Reklama

Tak na tohle už jednou svět naletěl a byly z toho miliony mrtvých aneb jak zneužít strachu lidí v Evropě

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Tak na tohle už jednou svět naletěl a byly z toho miliony mrtvých aneb jak zneužít oprávněného strachu lidí v Evropě z musulmanů, vytvořit strach a obrodit Hitlera. Jako co? Jako spasitele Evropy, jak je podsouvaný v projevu na videu? To snad ne, na to může naletět nebo neprohlédnout opravdu jen vyděšený člověk. A to zřejmě jde.
A víte čí byl projev? Hitlera. Nedělá to video z Hitlera tak trochu hrdinu a bojovníka za práva lidu? Kterého? Německého? A co ty ostatní? Nemotá to video pravdy s Hitlerovou propagandou? A není to jen masáž?
Ano Evropě skutečně hrozí zkáza, nejen z rukou musulmanů, ale i banskterů. Jak této skutečnosti hned využije někdo k propagaci uplatnění stejného hnusu, a to propagaci Hitlera a zneužívá oprávněného strachu k pokusu o návrat fašismu a nacismu.. Fašismus nám tady EU už instalovala. Teď je na řadě nacismus? První, koho Hitler pozavíral byli čeští vlastenci.
Jsem blbej já, nebo ty okolo? Nebo jsme už tak degenerovaný, že nepoznáme smíchaný jabko s hruškama a považujeme a myslíme si naivně, že existuje jabko-hruška. Paradoxem je, že asi existuje nějak roub toho druhu, ale proč ho teda nikdo nejí?
Nechtějí právě ti bansteři právě to, aby se zase lidé zase porvali mezi sebou, aby nám potom, po destrukci Evropy mohli opět půjčovat na obnovu světa? Nefinancovali právě ti banksteři také právě také toho Hitlera stejně jako spojence?
Takže se historie opakuje, banksteři zase a opět financují války mezi lidmi na obou stranách. Tak jako financovali Washingtona v boji proti Británii a na straně druhé financovali Británii proti Washingtonovi? Nefinancovali banksteři snad Británii a Wellingtonovu armádu a souběžně půjčovali peníze Napoleonovi? Kdo financoval 1. světovou válku na obou stranách? Kdo podporoval Lenina? Kdo stvořil a financoval Hitlera a přitom i Spojené státy? Banksteři. Takže války a destrukci stvořili a financovali zase na obou stranách.
Strachem z muslimů zmítaná Evropa se právem včetně nás každého jednoho obává destrukce Evropy. Obavy z muslimů jsou oprávněné a na místě. Kdo nám je sem přivezl? Banksteři. Kdo nám je sem vozí? Merkelová a Brusel. Samozřejmě s Američany. Kdo propaguje nyní Hitlera jako spasitele? Zase jen banksterská intrika a jeden autor nacista a fanatik schovaný za Vikingskými božstvy? Důvod?
Potřebují rozvrat, destrukci, vylidnit přemnožený svět, vyrábějí záminky nejen na obou, ale na všech stranách. Kdo? Symbolicky můžeme říci, že ti samí co stvořili Hitlera, Rotschildi, Rockefelleři a pár dalších. Spravný výraz jsou banksteři. A zdaleka nejsou jen židovského původu. Video nám ale „šikovně“ podsouvá Hitlerův projev, podsouvá nám na záznamu židovskou hvězdu jako viníka. Ne, správná národnost těch, co to mají na svědomí tehdy a dnes je „mezinárodní banksteři“.
EU nás chce rozložit dovozem muslimů a na druhé straně provokuje agresivní nesprávný nacionalismus totožný s Hitlerovým nacismem. EU je pláštěm pro tyto manipulace na obou stranách. EU je nástroj v rukou banksterů. To je správná rovnice a chtějí, aby se svět porval mezi sebou. Proč? Jenom pro prachy. Muslimové i Hitleři oba jsou jejich nástroje.
Komu dojde na první pohled ve strachu z muslimů, že ten proti-banksterský projev na záznamu vede Hitler? Hitler stvořený bankstery? Kdo nám to tady podsouvá, že nepřítelem prý je vlastně židovská hvězda?  A kdo to na první pohled prohlédne a uvědomí si, že ten Hitler s tím projevem ale zabil miliony lidí a rozvrátil celý svět?
To chceme zase světovou válku znovu snad my lidé? Nelhal ten Hitler umně tenkrát a nelže ta propaganda znovu? Jaksi mi rozum nebere, kdo je vlastně teda ten nepřítel? Rusové? Židé dnes a denně se bránící právě muslimským teroristickým bombám? To asi ne.
Kdo si dnes v 21. století nechá vnutit, že židé, bojující s muslimy jsou ti, co mohou za muslimy v Evropě a náš strach? Jen vystrašený nemyslící hlupák, neznalý historie. Proč? Jenom proto, že Rockefelleři jsou původem židé? I kdyby půlka banksterů, těch skutečných zločinců byla židovského původu, není tu jediný důvod, proč dnes rehabilitovat Hitlera a proč nenávidět Israel. Je to důvod, proč nenávidět mezinárodní banksterské zločince.
Pozorně si prohlédněte to video a posuďte sami, jestli s námi zase někde ve jménu destrukce a války sofistikovaně nemanipuluje. Tak na tohle už jednou svět naletěl a byly z toho miliony mrtvých aneb jak zneužít oprávněného strachu lidí v Evropě. Kdo ten strach vyvolal? Nebyla to právě neomarxistická Merkel? Společně s EU a touhou vytvořit superstát EU tím, že ji nejprve rozbijí, poštvou lidi proti sobě a potom přijdou zachraňovat a banksteři z toho budou žít dalších 100 let?
 .
Jak manipulativní, jak na první pohled líbivé, jak sympatický obrázek, jak hezká muzika, podsouvaný viník židovská hvězda, jaké titulky s překladem a nakonec k nám mluví Hitler? Co vy na to? Jste nacisti? Kdo chce zase zblbnout Evropu?
Kterej nácek to video vyrobil? Iron Dawn

 

 2,058 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 990 zobrazení celkem,  518 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 991 zobrazení celkem,  519 zobrazení dnes

Číst více »