Reklama

Banksteři s chapadlem v Bruselu chtějí „rozesrat“ celou Evropu

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Banksteři s chapadlem v Bruselu chtějí „rozesrat“ celou Evropu. Na jedné straně přivážejí muslimské imigranty a mlčky trpí, jak jsou pro ně soustřeďovány sklady zbraní. Na straně druhé potichu podporují a přilévají do ohně nespokojenosti a strachu nás, domácího evropského obyvatelstva. Jejich cíl je zřejmý a jasný, banksteři potřebují překopat a rozbít celou Evropu, vyvolat nepokoje a civilizační střet, aby poté mohli na troskách Evropy dokončit svůj multikulturní fašistický super-stát Evropské Unie.

Pokud padnou národní státy v neschopnosti zvládnout situace provokované Bruselem a Merkelovou, pokud vzniknou pouliční války, dostatečný chaos, zmatek, potravinové, energetické krize a pogromy, ukáže-li se, že stále více oslabované pozice národních států selžou, potom přijde Brusel s okovanou botou, bude zavádět pořádek a zmocní se zbytků Evropy jako jednoho celku.

Je to skutečně ten šílený cíl , že ve víru chaosu zanikne, že tento celoevropský pogrom připravili právě globalizační banksteři nejen z Bruselu, do chaosu rozstřelená Evropa i s občany, plná hladu a násilí již moc vysokou politiku vnímat nebude a  Brusel bude mít otevřenou cestu konečně dosadit svého nového Hitlera?

Je pojistkou navíc, kdyby imigrantská vlna muslimů nestačila, za muslimy připraven druhý, vyšší stupeň rozbití Evropy, islámský Erdogan, v  Turecku instalovaný  právě proto, s největší armádou v Evropě, aby evropské národní státy dorazil? Co všechno je dnes již otevřená fašistická moc banksterů pro zachování své 4. říše ochotna udělat a kam je ochotna zajít?

Jaký je cíl banksterů a fašistů z Bruselu? Přeorat Evropu tam a zpátky, poté se zmocnit super vlády nad Evropu a financovat potom obnovu celé Evropy, centralizované, s okovanou botou a potom hurá na Rusko a jeho surovinové zdroje?

Jak moc už nás vládnoucí vlastizrádci a kolaboranti u moci bez ohledu barvy jejich politického kabátu zradili, zaprodali? Může nám Merkelová s Bruselem vypnout třeba proud? Že ne? Tak se níže dočtěte o další vlastizradě plíživě zavedené pod dozorem naší vlády do moci Bruselu.

Ještě je někde nějaký blbec, co ještě nechápe, co je to „zaprodání do rukou cizí moci“, tak jak je psáno v Ústavě ČR o právě oné cizí moci? Z toho je ale jediný závěr, ten kdo nám vládne, je zrádce, pátá kolona cizí moci a zločinec. A my jsme totálně vymaštění občané, co nechají stále dál vládnout vlastizrádce a likvidovat náš stát ve prospěch banksterů a islámské invaze. Zcela okatě. Nebylo by dobré tu kolaborantskou Sobotkovu vládu a vlastizrádný Parlament odstavit od moci a odvolat ji? Dříve než dokončí pád celého našeho státu?

Že to je šílená hypotéza? A toto je potom co?

Radikální skupiny v Německu “ čekají na správný čas, než zahájí útoky.“


 

 

 

 

.

Generál Šándor po výhrůžkách Erdogana důrazně varuje a upozorňuje na nebezpečí spojené s tureckými komunitami v Evropě


 

 

 

.

Nepokoje v Neapoli: „Demokraté“ proměnili centrum města v peklo. Anarchisté, zločinci a imigranti ve válce s policií. Kdo byl adresátem tisíců útočných pušek? Záložní plán – občanská válka?


 

 

 

.

Blackout? Evropská unie může zhasnout Česko, obává se šéf ČEPS


 

 

 

 

 

VIDEO: Ve Španělsku objevili sklad s tisíce zbraní určených pro teroristy

 

 4,514 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,041 zobrazení celkem,  569 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,042 zobrazení celkem,  570 zobrazení dnes

Číst více »