občané nebudou chovat blbci a uvědomí si, že je to v podstatě velice jednoduché.

My, občané si chceme říci co chceme a chceme si to jednoduše odhlasovat. Není k tomu třeba nic víc a nic míň, než 2/3 občanů v jednom gangu. Vejde se to do jednoho odstavce psaného textu. Kdo to nechápe?

PS: Vzkaz nekorektně, vulgárně, ale neprosto přesně a pravdivě, pro rypáky, věčně chytré a chytřejší, co do všeho rýpou a ke všemu mají ty svoje pindy  (ano to je přesný výraz)

 • To jste opravdu blbci?
 • Nebo máte úplně jiné a skryté zájmy, než jsou společné občanské zájmy?
 • Proč jste neměli za 28 let politického marastu v této zemi žádné pindy, zato teď jich máte jako by se s nimi protrhl pytel?
 • V čem nesouhlasíte, blbci, s tímto červeně psaným textem společného zájmu a že je třeba vědět, jak toho dosáhnout??

Společná myšlenka jeabychom my, všichni občané, věděli co chceme. A není na té myšlence nic složitého. Všichni chceme svět bez války, bez ohrožení, chceme důstojný život, důstojné platy a důchody, zajištěné zdraví, vzdělání, důstojný život, svobodu, právo a spravedlnost.

Čemu na tom nerozumíte, že pořád blbnete a volíte ty, kteří vám to ve skutečnosti berou a nikoliv dávají? Do kdy budete věřit lhářům a podvodníkům místo sami sobě a ještě je budete obhajovat?

“ Ne, ti z vás co stále prosazují a podporují i volí politické mafie, vy nechcete „Společnou myšlenku pro všechny„, vy v důsledku chcete zákonodárnou moc nebo aspoň koryta jenom pro vás samotné. Zbytek lidí vás naprosto bezohledně nezajímá. Tedy nejste ani občané, ani blbci, ale jste součástí politické mafie.“

V tomto se Občanské-referendum a Referendum ČSR liší od všech politických mafií u moci i od těch co se tam pod krásnými písničkami a populistickým lhaním cpou.

Ve skutečnosti jsou jen dvě strany. Politické mafie na straně jedné, bez ohledu, která to je. A na straně druhé občané, lidé se společnou myšlenkou. Je 21. století a je jenom na každém člověku, ke chce stát a kam chce patřit.

A výsledek přijde, až Vás na občanské straně podle současných zákonů bude 67%. Dříve ne. Kdo slibuje něco jiného, je lhář, podvodník, karierista, blbec nebo vychcanej blbec.

Teď mne můžete za ta „arogantní, hrubá, sprostá“ slova třeba ukamenovat, na pravdě stejně nic nezměníte. Je čas na změny, je čas na 21. století, je čas na nové podmínky, nová pravidla, je čas uvědomit si, že blbci v zájmu politických mafií už nebudeme. A je čas, abyste přestali hledat vůdce a populistické slibotechny a podvodníky, je čas, abyste si dali tu práci chápat fakta a svět kolem vás sami v sobě. Nikdo to za vás neudělá. Dokud to nepochopíte, lépe nebude a stále budete otroci.

Jindřich Tichý st. |předseda Referenda ČSR|šéfredaktor|14.8.2017|free public|

 3,264 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,442 zobrazení celkem,  1,301 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Vlastenčení…

Na úvod se s vámi podělím o jeden citát, který

 17,320 zobrazení celkem,  715 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,443 zobrazení celkem,  1,302 zobrazení dnes

Číst více »