Reklama

Vždy, všude na světě poroučí pán „domu“. Aneb, kdo a čím světem vládne. To znamená i u nás.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vždy na světě platilo, že doma poroučí pán domu. Stará rovnice, platná doposud. Jenom se trošku změnily výklady a fakta tohoto pojmu. Ačkoliv my si stále myslíme, a to poněkud naivně, že jsme doma v České republice svými pány domu, pravdou je opak.

Česká republika, jako celek, je jen ovčí ohradou pro stádo ovcí, chovaných na maso a vlnu. Proč jsme chudí. Málo snad pracujeme? Ne, pracujeme až se z nás kouří. Neumíme hospodařit? To bychom určitě uměli, jenže ti, kterým jsme to jako ty ovce svěřili, ti všichni bez rozdílu politické barvy, hospodaří pro svého pána a pro sebe. Tedy pro bankstery. Není to žádná pravice, levice, kapitalismus. Doba se změnila. Je to banksterismus.

Pán není občan, pán není ani tento stát. Pán je světový bankster cestou svých bank, mezinárodního měnového fondu. Nepřejeme si ani světový globalismus, nepřejeme si ani euro-globalismus. Voláme po CZ-exitu. Jenomže my jsme už dávno globalizováni, protože formálnímu a právnímu sjednocení, globalizaci politické, již dávno předcházela globalizace finanční. Je jedno, máme-li euro nebo dolar, nebo dokonce českou korunu.

Všechny měny ovládá jedno centrum, určuje mu hodnoty. Křičíte po vyšším platu? Fajn, přidají vám 100%. Jenže vzápětí vám je seberou jinou cestou, třeba cestou změny kurzu a vy si za přidané koupíte ještě méně než před tím. Procesy s měnovými kurzy jsou výslovné vysávací hadice cestou takzvaných národních bank, které patří stejně těm hlavním banksterům. Pokud jim nepatří, mají tam kolaboranty. Výsledek vyjde na stejno.

Všechny globalizované ekonomické vztahy a vazby, firmy a závislosti vytváří potrubí penězovodů, obdobně jako vodovody. Jenomže zde, od každé platby, každého jedince přes firmy a koncerny proudí toky peněz v penězovodech obráceným směrem, nikoliv k nám, ale od nás.

Nakonec dojdou a projdou bankami, aby je banky opět vypustily do oběhu tam, kde potřebují. Cestou však průtok nebo oběh těchto peněz, chcete-li,  vytváří takové dluhy, že se jich jde globálně těžko zbavit. Je to tedy nekonečná výroba otroků a nevolníků, stále dokola platících jedním směrem, nahoru.

Je to globální výroba celosvětového nevolnictví a novodobých otroků, která jen změnila podobu. Dnes nejsme otrockou sílou pod bičem na poli, ale zotročeno je vše, i prodej toho posledního rohlíku, protože v každé koruně, kterou odevzdáte kdekoliv je obsažen ten největší podíl, podíl světových banksterů. Je to neviditelná a nezákonná daň, z každého prdu na světě, který je nějak směněn za peníze. Jenom tak sofistikovaným způsobem, že to běžný smrtelník nikdy nedohlédne a v souvislosti nepochopí.

Jsme otroky již dávno globalizovaného světa. Globalizovaného mezinárodními bankami a mezinárodním měnovým fondem. To je odpověď na to, komu patří ČNB a proč se chová tak, jak se chová.

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|21.3.2017|free public|

 2,511 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,817 zobrazení celkem,  2,005 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,818 zobrazení celkem,  2,006 zobrazení dnes

Číst více »