Reklama

Nad Radkem Bangou se začínají stahovat černá mračna

AUTOR PŘÍSPĚVKU

A máme tady jednu perličku, přátelé. Jako důkaz při současném řízení proti Radku Bangovi posloužila samotná Policie ČR, resp. Policejní noviny, potažmo v podstatě samotná garnitura Evropské unie pro lidská práva.
Pokud si Radek Banga snad ve své nabubřelé hlouposti myslel, resp. si myslím, že si je tak sebejistý, že může vykřikovat a plácat do médií ty svoje zhovadilá moudra, aniž by se mu cokoliv stalo, tak se opravdu spletl! Kecy o symbolech nacizmu na košilích kapely Ortel při Českém slavíkovi se začínají stávat pomalu ale jistě jeho noční můrou, jelikož se proti němu obracejí jeho vlastní slova. Nacistická symbolika je prostě něco zcela jiného a Banga akorát ukázal, jakým je přitroublým debilem bez znalostí historie a potažmo dané symboliky. Pokud Radek Banga vykřikoval pohádky o svém dědovi odbojářovi z koncentračního tábora, tak asi netušil, že si dám tu mravenčí práci a budu dohledávat i tato fakta. Kdo hledá, najde! O této stránce jeho tvrzení zveřejním podrobnou zprávu v blízké době!
Ale vraťmě se kousek zpět. Daný článek z Policejních novin z května 2015 s fotografií Řádové medaile se stává jedním z nezpochybnitelných důkazů ohledně symboliky lebky se zkříženými hnáty, které potvrzují, že se Radek Banga dopustil pomluvy a křivého obvinění vzláště závažnou formou prostřednictvím médií.
Právě Evropská unie pro lidská práva nechala v květnu 2015 v limitované ražbě 50 ks vyrazit Řádovou medaili ,,Za boj proti terorismu – každý kus číslovaný s certifikátem na jméno udělovaného. Medaile byla vydána k příležitosti kulatého 70. výročí konce 2. světové války.
Evropská unie pro lidská práva je mezinárodní organizace pro odhalování zločinů proti lidskosti a ochranu lidských práv vzniklá v roce 2003 a téhož roku registrovaná Ministerstvem vnitra ČR i v České republice.
Ražená medaile Za boj proti terorismu je z bronzu s patinou starostříbro – oboustranná – se stuhou a miniaturou stuhy. Průměr medaile 36 mm. Přední strana symbol lebky se zkříženými hnáty a nápisem ,,Za boj proti terorismu,, – zadní strana: znak Evropské unie pro lidská práva s nápisem názvu této organizace a dole rámeček s číslováním medaile od 01 do 50. Stuha v barvě černé s dvěma pruhy červenými a dvěma bílými. Včetně miniatury stuhy na slavnostní sako uniformy. Etue na míru. Certifikát k medaili na hodnost, titul a jméno udělovaného.
Medaile bude udělována příslušníkům bezpečnostních sborů, výjimečně občanům, kteří se ve své práci profesionálně nebo dobrovolně zasadili / zasazují nebo podíleli / podílejí zejména na boji proti terorismu, ale i proti útlaku občanských práv a svobod či proti organizovanému zločinu. Může být udělena nejen konkrétním osobám, ale též právnickým osobám a institucím jako celku.
Daleko zajímavější ale jsou zkutečnosti, které také vyplouvají na povrch ve spojení s vystoupením Radka Bangy třeba při večeru pořádaném nadací Michaela Kocába Roma Spirit. O podivném hospodaření a financování této nadace jsem psal článek nedávno. Nadace ve své Výroční zprávě uvádí pouze výdajové položky na jednoho zaměstnance. Tak jsem si říkal, jak to je s financováním onoho slavnostního večera, kde se rozdávají Cikánům medaile jak na běžícím páse, ačkoliv členové nominační komise sami navrhují své firmy a neziskovky. Nicméně při informaci, že Radek Banga na tomto večeru vystupuje za honorář dosahující několika desítek tisíc korun, podotýkám, že – zazpíval – jednu skladbu, tak mi došla věc, kterou jsem měl celou dobu přímo před očima. Pokud je nadace Roma Spirit pořadatelem tohoto večera, byť má sponzory, kteří to platí a Banga a spol. si tak můžou pěkně líznout, tak nic z toho nemění na situaci, že je pořadatelem akce a tudíž právě ona má být plátcem pro OSA. Jak je tedy možné, že se tyto částky neobjevují ve výdajových položkách ve Výroční zprávě Roma Spirit? K tomu mám ale také rozpracovaný další článek.
Takže asi takhle, přátelé. Radek Banga je vyžírka napojenej na cikánský neziskovky za podpory Ministerstva kultury, ze kterých tahá love, jak jen umí. V podstatě je šikovnej, má to hezky vymyšlený. Jenomže, Radku Bango, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Pokud sis myslel, že budeš poučovat národ, pokud sis myslel, že budeš pomlouvat slušné lidi, kteří Ti nikdy nijak neublížili a jsou jen ve Tvých očích fanoušky skupiny Ortel, tedy prostředek ke svému zviditelnění přes jejich urážení, TAK JSI SE SPLETL!!! Otevřel jsi vlastní Pandořinu skříňku!!!

 1,560 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 885 zobrazení celkem,  413 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 886 zobrazení celkem,  414 zobrazení dnes

Číst více »