Reklama

ORBÁNOVA VÝZVA K ODPORU!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezbývá než konstatovat, že s Orbánem (videozáznam níže) lze jen souhlasit a hluboce litovat, že naše česká politická scéna a vlády jsou plné kolaborantů, vlastizrádců a banksterských zločinců, kteří v zájmu své parlamentní nadvlády zničili tuto zemi, zdegenerovali celý národ ve jménu svého a nadnárodního banksterismu.

Od leva do prava, od prava do leva, komunistické parlamentní papaláše a pouliční populisty nevyjímaje, kteří sice hlásají pryč s multi-kulti, ale jsou dávno připravováni právě politickými mafiemi z líhně politické mafie, aby populisticky odebrali moc občanské jednotě, aby je nikdo nemohl ohrozit a dávno jsou spojeni a podporování nejen Babišem a potichu komunisty, ale i všemi politickými mafiemi, ačkoliv to mnohým nedojde.

Je v podstatě jedno, kolik procent, které chapadlo politické mafie pobere při volbách. Pointa je, že všech 200 poslanců bude mafií ovládáno. Část, protože se udrží u moci a část, protože se tam procpe populistickými sliby jako, že z ulice, které nikdy nesplní. Spojeni s parlamentními kolaboranty si již dnes rozdělují koláče budoucího parlamentu, tedy moci a potichu se paktují do budoucí vzájemné podpory v hlasováních.

Kdo nemyslí, že to tak je, ať si ráčí povšimnout, že spolčení Babiš, KSČM a SPD je už na světě i proti vůli příznivců SPD. Jinak se tomu dá říkat triumvirát, vláda tří mužů, estébáka Babiše, estébáky Filipa a cíleně nastrčené vytvořené osoby Okamury, který vlastně také řídí diktátně SPD úplně sám, podle toho, jak se s kým upeče. A kolaboranti Bruselu z TOP09, ODS, ODA, Zelených? Ten přívlastek to vysvětluje sám.

A již dnes plánují, jak zmanipulovat odchod z EU v jakousi umírněnou verzi a prý opravou na Evropskou spolkovou Unii, prý s posíleným duchem národních států, ale stále v rukou euro-hujerských kolaborantských vlád. Pěkný to výsledek. Dám-li si to dohromady s potichu plánovanými zlodějinami nejen o bilionové krádeži českého lithia nebo plíživě připravovaných takzvaných „šlechtických restitucí“ také v bilionech, je jasné o co jim jde.

Žádný odchod z EU, žádný Ústavní zákaz imigrantů, žádná oprava státu, žádné právo ani lepší životní úroveň, žádné skutečné zvýšení důchodů, žádný konec hyenistickými exekucím. Jen další kosmetická změna novodobého nevolnictví, na chvíli, než opět utáhnou mafie obojek.

Naší zemi chybí nejen Orbán, ale i občané, kteří si v naší zemi dokáží udělat pořádek. Ale pořádek nejsou prázdné sliby, ani z politické mafie, ani z ulice. A pořádek není ignorace, otupělost, ani heslo nějak bylo, nějak bude řas nevoličů. A pořádek se nezavede ani smajlíky a lajkováním na Facebooku. Jenom 2/3 skutečné občanské jednoty s jasným obsahem a cílem může tu chobotnici porazit.

Máme Maďarům co závidět. Jak občany, tak státníka.

Převzato z Pravdive.eu

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|1.3.2017|free public|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2,267 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 685 zobrazení celkem,  213 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 686 zobrazení celkem,  214 zobrazení dnes

Číst více »