Reklama

Co je to konfidentůra alias užitečný idiot Hřebenář, podporující islámskou invazi v akci neřízené střely aneb texty, které pod maskou idiota vypouští do světa „někdo“ jiný?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Všeobecně známá idiocie motáním „jablek s hruškama“ , web http://www.hrebenar.eu/ , páchaná  „užitečným idiotem“ stejného jména, Hřebenářem, vypustila další prskanec konstrukcí, blábolů a neprověřených informací, rádoby sofistikovaně smontovaných do čehosi, co by se zdálo býti článkem.

„Když to nevyšlo s milionem, zkouší to Černohorský s jinými rasisty

Hodlám se k němu vyjádřit jednou a doufám, že naposledy, protože mám na práci důležitější věci, než se cestou internetu překřikovat s něčím takovým, co reprezentuje.

Činnost webu http://www.hrebenar.eu/ jako taková si vydobyla nechvalnou popularitu včetně jejího autora, Jiřího Hřebenáře. Vidím v tom rovným dílem činnost s duševní poruchou, kterou dotyčný Jiří Hřebenář trpí stejně jako řízenou činnost čehosi, co lze nazvat výrazem „konfidentůra“. Tedy činnost člověka využitého skrytou stranou, tajnou službou, kterou nutně nemusí být oficiální BIS, ale spíše skupina lidí, používající praktiky tajných služeb, v zájmu nějakého politického směru.

Jakým směrem se tedy zamyslet při hledání indicií, vodítek poukazujících odkud vítr fouká. Duševně porouchaný člověk páchá jakousi dlouholetou mediální činnost zejména euro-fanatického směru a podporuje islámskou invazi, kdy pomlouvá cokoliv, do čeho by se mohl trefit při propagaci euro-hujerismu, euro-(ne)nacionalismu, multi-kulturismu.

Hledá tedy euroskeptiky a jiné odpůrce Evropské Unie a  snaží se rádoby dokladovat každý šedivý chlup, který vyšťourá. Že vše překroutí, smotá jablka s hruškama a lže o sto šest není podstatné. Podstatný je jeho hlavní cíl, propagovat EU, Brusel a válčit s kdekým, kdo je proti. A zeptáme se, kde na to bere jako nepracující invalida přinejmenším podporu a peníze.

Vyvodit můžeme velmi lehce, že nejspíše tam, koho chleba jí a píseň zpívá. Rovným dílem skončíme u hypotézy, že je to minimálně dovoditelné „podle podobností čistě náhodných“, u stejné rétoriky, orientace, slovníku. Zde najdeme, že činnost „mistra“ Hřebenáře má podobnosti s činností porno-šmejda Jakuba Jandy z neslavné neziskovky financované Sorosem, s velitelem Šimonem Pánkem“ konfidentem STB v roce 1989, jinak dále agentem CIA napojeným na současné Bruselské prameny a s českými vládními pro-Bruselskými kolaboranty a politickými stranami. Zejména potom s TOP09, Chartou, ČSSD či pražskou kavárnu havloidních mutantů a jim podobným.

Málokdo ale ví, že tyto větve jsou úzce propojené s jistou částí zaprodaných komunistických aktivit KSČ a KSČM a samozřejmě ne jinak, než také na určité lidi v ČSSD. Z toho jednoznačně vyplývá, že politické vládnoucí elity se sice rvou o pozice na půdě České republiky, ale na vyšší úrovni kolaborace s cizí mocí, Bruselem a CIA jsou jednotní, spolupracují, až by se jeden divil.

V rétorice užitečného idiota Hřebenáře totiž není jen výrazné sluníčkářstvím a charto-havlismus, ale i výrazný akcent nostalgického komunisty, protože se čas od času podřekne a kdo umí rozebrat psychologický profil, neunikne mu to. Je to i logické, protože velká část mluvčích a vedení Charty bylo konfidenty STB a KSČ. A jsou jimi do dnes, i kdyby hráli rozdávání pseudo-rolí v této inscenaci jak chtěli a naoko bojovali, když z toho 27 let společně žerou jako nenažraná saň.

Co je to tedy konfidentůra? Je to role drobného užitečného nebo donuceného idiota, skupiny nebo subjektu, pracujícího jako konfident pro zájmové politické skupiny stejným způsobem jako tajné služby. Nic víc, nic míň.

Podstatným faktem je i to, že některé články z dílny této Hřebenářovic konfidentůry vykazují úplně jiný psychologický profil než jiné články. Jedny jsou přesně chronologicky sestavené, logicky a téměř bezchybně zpracované a jiné vykazují změt blábolů, konstrukcí a projevu s výrazy osobního emočního charakteru, kterého se zaujatý autor nemůže zbavit, protože je součástí jeho (ne)osobnosti.

Jednoduchá rovnice dává výsledek, ty články nepíše jeden člověk. Pokud je píše jeden člověk, Hřebenář, potom nutně zbývá jediná možnost. Jeden den ráno vstane a je svým článekem za totálního debila a druhý den vstane a napíše článek, který je naopak velmi sofistikovaně sestavený a publikovaný. Jak k tomu přijdeme my čtenáři :-), že jeden den čteme debila a druhý den psychologicky manipulovaný článek z dílny chartistického agenta?

Tedy již jednoduše, někdo v pozadí  si drží Hřebenáře jako užitečného idiota a nechává ho zaplavovat internet unikátními díly jeho chorého euro-hujerského mozku, aby občas podle potřeby pod jeho jménem publikoval přesně cílenu informaci proti něčemu, co potřebuje zničit, pomluvit, dehonestovat a pošpinit.

Jak vidno, mediální mafie nemá svá chapadla jen v oficiálních médiích, ale i v alternativních.

Pár hesel k Hřebenářovic článku.

  • Občanský Týdeník je alternativní medium pro každého včetně našich odpůrců, publikovat zde může každý, kdo dodrží platné zákony a existuje jako nástroj občanského hnutí Občanské referendum A Dost, republiku zpátky občanům
  • Občanské Referendum A Dost!!! Republiku zpátky občanům není ani pravicové ani levicové, je občanské a proti všem politickým mafiím.
  • Netušíme, čemu říká užitečný idiot Hřebenář extrémní pravice a pravice, když náckové, nacisté, jinak přívrženci ideologie NSDAP 3. říše nacistického Německa nejsou pravice, ale ultra nacionální německá levice, z které se rodí různé odnože dalších podob dnešních nácků.
  • V každém případě Občanské referendum zcela jednoznačně již na začátku i v tiskové zprávě deklarovalo, že odmítá jakékoliv propagace nebo náznaky propagace nacismu a Hitlerovského Německa, odmítá jakékoliv pokusy o rehabilitace tohoto zločinného směru.
  • V každém případě by neměl být užitečný idiot Hřebenář tak idiotský, aby nás s něčím takovým vůbec spojoval, protože to svědčí o tom, že si spekulace cucá z prstu, jinak by věděl, že jsme již mnohé pokusy o infiltraci nácků jak z volného prostoru tak z prostoru provokací tajných služeb jednoznačně eliminovali, vyhodili a odmítli. Stejně tak jako pokusy z extrémní levice obarvit nás na rudo.
  • Také by nám užitečný idiot Hřebenář mohl vysvětlit, co míní výrazem extrémně pravicový nenávistník, kterýmžto titulem nás počastoval. To je titul, jehož podklad mi poněkud uniká. Svědčí to o tom, že si nedal ani tu práci se prohrabat v našem webu, kde by zjistil, že pravicoví, ani levicoví nejsme ani s rukou v nočníku.
  • Pokud ale užitečný idiot Hřebenář myslí, že krajní pravicovostí je náš návrh do nové Ústavy všechny ilegální imigranty do 7 dnů vyhostit do země odkud přišli, potom ano, rozumím, je to sice zcestný přívlastek, ale jsem jednoznačně pro neprodlené vyhoštění jakýchkoliv ilegálů, kteří spáchají trestný čin nezákonného vniknutí na suverénní území mé země. Bez ohledu na to, jak to nějaký idiot pseudo-pojmenuje.
  • V každém případě je způsob neřízené střely Hřebenáře tak primitivní, že nás unavuje se s ním vůbec zabývat, nicméně mu „děkujeme“ za reklamu, která pomáhá zavádět alespoň tu informaci, že hnutí Občanské referendum vůbec existuje.

 

Přeji hezký den.

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|30.3.2017|free public|

 5,783 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,762 zobrazení celkem,  1,950 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,763 zobrazení celkem,  1,951 zobrazení dnes

Číst více »