Reklama

Já mám také několik Proč? k Okamurovu…Proč | Okamura (SPD): Proč se bráníte postavit propagaci islámu mimo zákon?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

K podání návrhu zákona o zákazu islámu, o kterém se mluví v publikovaném článku v Parlamentních listech, má pan Okamura na premiéra „Bohouša“ otázku Proč :
Předložit takový zákonný zákaz islámu ke schválení 160 z 200 parlamentním kolaborantům, kteří podporují dovoz muslimů, EU a Merkelovou, to již musí být poněkud předem jasné i ne-politikovi, že nejen, že neprojde, ale takový návrh bude pro politickou mafii jasně a zřetelně neškodný a zamítnut.
Takový návrh „politickou mafii kolaborantů“ neohrozí a podporu muslimské invaze nezastaví. Dojde to snad každému. Podat tedy takový návrh nemůže mít za cíl skutečně postavit islám mimo zákon, ale pouze se zviditelnit.
Kdyby např. podání takového zákona bylo včas prezentováno lidem a podpořeno masivní občanskou demonstrací, která by trvala buď na okamžitém schválení takového zákona nebo trvala na demisi celého parlamentu a vlády tak dlouho, než by odstoupila, (viz. Rumunsko, Island, Maďarsko), potom by se dalo jednoznačně říci, že takový návrh byl podán pro věc a pro skutečné dosažení cíle.
Takto se jedná pouze o stále se opakující populismus, kdy je to populární, sbírá to fanoušky, ale každému je předem jasné, že je to slepý výstřel bez jakéhokoliv ohrožení české pro-muslimské parlamentní mafie. Uvažujícímu potom také dojde, že cíl asi nebude až tak skutečný zákaz islámu a tím muslimské invaze, ale spíše jen populismus o získání voliče ve slepé víře a pouze o budoucí umístění v budoucím parlamentu.
Zakázat islám znamená, že dojde k zákazu, ne k tichému návrhu zákona impotentní cestou a až po prohraném boji tomu dělat reklamu, což? Kde byla nějaká reklama, že se to navrhuje? Aby to šlo podpořit?
K podání návrhu, který se nám občanům určitě velmi líbí, se musím ale logicky zeptat:
 • proč byl podán tak, že o tom skoro nikdo nevěděl?
 • proč jsme my, občané, nemohli takový návrh podpořit třeba na generální demonstraci o zákazu islámu?
 • proč? nemá snad Okamura dostatek reklam, kam se podíváte? Mohl to inzerovat.
 • proč? nemá snad dost prostředků z minulých voleb, aby inzeroval občanskou masovou podporu
 • proč? nemá snad dost příznivců, kteří by mu s takovou generální demonstrací rádi pomáhali
 • proč? vždyť by tím získal masovou podporu, že by ho to vyneslo skoro do nebe občanské revoluce
 • proč? vždyť by byl konečně důvod, aby to občané skutečně masově podpořili
 • proč? vždyť  takovýmto jednotícím prvkem by padla v podstatě souběžně mafie celá
 • proč? padly by  i veškeré problémy s EU, NATO, s likvidací armády
 • proč? padly by problémy vůbec s kolaborací a mafiemi politických stran
 • proč? vždyť na to Okamura má prostředky, lidi i jednotící myšlenku, onen zákaz islámu zákonem
 • proč? proč to tedy neudělal? Mohlo být vyřešeno
 • proč? nejedná se spíše o koncensus politických mafií, kdy je Okamura spíše jen v roli vlka?
 • proč? když vlk, tak ale pořád ta koza politické mafie zůstává celá?

Každý, kdo by byl skutečně revolučním průkopníkem občanské a lidové vlny odporu proti EU, politickým mafiím a islámské invazi by si takovouto historicky politickou a důležitou křižovatku nenechal ujít. Vynesla by ho totiž na vrchol jako vynesla Orbána v Maďarsku. A občané by vyhráli v plné míře.

Poslanci by ten zákon ani schválit nemohli, museli by odstoupit i s vládou. Jenomže pan Okamura zvolil jinou taktiku.

Taktiku udělat to tak, že to nic nepřineslo, předem bylo jasné, že to ani nic nepřinese, kromě podpory svého populismu, který mafii vlastně vůbec neublíží, historicky vláda a parlament do voleb budou pokračovat v kolaboraci, občané nic nezískají a Okamura získá možná pár bodů navíc.

Islámskou invazi, kolaboraci s EU, s cizími zájmy, vykrádání státu a žebračenky českých občanů je třeba zastavit a to úplně. Čím dříve, tím lépe. To ale půjde jen úplnou porážkou všech politických mafií, co jich tu máme. A ať hledám, jak hledám, tuto snahu u neustále propagovaného Okamury nikde nevidím. Jen líbivá bezobsažná hesla silných slibů a slabých činů v rámci „pokroku“, zato populistických až za roh v mezích zákonů politické mafie.

Navíc z dílny mainstreamových medií Parlamentních listů politické mafie, jen mainstream naruby. Takže jeden mainstream podsouvá Babiše, druhý mainstream podsouvá Kalousky a Kocáby, třetí mainstream podsouvá Okamuru. Přitom už jsou dávno zjevně dohodnuti na rozkrájení budoucího koláče moci, na rozdělení budoucího parlamentu.

A kola propagandy se točí dál, po staru, aby všichni, každý za sebe, přitom společně, získali moc a peníze, které křesla v Parlamentu představují. A občan? Ten má přece facebook a po volbách od něj bude zase na 4 roky pokoj.

PS: Že „pozdravuji“ mafiánský spolek dalšího komunistického puče, Filipa, Babiše a Okamury a souběžně spolky ODS, TOP09, KDU, Robejška a Parlamentní listy včetně sluníček a dalších. Ti všichni se „jako“ perou o křesla jako psi.

Vyčkejme ale jako husa klasu do voleb, potom se všichni uzavřou společně do kočáru moci jménem Parlament, uzavřou umírněný mír a zbydou jen dvě skupiny.

 • 200 gangsterů v Parlamentu na straně jedné
 • 10 mil. opět podvedených občanů-ovčanů na straně druhé, protože se nechceme zamyslet, jak to s náma vlastně ty modly a gangsteři koulí.

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|4.3.2017|

 

 20,168 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 869 zobrazení celkem,  397 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 870 zobrazení celkem,  398 zobrazení dnes

Číst více »